Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake na pewno nie w tym roku...

35 postów w tym temacie

lśnienie może i przypomina ale zdaje sie ze "uzdrowiciele" brną coraz głębiej w klimaty "Twin Peaks" (nieśmiałe ukłony w stronę serii widać było w Paynie - seriale w telewizorze "address unknown" i "invitation to love")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:35, DeRuleX napisał:

> to ma być przygodówka czy co?
> Screen wskazuje na grę GTA podobną (prowadzenie samochodu?)

Żadne tam GTA. Ma to byc triller-psychologiczny. Przynajmniej gdzies tak wyczytalem. Akcja
dzieje sie na jakims zadupiu w USA a główny bochater to pisarz. Przyjeżdza do owego zadupia
i w głowie zaczyna mu sie platac... (znaczy świra dostaje chyba). Przypomina to troche film
Lśnienie.


no to wiem, tematycznie co to ma być za gra, ale czy to będzie przygodowa gra, bo na screenie wyraźnie widać iż będzie możliwość jeżdzenia wozem (w przygodówkach typowych raczej takich elementów nie był), więc pytam jaki to gatunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:49, Pantera-Michał napisał:

> > to ma być przygodówka czy co?
> > Screen wskazuje na grę GTA podobną (prowadzenie samochodu?)
>
> Żadne tam GTA. Ma to byc triller-psychologiczny. Przynajmniej gdzies tak wyczytalem. Akcja

> dzieje sie na jakims zadupiu w USA a główny bochater to pisarz. Przyjeżdza do owego zadupia

> i w głowie zaczyna mu sie platac... (znaczy świra dostaje chyba). Przypomina to troche
film
> Lśnienie.

no to wiem, tematycznie co to ma być za gra, ale czy to będzie przygodowa gra, bo na screenie
wyraźnie widać iż będzie możliwość jeżdzenia wozem (w przygodówkach typowych raczej takich
elementów nie był), więc pytam jaki to gatunek?



Na oficjalnej stronie masz "ALAN WAKE: A Psychological Action Thriller". No więc sądze że gierka bedzie taka przygodowa grą akcji a od czasu do czasu nas postraszy jakimiś zdarzeniami. Co do samochodów to bedzie mozna ich używać bo obszar po którym będziemy sie poruszać jest DUŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:06, DeRuleX napisał:

http://youtube.com/watch?v=3j6rR-Xv2Ro dla tych co jeszcze nie widzieli gry w akcji.
Filmik przedstawia gameplay z gry. Co ciekawe gra dziala na 4-rdzeniowym procku 3.7Ghz i chyba
2x8800GTX (auc).


No ... to jest mocne ... BARDZO mocne :-). A maszyna do prezentacji chyba jeszcze mocniejsza :-D. Tak jak gość powiedział : prawdopodobnie najmocniejszy komp na tej planecie. :-O
To ja ze swoim Duronkiem 1.2 mogę się w zasadzie do jaskini schować. :-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Halo też maczali palce i nic wielkiego sie nie stało.
A jeśli gre robia twórcy Max Payne''a to mam nadzieje, że nie bede mścił znowu jakiejś bliskiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować