Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael Owen twarzą nowego PES-a

38 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 12:38, Obi-wan Kenobii napisał:

A co do Owena, cóż, nie rozumiem, czemu zrezygnowali z Thierry Henry, jest to piłkarz najwyższego
kalibru.


Ja bym bardzo chciał żeby Henry bł na okładce. Uwielbiam jego i Arsenal. Szkoda że odszedł do Barcy ale napewno pomoże im w przyszłym sezonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:14, pepsi' napisał:

C. Ronaldo to ikona żelu we włosach i trików pod publiczkę... Chociaż muszę przyznać, że przez
3 lata gry w Anglii nabrał trochę ogłady. Im starszy, tym mądrzejszy? Oby.


Ok,zgadzam się,niech ci będzie ;)

BTW : Chelsea rządzi,niech drogba na okładkę wejdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnuken ja sie z toba (w sprawie Arsenalu).....Zgodzę! W 100% Arsenal to mój pierwszy, jedyny ulubiony klub ( pierwszy ulubiony ofkoz) I nawet po odejsciu Henrego ( Czarny piątek to byl gdy sie o tym dowiedzialem) Ale Arsenal to nie tylko jeden Henry, to nie tylko Fabregas, to nawet nie pilkaze to poprostu ta magia, ten klimat sprawiaja ze jest on Wyjatkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owen? Mogli wziąć Van Nistelrooya, to jest piłkarz wielkiego kalibru - w końcu królem strzelców najlepszej ligi świata nie zostaje się przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic do Owena ale qrcze to już nie jest taki talent jak kiedyś. Kontuzje go zniszczyły ... Powinni wybrać kogoś kto jest teraz wielką gwiazdą :) Chociaż w Anglii Owen jest i tak nadal ważniejszy od takiego Rooneya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni na forum i trochę nie siedzę w temacie, także proszę nie krytykować mojego pytania. Na okładce nowego PES-a w Wielkiej Brytanii będą Owen i C. Ronaldo, tak ? Owen będzie we wszystkich krajach jak rozumiem a Cristiano to tylko w WB czy też wszędzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek-->
CO?! C.Ronaldo nic nie pokazal w tym sezonie?! to widac ze tylko widziales LM w TVP bo to wlasnie przez caly sezon Cris inmponowal forma a nie Kaka... brazylijczyk tylko w LM pokazal na co go stac... Ronaldo (w partnerstwie z Rooneyem i innymi, ale w glownej mierze dzieki jego postawie) doprowadzil Czerwone Diably do mistrzostwa, do finalu pucharu anglii oraz do polfinalu LM! i co on mniej dokonal niz Kaka?! jeszcze wiecej! co moze Kaka tez do tego doprowadzil AC Milan co? no dobra przez ujemne punkty liga byla stracona ale Puchar Wloch ma szanse wygrac kazda druzyna... nie wazne czy z Serie C czy Seria A... wiec nie gadaj ze to Kaka osiagnal tyle w tym roku bo malo wiesz o pilce noznej i o ostatnim sezonie... widac naczytales sie Bravo Sport i teraz sie madrzysz jak dzieci neo... zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też za bardzo wszystkiego nie rozumiem... Crystek będzie wkącu na okładce polskiego wydania gry? Bo jak tak to fajnie!

Ja poprostu słyszałem, że C.Ronaldo ma być na okładce - i ekstra...
a teraz jeszcze wciska się Owen... już nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to bardzo dobry pomysł, aby każda wersja PESa miała na pudełku twarz swojego lidera. Na przykład, czemu na polskiej wersji nie mógłby być na przykład Lato albo Boniek? Hmmm... A może do polskiego PESa dodać porady Kazimierza Górskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ImRO Nixon ------> Cristiano będzie twarzą PES2008 i na pudełku we wszystkich krajach, a Owen będzie tylko na pudełku angielskiej wersji. Cris będzie promował serię, pewnie będzie w menusach w samej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że gdyby nie wspomniane urazy Owen grałby teraz w najbardziej liczących się klubach na świecie. A co do PES''a...szykuje się kolejna świetna część cyklu, a jakoś do serii FIFA mnie ostatnio nie ciągnie (no dobra ostatnio grałem w ''98 i w 2000) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować