Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

Życie po życiu - czy istnieje??

7 postów w tym temacie

Czy istnieje życie po życiu? Czy zmarli mogą straszyć i domagać się swoich praw? Wiele osób twierdzi, że miało kontakt z istotami tamtego świata...

*****
Dla nie wierzących napiszę pewną opowieść:

Historie nawiedzanych zamków to normalka. Jednak nawiedzony telewizor?! Brzmi to trochę mało prawdopodobnie i trochę śmiesznie. Taki telewizor miała pecha posiadać rodzina Travisów z USA.
Pewnego ranka ich troje dzieci wstało rano, aby pooglądać film. Nagle na ekranie ujrzały kobiecą twarz, która przesłoniła cały ekran. Przerażone dzieciaki pobiegły powiedzieć o tym mamie, ale ona nie uwierzyła. Poszła, i stanęła jak wryta, gdy ujrzała to na własne oczy! Nawet po wyłączeniu odbiornika zarys twarzy pozostawał widoczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... no to trudno powiedzieć

można na pewno powiedzieć że zmarłych jako duchy czy coś takeigo nie widać

ale jak mój świętej pamięci dzidek zmarł to codzienie przez tydzień do okna babci coś trzaskało jak szła spać

nie wiem co to było ale ja mieszkam pod jej pokojem (mam piętrową chate) i słyszałem codziennie jak coś waliło w szybe 2 razy czasem tylko raz

i nie zmyślam bo myslałem że nasram w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie życie po życiu nie istnieje, ponieważ jest to tylko bujda. Moim zdaniem to jest tylko życie w niebie, w którym nic nie trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy powiem tak praktycznie to wszystko moze sie wydazy lecz teoretycznie sa na to roznego rodzaju wyjasnienia najczesciej naukowe lecz ja sam z siebie nie wiem co o tym myslec poniewaz moje stosunki co do duchów i innych zjaw nie miały nigdy miejsca zajsc lecz moje uczucia wachają sie tak 50 na 50 poniewaz mam kolezanke ktora miala wypadek i przezyla ( o ile mozna to tak nazwac) smierc kliniczną i potem co mi naopowiadala co widziala po tamtej stronie to az trudno w to zwątpic lecz takze naukowe wyjasnienia gadaja ze pod wplywem smierci przez kilka godzin pracuje jeszcze mozg i to on pod wplywem szkou mogl wywolac halucynacje ale czy to nie dziewne ze kazdy kto przezyl smierc kliczniczną praktycznie widzi to samo? przewaznie slyszy sie o bogu,o opusczaniu jako zjawa wlasnego ciala wiec mozna by sie tu zastanawiac a co do zycia po zyciu to wedlug innych religi owszem to istnieje lecz ja sam nie wiem czy juz tego doznalem czy moze doznam i czy w ogóle jest takie cos naprawde nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować