Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake na pewno nie w tym roku...

35 postów w tym temacie

Jeśli wydaje to Microsoft, to biada wszystkim - szykujmy się na angielską wersję i cenę powyżej 200zł oraz koniecność Wiśty. Do multi będzie oczywiście potrzebny Games For Windows :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że gierka będzie wymagać VISTY to już wiadomo. A skoro vista only to dx10 pewnie też. A szkoda bo zapowiada sie wspaniała gra. No nic, taki zywot pecetowca, trzeba zrobic "update''a" kompa na gwiazdke. Heee... (szkoda gadać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> VolfPL

Eee tam wystarczy kupić wersję na X360 i po problemie ;)

Ech no i kolejna gra na którą czekam ma przesuniętą premierę, jakie to typowe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedna z tych gier, która zachęca mnie do kupna X360 niż PS3. Cóż, i tak nie planuję kupna konsoli w tym roku (mam nadzieję, że na początku 2008), PC nie zamierzam już więcej ulepszać. Więc to opóźnienie tak bardzo mi nie przeszkadza, oby wyszła w roku 2008, a nie później. I mam nadzieję, że AW będzie dopracowany i równie dobry co Max Payne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Max Payne też był dłuuuuuuugo zapowiadany a gra pojawiła się na półkach bo 5 latach od ogłoszenia jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mam kupować konsolę dla tej gry? Szczerze mówiąc, kupiłbym X dla kilku gier: gears, crackdown i tdu (nie jest zabugowane jak wersja pc) i tyle :P A Alan Wake? Słyszałem o tej grze, ale nigdy się nią nie interesowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie że info o premierze w 2008r. na oficjalnym forum Wake''a znaleźć można było już w grudniu zeszłego roku. Heh coraz więcej extra gier powstaje po za Stanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:02, Pantera-Michał napisał:

to ma być przygodówka czy co?
Screen wskazuje na grę GTA podobną (prowadzenie samochodu?)


Żadne tam GTA. Ma to byc triller-psychologiczny. Przynajmniej gdzies tak wyczytalem. Akcja dzieje sie na jakims zadupiu w USA a główny bochater to pisarz. Przyjeżdza do owego zadupia i w głowie zaczyna mu sie platac... (znaczy świra dostaje chyba). Przypomina to troche film Lśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować