Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Jaką gre kupiłeś/aś ostatnio?

1206 postów w tym temacie

wiem że słabe leżą na półce i w ogóle w nie nie gram Worms 3D było fajne Worms 4 też więc kupiłem Worms Forts. Ale to jest tandeta przy tamtych grach się było można pośmiać a to pozostawiam no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... ja mam najlepszą (jak dla mnie) klasyczną grę Wormsów: Worms World Party. i mam Worms 4: Totalna Rozwałka. z tych dwóch o trochę jest lepsza WWP, łatwiejsza i lepsza w celowaniu. inaczej, nieskomplikowana gierka =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wormsy w 2D były najlepsze a WP to najlepsza część ze wszystkich. Mam nadzieję że już niedługo CD-P wyda wszystkie Worms 2D w XKG. Bo już tego nie sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medivala 1 złota kolekcja i the Punisher na Medievalu trochę się zawiodłem ale Punisher jest super szczególnie przesłuchania tylko jest trochę krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:45, SyNu510346071 napisał:

Dungeon Siege + Legends of Aranna za 24.90 od Cenegi :)


Uuu... u konkurencji się kupuje? Hmm... Nie chwal się zbyt głośno, bo Ci jeszcze bana wlepią :D
Ja też zakupiłem kilka miesięcy temu Dungeon Siege, tylko nie Legends of Aranna. Przeszedłem w kilka dni tę wspaniałą grę a po kilku kolejnych okazało się, że wypuścili właśnie DS:LoA również w KK. Zatem moje pytanie brzmi: Czy dodatek wpływa od początku na przebieg rozgrywki? Zastanawiam się po prostu, czy ma sens kupowanie po raz drugi tej gry tylko dla samego dodatku, o którym niewiele póki co wiem.

Wracając do tematu: W związku z tym, że mam słabość do starszych gier, zakupiłem ostatnio (na allegro): Nomad Soul (za 2,70 zł :), Shadow Company (za 3,25 zł...) oraz Drakan: Order of the Flame (no, tu trochę drożej - za 13 zł ;) wszystkie u tego samego sprzedającego, więc liczę na spakowanie wszystkiego do jednej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja ostatnio sobie kupiłem Tony Hawk: AW za 19.90 a potem Oblivion KotN ale uważam że dodatek nie jest wart tej ceny.
No nic trzeba znowu będzie zapolować na coś porządnego hmmm może Medal of Honor: Airborne jak mi pójdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 22:51, Mixon1988 napisał:

No a ja ostatnio sobie kupiłem Tony Hawk: AW za 19.90 a potem Oblivion KotN ale uważam że dodatek
nie jest wart tej ceny.
No nic trzeba znowu będzie zapolować na coś porządnego hmmm może Medal of Honor: Airborne jak
mi pójdzie ;p

po raz drugi F.E.A.R. a teraz czekam na MoH Airborne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:00, PatrolPatryk napisał:

A ja ostatnio zakupiłem (dokładnie przedwczoraj) Test Drive Unlimited i cóż mogę powiedzieć
JESTEM ZACHWYCONY ! Lecę grać. ;)

to sie baw! mi ta gra na cholere nie pójdzie -.- normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować