Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteMamba

Gry z CDA, które wam się najbardziej podobały?

122 postów w tym temacie

1. Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka

2. Bad Day LA (jeden numer recenzja w której ta gra mi się bardzo spodobała a w następnym numerze jako pełniak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic, Gothic 2 + NK - tylko te dwie gry zajęły godne miejsce na półce wśród innych gier. Reszta wala się gdzieś po koszu i czeka na stratowanie.

Swego czasu zaszczytne miejsce zajmował jeszcze: Fallout2 ale teraz mam sagę, no i zastanawiam się czy nie dołożyć Commandos`ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:41, Marcin321 napisał:

Operation Flashpoint, Bad Day LA, Tony Hawk 4, Instinct, Ballance oraz Alone in the Dark 4

>Crysis''a ohh nie moge sobie przypomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie klasyki z nieśmiertelnym Fallout na czele (bodajże we wrześniu ''99 - zapowiadany dużo wcześniej, bo w numerze z maja ''99 przy okazji zapowiedzi czerwcowego Stonekeep''a - mile wspominam te czasy, kiedy kupując dany numer wiedzialem co będzie za miesiąc), na drugim miejscu byłby Thief... no właśnie - byłby :) Chyba pierwszy numer reaktywowanego na krótko Top Secret z października 2002 uprzedził CDA i zapodał "Thiefunia" nieco wcześniej. Na drugim miejscu wyląduje zatem pierwsza część HoM&M, po której to (dopiero :) zakochałem się w tej wspaniałej sadze. Ostatnie miejsce podium dam Deus Ex - genialnej gierce, którą właśnie po raz kolejny przechodzę :) Wyróżnienia dostają ode mnie: GTA, Unreal, Homeworld, Splinter Cell, Crime Cities, Dark Colony, Trylogia Duke Nukem (nieśmiertelne intro z "Why I''m so great" :D), Shogo i Worms Armageddon. Było jeszcze kilka naprawdę dobrych gier, jak np. niedawne Morrowind, czy Thief: Deadly Shadows - jednak te posiadałem już przed kupnem CDA z ich pełniakami, więc nie wliczyłem ich do mojego zestawienia.

Ps. Teraz to tylko czekać na identyczne tematy z grami Clicka, Play''a, itd. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy kupuję CDA (czyli od września 2005) według mnie najlepsze są:

1. Gothic; Gothic 2 + Noc Kruka (najlepsze RPG''i)
2. Bad Day LA
3. Kroniki Riddick''a
4. Xpand Rally, Xpand Ralle Xtreme, GTI Racing (od Techlandu)
5. Splinter Cell

Oczywiście grałem i przeszedłem więcej tytułów z coverków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:31, konyho napisał:

Według mnie najlepszy był Gothic2 +Noc Kruka i Morrowind


Gothic rządzi,morrowind jest troche zmudną grą...

EDIT:Aha,Kroniki Ridicka ostatnio kupilem w cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie zawsze są jakieś fajne :), ale narazie to chyba hitman mi sie podobał :)
ghotic tak w miare, bo właściwie nie lubie całej serii ghotica, po prostu nie podpadła mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o najlepszą grę, jaka została kiedykolwiek dodana do CDA, to wybór jest oczywisty - Morrowind. (chociaż jest to raczej gra dla cierpliwych) Nic tej gry nie przebije... No, może Oblivion ze wszystkimi dodatkami. xD

Oprócz tego godne uwagi są także Homeworld, pierwszy Unreal, Ground Control 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować