Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Urodzinowy konkurs na gothic.gram.pl!

41 postów w tym temacie

nie mam jeszcze:
zadanie 1: pyt 3.
zadanie 2: pyt 1
zadanie 4: pyt 3
zadanie piąte: pytanie 1

jak coś, pisać na gg. :) A konkurs ciekawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs gothicowy... rzadko takie się trafiają :)
W każdym bądź razie udziału brać mi się nie chce, bo już dawno nie grałem w gothica i przez to już wielu rzeczy nie pamiętam, a nagrody IMO są słabe i niezbyt trafione, więc nie bardzo one motywują do udziału w konkursie :P
Poza tym mi się po prostu nie chce szukać odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Tawerna Gothic ma 2 lata! :-) Kurcze, tortu Wam chłopaki zabrakło, dlaczego nie zgłosiliście się do cukiernika? :P No, ale to następnym razem o tym pomyślimy :-) Upieczemy taki duży z taką trójką z pudełka G3 ^^ Będzie super!

Konkurs jest bardzo ciekawy i co najważniejsze są do wygrania gry komputerowe :-)
Wziął bym sobie udział, ale mi nie wypada ;]
Tak więc życzę wszystkim twórczej weny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś nie tak... Nie akceptuje mi poczty z google - no bez przesady panowie, przecież pod gmail nietrudno to napisać. Chyba, że tylko ja mam taki nieśmieszny błąd podczas rejestracji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 18:26, Beliar-13 napisał:

Próbowałem wziąć udział ale na parę pytań nie znam odpowiedzi, więc nie mam szans :D


Mimo wszystko daj szczęściu szansę i wyślij to co wiesz :) Wielu szpeców od Gothica jest teraz na wakacjach i wcale nie jest powiedziane, że nie masz żadnych szans ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem wziąć udział ale jak zobaczyłem pytania z G1 to nie ma szans nie grałem w jedynkę. Jakoś tak wyszło znam wszystkie odpowiedzi do obrazków i do G2 i połowe do G3 a le te z jesynki mnie powaliły. ale i tak mam te wszystkie nagrody nawet mam dwa Gothicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znacie wszystkich poprawnych odpowiedzi. Odpowiedzcie na te, na które znacie odpowiedź. Wielu ludzi tak myśli nic nie wysyłając a później się okazuje, że akurat coś by wygrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najtrudniejsze są pytania dotyczące Tawerny Gothic. Konkurs jest dosyć trudny, nie trzeba się zbytnio śpieszyć z odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w GII i znam odpowiedzi jedynie na 1 pytanie :( Wiem co znajduję się w tamtej jaskini :D A Ciekawe jak się znajdzie pełno osób które odpowiedzą prawidlowo na wszystkie pytania. I co wtedy ? Nagrody tylko dla 3 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zabrać udział w konkursie ale nagrody nie są dla mnie satysfakcjonujące ponieważ mam gothic 2 i znam również dodatek noc kruka a Medival total war poprostu mnie nie interesuje.Podkreśle że przeszłem całego Gothic 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany...jak zobaczyłem pytania to mnie zatkało :P chyba na trzy czy cztery znam odpowiedź xD co prawda gdyby poszukać w necie to na dziesięć pytań by się znalazło odpowiedzi, ale za leniwy jestem i mi się nie chce :P na całe szczęście nagrody też nie są aż tak zachęcające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam, G1, g2 i NK .W G3 nie grałem, komp za słaby :/ ale udział w konkursie wezmę moze w koncu cos wygram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu wysłałem już maila. :-) Odpowiedziałem na wszystkie pytania.
Trudno było znaleźć imię i nazwisko pana na zdjęciu, ale pewien programik ułatwił mi pracę. :-)
Miałem problemy tylko z trzema pytaniami. Na resztę udzieliłem pewną odpowiedź. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować