Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Sesje RPG noł nejm baj AQ - wszystko o sesjach AQ na gram irc i forum gramu

35 postów w tym temacie

Temat dla ludu który gra/ma zamiar grać w moje sesje rpg na gramirc/forum.
Chciałbym aby ten temat był widoczny dla moich graczy. Głównie po to by dało się zrobić więcej sesji niż dotychczas (było ich naprawdę mało). W razie niejasności proszę pytać ;) gg MG: 7531242
Gramy na moim własnym systemie ;)

Lista graczy IRC nr 1:
# Cedricek
# Saref
# Phelela
# Liqid
# Donki

Lista graczy IRC nr 2:
1. mefiperes
2. Cmq
3. Kaczmix
4. Ildrian
5. Belegdil

Lista graczy chętnych:
* Kate-Hooligan
* PapaJaguar
* v0yag3r
* Verd Navarro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę, żebyś cokolwiek prowadził :). A za pośrednictwem jakich sposobów można się wpisać na listę, że tak nieśmiale zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:12, Woko11 napisał:

A jaki system używacie?

T akurat napisałem : "Gramy na moim własnym systemie ;)". Odpowiednie osoby mają więcej info.

Co do wpisywania się:
Mam 6 wolnych miejsc do gry na forum a dopisać się można postem dłuższym niż "chce grac". Co do grania na IRC to będzie sie można dopisać do listy 2 teamu ,ale tylko wtedy gdy ktoś z nich odmówi. Więcej nie pisze bo zaczynam kręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zgłaszam, zawsze grać w RPGi lubiłem. Tylko muszę znać pełny system, fabułę i takie tam żeby się połapać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym napisać że z grą na IRC jest mały kłopot. Po pierwsze gram na cudzym kanale, więc niektóre terminy muszę przesuwać. 2. zwykle ktoś zapomina albo ma co innego do roboty i nie przychodzi a są potrzebni wszyscy. Chciałem zrobić sesję na IRC między majem majem a lipcem ale coś nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:19, AQ22 napisał:

Co do wpisywania się:
Mam 6 wolnych miejsc do gry na forum a dopisać się można postem dłuższym niż "chce grac".
Co do grania na IRC to będzie sie można dopisać do listy 2 teamu ,ale tylko wtedy gdy ktoś
z nich odmówi. Więcej nie pisze bo zaczynam kręcić...

No to "chce grac" (:P) na IRCu, więc jeśli zwolniłoby się miejsce - to zarezerwuj dla mnie kolejke :)

Co do gier na forum to nie jestem tego zwolennikiem, jednak może jest już jakiś temat specjalnie do gry założony i można byłoby sobie popatrzeć jak prowadzisz/prowadziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie załóżmy coś w podobie do D&D ? O takie RPG chodzi ? Jakieś karty postaci, albo coś ? Jeśli tak to się piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:26, el-coyote napisał:

No to "chce grac" (:P) na IRCu, więc jeśli zwolniłoby się miejsce - to zarezerwuj dla mnie
kolejke :)

OK będziesz na liście chętnych ;D

Dnia 23.07.2007 o 23:26, el-coyote napisał:

Co do gier na forum to nie jestem tego zwolennikiem

Forum jest o tyle lepsze że da się grać bez bardzo dokładnej punktualności i raczej wymusza więcej niż jednego zdania.

Dnia 23.07.2007 o 23:26, el-coyote napisał:

jest już jakiś temat specjalnie
do gry założony i można byłoby sobie popatrzeć jak prowadzisz/prowadziłeś?

Dotychczas prowadziłem sesję tylko na IRC i nie mam logów z tamtych sesji. Były jednak dość chaotyczne. Teraz mam zamiar to zmienić w inny sposób niż dodawać graczowi żółte papiery do ekwipunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, no właśnie, nie lepiej byłoby poprowadzić tą sesję na forum? Na IRCu jak tu wspomnieli będzie dość chaotycznie i mało. A tu wszyscy się pogrupujemy, wyjaśnimy sobie i będzie wspaniale :)

Ps. Też się na to piszę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:23, Arkads napisał:

Też się zgłaszam, zawsze grać w RPGi lubiłem. Tylko muszę znać pełny system, fabułę i takie
tam żeby się połapać :>

Z systemem cię zapoznam jak będzie skończony. Przypomina on D&D ale tylko przypomina. Teraz jest ulepszany , dodaję do niego nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:23, AQ22 napisał:

Chciałbym napisać że z grą na IRC jest mały kłopot. Po pierwsze gram na cudzym kanale, więc
niektóre terminy muszę przesuwać.

Zastanawiam się czy nie istnieje możliwość stworzenia kanału na irc.gram.pl?

Dnia 23.07.2007 o 23:23, AQ22 napisał:

Forum jest o tyle lepsze że da się grać bez bardzo dokładnej punktualności i raczej wymusza więcej niż
jednego zdania.

Jasne, jednak sporo traci na klimacie :). I nie ma to jak przezywanie przygod online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:31, Arkads napisał:

Hm, no właśnie, nie lepiej byłoby poprowadzić tą sesję na forum?

Sesje będą tu i tu. 2 teamu na IRC i jeden u, na forum. Dla każdego się coś znajdzie ;) Niestety dla zwolenników IRC nie ma miejsca (chwilowo?).

Dnia 23.07.2007 o 23:31, Arkads napisał:

Ps. Też się na to piszę :>

2 na liście chętnych do gry na forum.

Lista chętnych do gry na forum:
1. el-coyote
2. Arkads
3. Baal namib
4. Woko11

Uwaga, graczy którzy będą spamować będę usuwał i odpowiednio wkładał na jego miejsce nowego gracza. Sam również postaram sie nie spamować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Czy świat jest rozgrywany tak samo jak i D&D w erach mieczy, łuków i magii czy też coś w erach broni palnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno się na temat sesji nie odzywałeś, a tu prosze ;). Nawet nowy temat założyłeś ;P. Ja jestem cały czas chętny tylko lepiej żebyś wprowadził większy rygor (to co wyczyniali niektórzy na sesjach to przechodzilo wszelkie pojęcie) i wolalbym zeby walki byly bardziej dynamiczne. I przydałaby się też jakaś większa fabuła... A co do propozycji odnośnie sesji na skype''ie: hmmm mogloby to byc ciekawe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować