Zaloguj się, aby obserwować  
PaulCastellano

medal of honor wojna na pacyfiku-pomocy

13 postów w tym temacie

Gdy jestem w misji na lotnisku, mam niszczyć bombowce przeciwnika przed zniszczeniem hangarów.
Strzela się wtedy działem Plot.
strzelam we wszystkie samoloty, lecz zawsze zniszczą mi te hangary, co mam zrobić.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam misje jak Leca samoloty i zrzuzaja bomby na moje i niwiem co mam zrobic strzelam do nich i ich zabijam az sie konczy to ,,Protect the hangars o i własnie to sie robi na zero [0 Remaining] i leci samolot do mnie i jest daleko i jak strzalam to konczy mi sie misja a jak jest blisko to nie mogie go zabic i niewiem co mam zrobic prosze pomuscie.Za informacje Bardzo Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 19:12, Furion III napisał:

Gdy jestem w misji na lotnisku, mam niszczyć bombowce przeciwnika przed zniszczeniem hangarów.
Strzela się wtedy działem Plot.
strzelam we wszystkie samoloty, lecz zawsze zniszczą mi te hangary, co mam zrobić.
Proszę o pomoc.

Posłuzylem sie twoja wypowiedzia poniewarz sam nie wiedzialem jak to misje opisac .Bardzo Cie przepraszam mam nadzieje ze sie nie gniewarz. Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie sorka że odświerzam z lekka stary temat ale mam problem a mianowicie:
Po zniszczeniu lotniskowca i niszczyciela muszem dolecieć do swoich, ale w pewnym momenicie doznaję porażki tak jakby kończyło mi się paliwo. Słyszę komuniaty że jestem za daleko, że się zgubię tyle że nie wiem jak mam dolecieć do moich kompanów?
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:18, fx22 napisał:

Na wstępie sorka że odświerzam z lekka stary temat ale mam problem a mianowicie:
Po zniszczeniu lotniskowca i niszczyciela muszem dolecieć do swoich, ale w pewnym momenicie
doznaję porażki tak jakby kończyło mi się paliwo. Słyszę komuniaty że jestem za daleko, że
się zgubię tyle że nie wiem jak mam dolecieć do moich kompanów?
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.


jest tam wskaźnik paliwa? moze musisz szybciej zrobic co trzeba, tak zeby paliwa Ci nie brakło ? tak naprawde nie wiem, ale moze trza zrobic jak napisalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:39, Jack Bauer napisał:

jest tam wskaźnik paliwa? moze musisz szybciej zrobic co trzeba, tak zeby paliwa Ci nie brakło
? tak naprawde nie wiem, ale moze trza zrobic jak napisalem :)


Wskaźnika w żaden sposób nie mogę odnaleźć a jeżeli chodzi o szybkość wykonania zadania to zacząłem misję na nowo ażeby wykonać je w jak najszybciej i to nie dało rezultatów było to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PPOOMMOOCCYY misja kiedy trzeba znicszczyc latajace zera ratowac czarnego kota rozwale ze 3 a gdy odwracam działo czarny kot juz jest rozwalony a nie moge nic zrobic pod takim katem i musze odwracac działo przeciwlotnicze co zrobic moze zna ktos z god mozna savy miec by przejsc ten kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować