Zaloguj się, aby obserwować  
Hard_Moon

Xbox 720-Temat Ogólny

28 postów w tym temacie

Słyszałem na jakiejś stronce około miesiąc temu że już trwają prace nad Xbox720
Skąd 720, 360 plus 360 równa się 720 ;)
Tak więc pamiętam że tam pisało jedynie ''''możemy być pewni że trwają prace nad Xbox720...''''
Jak myślicie kiedy wyjdzie?, jaki będzie? Będzie lepszy od PS4, Znów będzie awaryjny ;) itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 13:48, Gracz 23 napisał:

Jeśli to słyszałeś to podaj przynajmniej jakiś link jako dowód bo na razie mnie nie przekonałeś.

Postaram się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 13:48, Gracz 23 napisał:

Jeśli to słyszałeś to podaj przynajmniej jakiś link jako dowód bo na razie mnie nie przekonałeś.

http://gry.wp.pl/filtr;8,2;x;nowinki,10,33123;core.html?filtr=8,2&x=nowinki,10,33123&ticket=91525170992815153PmIUlvuFR YRiUZtPy3wbqGudKLUpTRJP4Ut9%2FH0BtZdC5qw52bU5ogCa03B5zazmEMVDg9BsL6cufQGRNxHrmzbaZ5KT35h51X2JK%2Bj6uk%3D
proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 13:50, Hard Moon napisał:

> Jeśli to słyszałeś to podaj przynajmniej jakiś link jako dowód bo na razie mnie nie przekonałeś.

http://gry.wp.pl/filtr;8,2;x;nowinki,10,33123;core.html?filtr=8,2&x=nowinki,10,33123&ticket=91525170992815153PmIUlvuFR
YRiUZtPy3wbqGudKLUpTRJP4Ut9%2FH0BtZdC5qw52bU5ogCa03B5zazmEMVDg9BsL6cufQGRNxHrmzbaZ5KT35h51X2JK%2Bj6uk%3D
proszę ;)

na przyszłość: www.tinyurl.com

Zapewne nad nową konsolą pracują już od czasu premiery XO (na razie pewnie na papierze), tak samo było z PS3.
720 to liczba stopni Celsjusza do jakiej nowy XO będzie się nagrzewał, po czym oczywiście będzie padał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 20:06, Baal Namib napisał:

Skąd oni to wszystko wiedzą... :D Może być niezłe... Ale zapewne drogie.. :D

może będzie kosztować tyle co xbox360 na premierze :)
ps.wysłałem zaproszenie na gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się, żeby ludzie przestali określać nowego Xboksa Xboksem 720, bo to najdebilniejsza nazwa, na jaką można wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 10:27, Henrar napisał:

Przydałoby się, żeby ludzie przestali określać nowego Xboksa Xboksem 720, bo to najdebilniejsza
nazwa, na jaką można wpaść.

Xbox 720 to najdebilniejsza nazwa na jaką można było wpaść zaraz po Xbox 360, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 11:05, hans_olo napisał:

Xbox 720 to najdebilniejsza nazwa na jaką można było wpaść zaraz po Xbox 360, więc w
czym problem?

360 przynajmniej miało jakieś znaczenie - odnosi się do okręgu i przez to do centrum domowej rozrywki. Czy jakoś tak.

Tymczasem 720, co by oznaczało? Dwa okręgi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2013 o 11:05, hans_olo napisał:

Xbox 720 to najdebilniejsza nazwa na jaką można było wpaść zaraz po Xbox 360, więc w
czym problem?


"Konsola 8 generacji od Microsoftu" bądź "Xbox nowej generacji" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem ciekawy co MS zaprezentuje. Jak dla mnie to musieliby w tym momencie pokazać już konsolę, podać datę i cenę jeśli chcą zacząć walkę z Sony. Ciekawi mnie też jakie gry będą napędzać sprzedaż tej konsoli. Tak jak sensownie powiedział Wojciech Kubarek w jednem z podcastów na rodzimym serwisie. To nie może być kolejny ponton czy rodzina wykręcająca koła z formuły 1, to nie może być dodatek do Call of Duty, który dostanie się wcześniej bo powiedzmy sobie szczerze., to tak naprawdę nikogo.

To nie mogą być kolejne Girsy czy Halo. To musi być coś nowego, coś ekskluzywnego co przyciągnie geeków i hardcorowców. Nie mówię, że ponton miałby zostać odrzucony całkowicie, niech sobie jest, ale nie na pokazie właśnie dla takich geeków, którzy czekają na wodotryski tej konsoli. Ciekawy też jestem jak wypadnie sprawa z używkami. W pewnym sensie jeśli blokada miałaby nastąpić to jest to po prostu wielki strzał w pysk dla graczy. Dla mnie np trochę łagodniejszy bo granie w nowe gry to dla mnie nie problem, ale nie powiem, że mam też sporo używek na obecnej konsoli, z których zakupu jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 09:23, Damianuss1 napisał:

mam też sporo używek na obecnej konsoli, z których zakupu jestem bardzo zadowolony.


W ogóle, to jakoś nie usmiecha mi się, że będę musiał wydać pieniądze na nową konsolę.. a wiadomo przez jaki czas wydawane będą jeszcze gry na x360 po premierze "konsoli Microsoft nowej generacji" ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować