Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brytyjscy gracze mają szansę zarobić

42 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 18:43, uchal napisał:

W Polsce też mogliby było coś takiego zrobić.

Polaków by nie dopuścili do Mistrzostw Świata, bo sie boją, że wszystko by wygrali. I taka prawda :) No cóż, może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no. Fajny taki turniej, ale nie widziałbym się tam, ponieważ nie ma żadnej gry, w której mógłbym coś osiągnąć. No może CS, albo DoA jakbym poćwiczył =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dezmont
Robotnik
21.07.2007, 19:09

CS to najgorszy badziew na internet , kto moze w to grac :/ lipa i kwadraty


hehe bo albo nie umiesz grac, masz slabego kompa, albo poprostu nie lubisz gier tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz jakaś europejska telewizja zdecydowała się na transmisje z takich zawodów. :) Już nie długo gry staną się pełnoprawnym sportem. Piłki nożnej pewnie nie przebiją ale być może siatkówkę i piłkę ręczną tak. A ja wreszcie będę mógł powiedzieć że jestem WYSPORTOWANY. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że u nas nie ma czegoś takiego. Z chęcią wziąłbym udział w tym turnieju w FIFĘ, myślę, że miałbym spore szanse jakbym troszkę jeszcze potrenował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż liczę, że kiedyś w Polsce też coś takiego będzie. Mam nadzieję, że będą też gry wyścigowe typu rFactor albo F1 Challenge 99-02 do których jest trochę modów, więc jest na czym się pościgać. Jeśliby tak było spokojnie startuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do lamentów się przyłączę, cóż i pod tym względem jesteśmy wciąż zaściankiem, jeszcze dużo wody w Warcie upłynie, nim granie dojdzie u nas do takiego poziomu, jak właśnie w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:56, Liqid napisał:

Do lamentów się przyłączę, cóż i pod tym względem jesteśmy wciąż zaściankiem, jeszcze dużo
wody w Warcie upłynie, nim granie dojdzie u nas do takiego poziomu, jak właśnie w UK.

Oj panie, nie wiem na czym opierasz swoje przekonanie, że w UK jest jakaś ''ziemia obiecana'' graczy. Owszem mają zorganizowane, sponsorowane grupy graczy, ale jest ich niewielu. Natomiast jeśli chodzi o codzienność i zwykłe granie to niewielu jest tam hardcore''owców. Większość gier to konsolówki, i nie byłoby to nic złego, gdyby ich większości nie stanowiły ''gry na 5min'' i wszelkiego rodzaju Simso-podobne produkcje.

A co do telewizji, to ja nie omieszkam nadmienić, że od pewnego czasu EvE Online ma własną regularnie nadającą telewizję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pecha, ze w moim rodzimym miescie jeszcze za bardzo nie byl organizowany zaden turniej (raz byl - Tekken''a 3, ale to kilka lat temu). Wiec lepiej jeszcze poczekac, co wymysli Heyah Cybersport (moze cos zrobia :D).
A trzeba trzymac kciuki, moze jakis rodak sie dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Polskie media nie widzą na razie możliwości zarobkowych jakie dałyby im pokazy turniejów w niektórych grach.

Szkoda, że w WB wybrano takie tytuły. Co prawda zaraz niektórzy powiedzą, że najpopularniejsze, ale mogliby się bardziej postarać. Zamiast CS to Battlefield 2 (bardziej widowiskowy) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować