Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Kaczor Donald

112 postów w tym temacie

Czyta ktoś z was tygodnik "kaczor donald"? Ja uwielbiam tego typu komiksy. Co myślicie ogólnie o "kaczorze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:47, juke napisał:

Czyta ktoś z was tygodnik "kaczor donald"? Ja uwielbiam tego typu komiksy. Co myślicie ogólnie
o "kaczorze"?


Kaczor Donald.. Czytałem go kiedyś. Teraz jestem trochę "za stary", aby go czytać. Lecz mam dobre wspomnienia dotyczące tego tygodnika. Ciekawe komiksy i przystępna cena powodowały, że często go kupowałem. Tylko jedynym minusem było to, że po niecałej godzinie cała gazetka była już przeczytana... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:53, PRINCE JANEK napisał:

Fajna gazetka. Czasami jeszcze kupuje LOL. Tylko troszkę za krótka. Polecam "kaczor donald
GIGANT".

Gigant też jest super. Teraz zamawiam sobie numery archiwalne. :)

CzystyZysk-> Ja tam też trochę za stary, ale jeszcze kupuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem potężną kolekcję Kaczorów, zbieraną nieprzerwanie od końca chyba 1994 roku aż do 1999 czy 2000, już dokładnie nie pamiętam. Chryste, ile ja miałem z tym zabawy. Pamiętam jeszcze te kartonowe gry do składania. Swoją pierwszą od razu zepsułem, używając nożyczek i taśmy do klejenia. Na pojęcia "odrywalnych kartoników" i "sklej" wpadłem dopiero po kilku miesiącach użytkowania. Większość gadżetów z pisma już dawno zaginęła w akcji, chociaż niektóre udało się zachować dla bratanka...

Kaczorów miałem od groma, w czasach gdy wszystkie poszły krótko mówiąc do pieca(do końca życia nie wybaczę sobie tej decyzji, nie wiem nawet co mnie podkusiło... spalić około 250 numerów, wcześniej ten los spotkał kilkanaście numerów bez okładek). Ech ile ja bym dał, żeby mieć je teraz na półce... lektury by było na całe wakacje.

O obecnym stanie KD wypowiadać się nie mogę, bo już od wieków nie miałem żadnego w łapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak co środę czekałem na nowy numer Kaczora Donalda zbierałem go chyba od 98 r - 05 r . Gdzieś te komiksy jeszcze leżą na strychu. Ale cóż można tak powiedzieć że wyrosłem z komiksów . I teraz to tylko CDA i PcFormat zbieram. Ale ogólnie fajny komiks wielu rzeczy można było sie dowiedzieć i poczytać oczywiście komiksy.
Zabawki dodawane były chyba dla lepszej sprzedaży komiksu i tak większość się psuła :) Moim zdaniem lepiej dziecku kupić Kaczora Donalda niż np Komiksy X Man . A tak mi się przypomniałem nauczyłem się lepiej czytać dzięki własnie Kaczorowi Donaldowi . Jeden komiks a ile wspomnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:47, juke napisał:

Czyta ktoś z was tygodnik "kaczor donald"? Ja uwielbiam tego typu komiksy. Co myślicie ogólnie
o "kaczorze"?

Ja nieraz czytam i nawet mogę powiedzieć że jest on w niektórych momentach śmieszny. Ja też lubię takie komiksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 21:58, juke napisał:

CzystyZysk-> Ja tam też trochę za stary, ale jeszcze kupuję. :P



Wiesz... głupio by wyglądało, że idę ulicą i czytam Kaczora Donalda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ja mam numerów Kaczora Donalda z wcześniejszych lat to by nawet stonodze nie wystarczyło palców, by policzyć. Teraz już nie kupuję tego pisma, czasami jednak kupuję sobie Giganta, szczególnie, gdy jestem w podróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to czytałem... kiedys... w podstawówce.. w gimnazjum juz na pewno nie czytałem, no więc conajmniej 5 lat tego nie czytam.. a za pewne i dłużej, tak z 7...
oO Boże jak ten czas leci!

No ale raczej pozytywnie się mi kojarzy... gadżety były absurdalne, większośc to w ogóle nie pamiętam, ale pamietam że było... hmmm kiedyś było coś takiego, z gwodździem w palcu... ehh gdzie te czasy? Tera to już nawet CDA nie kupuje.. wrócić się do podstawówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:04, CzystyZysk napisał:

Wiesz... głupio by wyglądało, że idę ulicą i czytam Kaczora Donalda :P


Kiedyś kupiłem Hugo w którym był Worms Armageddon którego akurat brakowało mi do kolekcji. A że zrobiłem to przed lekcjami, to gazetka była ze mną w szkole(dodam, że ponadgimnazjalna). Dla jaj usiadłem na holu i perfidnie zacząłem ją czytać. O dziwo nikt raczej się tym nie przejął, ale okładka lakierowana więc może nie widzieli tytułu przez odblask światła ;)

A pamiętacie te nieśmiertelne gadżety jak zielono-niebieski scyzoryk(ten pierwszy z ''97 bodajże) czy pajączek na żyłce... Sporo tego było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:11, luzac napisał:

Kiedyś kupiłem Hugo w którym był Worms Armageddon którego akurat brakowało mi do kolekcji.
A że zrobiłem to przed lekcjami, to gazetka była ze mną w szkole(dodam, że ponadgimnazjalna).
Dla jaj usiadłem na holu i perfidnie zacząłem ją czytać. O dziwo nikt raczej się tym nie przejął,
ale okładka lakierowana więc może nie widzieli tytułu przez odblask światła ;)

A pamiętacie te nieśmiertelne gadżety jak zielono-niebieski scyzoryk(ten pierwszy z ''97 bodajże)
czy pajączek na żyłce... Sporo tego było...

No kiedyś to były zabawki, a teraz trochę beznadziejne dają, a i tak nie bawię się nimi, jak byłem mały, to miałe duż frajdy z tymi zabawkami. Tylko zawartość jest bardzo ciekawa teraz dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:59, luzac napisał:

Swego czasu miałem potężną kolekcję Kaczorów, zbieraną nieprzerwanie od końca chyba 1994 roku
aż do 1999 czy 2000, już dokładnie nie pamiętam. Chryste, ile ja miałem z tym zabawy. Pamiętam
jeszcze te kartonowe gry do składania. Swoją pierwszą od razu zepsułem, używając nożyczek i
taśmy do klejenia. Na pojęcia "odrywalnych kartoników" i "sklej" wpadłem dopiero po kilku miesiącach
użytkowania. Większość gadżetów z pisma już dawno zaginęła w akcji, chociaż niektóre udało
się zachować dla bratanka...



O, tak, gry były najlepsze! Kiedyś była też trwająca ładnych kilka numerów zabawa w giełdę, to też radowało moje pacholęce serce.

Nie wspominając już o dołączonym kiedyś kartonowym "komputerze" do własnego sklejenia i "zaprogramowania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już bardzo dawnoooo dawnooooo nie kupowałem sobie tej gazetki. Z czasów kiedy jeszcze zbierałem to czasopismo to bardziej zależało mi na fajowskich gadżetach zamieszczanych w prenumeratach niż samym czytaniem komiksu ( po prostu miałem w tedy z 5 lat i moje zdolności w dziedzinie czytania nie były za mocne ;) , oprócz tego podobało mi się jeszcze stronka, na której zamieszczano parę sposobów jak można komuś wyżądzić psikusa. Czy dalej zamieszczane są te porady ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować