Zaloguj się, aby obserwować  
Radius

Nie dajcie się oszukać!!!

8 postów w tym temacie

Witam.mam na imie radek i mieszkam w Plocku.Ostatnio poszedlem do Empiku w celu zakupienia gier z serii eXtra klasyka w promocji 1+1=3.Ale przy kasie okazalo sie ze promocji juz nie ma,przynajmniej tak twierdzil sprzedawca.Pokazalem mu naklejke z informacja o czasie trwania promocji(wg naklejki do konca zostalo jeszcze jakies 13 lub 12 dni.Sprzedawca popatrzyl sie na mnie i powiedzial ze Empik ma specjalna umowe z cd projektem i ze moga zakonczyc promocje kiedy chca.Kupilem jednak gry ale za 60 zl a nie za 40 jak wynikalo z informacji.Czy nie mozna naprawde nic z tym zrobic?Jesli tak dalej pojdzie to w tym sklepie nie beda zwracac uwagi na promocje.Chcialbym aby ktos sie tym zajal nie z powodu mnie ale innych Plockich graczy.Jesli ktos mial podobny problem na terenie Polski to piszcie bo nie jestescie sami. i Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 14:59, Radius napisał:

Witam.mam na imie radek i mieszkam w Plocku.Ostatnio poszedlem do Empiku w celu zakupienia
gier z serii eXtra klasyka w promocji 1+1=3.Ale przy kasie okazalo sie ze promocji juz nie
ma,przynajmniej tak twierdzil sprzedawca.Pokazalem mu naklejke z informacja o czasie trwania
promocji(wg naklejki do konca zostalo jeszcze jakies 13 lub 12 dni.Sprzedawca popatrzyl sie
na mnie i powiedzial ze Empik ma specjalna umowe z cd projektem i ze moga zakonczyc promocje
kiedy chca.Kupilem jednak gry ale za 60 zl a nie za 40 jak wynikalo z informacji.Czy nie mozna
naprawde nic z tym zrobic?Jesli tak dalej pojdzie to w tym sklepie nie beda zwracac uwagi na
promocje.Chcialbym aby ktos sie tym zajal nie z powodu mnie ale innych Plockich graczy.Jesli
ktos mial podobny problem na terenie Polski to piszcie bo nie jestescie sami. i Wesolych Swiat
:)


Nie wiem czy wiesz, ale w Empikach promocja CD Projektu nie obowiązuje. W Empikach wszystkie te naklejki z reklamą (przynajmniej u mnie w Łodzi) są pozaklejane tak, że ich nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie z informacją o promocji jest zawarta pod gwiazdką klauzula, że owa promocja nie objemuje (niestety) sieci EMPiK. Choć z docierających sygnałów wiadomo, że niektóre salony mimo wszystko realizują promocję 1+1=3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mnie tego typu rzeczy nie dotyczą. :P Zamawiam zawsze gry przez Neta (bo nie ma innego wyjścia :P) i jest lajtowo :) No, czasem może listonosz/ka coś nakrzaczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie przejmuje się promocjami. Kupie przez neta (przesyłeczka za pobraniem) i co nikt mi nic nie zabierze póki gry niedostanę. No cóż Radius to Empik decyduje czy wprowadzić daną promocję czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować