Zaloguj się, aby obserwować  
yahoou

TEST DRIVERS PL - czyli kolejny klub dla wielbicieli TDU :)

843 postów w tym temacie

Ja teraz w poniedziałki i wtorki będę wracał po 17. Te dni raczej u mnie odpadają (mówię o spotkaniach oczywiście), więc zostaje głównie weekend.
Za jakieś 12 godz. ściągnie się też FarCry, więc będę jeszcze żadziej grał w TDU.
No i co jeszcze... do wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:17, KAROLMACIEJ napisał:

/ciach/

Cóż, ja powiem tylko tyle że niektórzy naprawdę zachowali się niestosownie do sytuacji. Nicków
wymieniał nie będę, ale tylko jedna (!) osoba pożegnała mnie w sposób, w jaki powinno się pozegnać.
Cóż, naprawdę pokazaliście klasę...


A ja niby cię nie pożegnałem? Masz rację z tym niestosownym zachowaniem, ale nie przesadzaj z tym-
"Już poza tym zauważyłem, że wy idziecie w stronę kręcenia coraz lepszych czasów, a nie zabawy... ;/", jestem pewien, że jakbyśmy mieli spotkania, to byś nie odszedł, a jak już nie jesteś z nami, to możesz pisać o nas wszystko najgorsze nie?(co zresztą nie jest prawdą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:41, Splinter Cell1 napisał:

"Już poza tym zauważyłem, że wy idziecie w stronę kręcenia coraz lepszych czasów, a nie zabawy...
;/", jestem pewien, że jakbyśmy mieli spotkania, to byś nie odszedł, a jak już nie jesteś z
nami, to możesz pisać o nas wszystko najgorsze nie?(co zresztą nie jest prawdą...)


To co akurat powiedziałem jest prawdą niestety, jeśli się mylę to mnie popraw. Jakbyście mieli spotkania... cóż, nawet jak byście je mieli, to i tak pewnie bym preszedł, bo tutaj jak już 100 razy mówiłem (i muszę to przypominać) bardzo mi się podoba. Tu chyba chodzi o zabawę nie? To wybrałem klub w którym będę się lepiej bawić. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki, że wczoraj nie dotarłem ale miałem ciężką sytuację i nie mogłem dojechać. Nie wiem też czy dzisiaj dam radę... ech... życie. Ale postaram się być jutro, bo mam ochotę pośmigać z Wami chłopaki (nie ruszałem kompa od czwartku).

Yahoou - może zrobimy nowe zawody w klubie. Myślałem żeby dać kilka tras (np 3 lub 4 ale mogły by byc tylko 2) i potem zsumować czasy. Nie wiem jak to by wygladało w rzeczywistości i czy to ma sens ale taki pomysł mi przyszedł do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zebys przygotowal formule zawodow, wybral trasy, okreslil terminy i warunki nadsylania zgloszen :)

przeciez to nie musi byc tak ze tylko ja moge wymyslac zawody ;)


1. mozesz do nadsylania wynikow podac moj e-mail - tak jak to bylo poprzednio zrobione, co by sobie balaganu nie robic ;)

2. sugeruje wybrac jedno auto na wszystkie trasy lub przypisac poszczegolne auta do tras - nie jest to przymus, ale jest najbardziej miarodajne przy pozniejszych porownaniach...

3. przy nadsylaniu wynikow zrob wymog by byly to pliki max 500kB i odpowiednio nazwane - najlepiej wg schematu: nickname.rodzajasysty

4. na koncu formulujesz to wszystko w postaci ladnego posta na forum i gotowe :) jak ci sie udaloby to zrobic jeszcze dzisiaj to moze uda mi sie jeszcze to wrzucic na bloga...

to tyle z moich porad & sugestii... sam nie bede w stanie tego poprowadzic bo wieczorem wyjezdzam i co najwyzej, jezeli deadline bedzie do 14.09, to sam tez dam rade zrobic wymagane przejazdy :)


to jak bedzie? mistrzostwa o puchar meth''a07 sie odbeda? mam nadzieje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 10:46, yahoou napisał:

to jak bedzie? mistrzostwa o puchar meth''a07 sie odbeda? mam nadzieje :]


Hmmmm... nigdy niczego takiego nie organizowałem. Ale co tam... tylko ten się nie myli co nic nie robi więc spróbuje.

Dzisiaj rzczej nie dam rady przygotowac całości ale postaram się żeby na jutro wszystko było gotowe. Myślę że wyznacze 2 trasy (+ tor jak bedziecie mieli jeszcze ochotę kręcić tam czasy innym autem niż Maranello). Nad autem jeszcze nie myślałem, ale moze TVR? Jak macie jakieś propozycję malowniczych tras (mogą byś trudniejsze technicznie) to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poradzisz sobie... to zaden wysilek ani klopot tak naprawde :)


btw: tak sobie siedze i zastanawiam sie dlaczego nikt nic na forum nie pisze... nagle mnie olsnilo... przeciez 70% uzytkownikow forum rozpoczelo dzisiaj regularne zajecia w szkolach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 13:05, yahoou napisał:

btw: tak sobie siedze i zastanawiam sie dlaczego nikt nic na forum nie pisze... nagle mnie
olsnilo... przeciez 70% uzytkownikow forum rozpoczelo dzisiaj regularne zajecia w szkolach
;)


To się czuje, praktycznie zerowa aktywność forumowiczów. Ale na pewno wzrosnie koło godziny 16. Wtedy większość wyjdzie z więzie... ze szkół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 21:44, KAROLMACIEJ napisał:

To co akurat powiedziałem jest prawdą niestety, jeśli się mylę to mnie popraw. Jakbyście mieli
spotkania... cóż, nawet jak byście je mieli, to i tak pewnie bym preszedł, bo tutaj jak już
100 razy mówiłem (i muszę to przypominać) bardzo mi się podoba. Tu chyba chodzi o zabawę nie?
To wybrałem klub w którym będę się lepiej bawić. I tyle.


To powiedz dlaczego uważałeś, że będzieszz się lepiej w nim bawić, po to żeby nie odeszło od nas kilku następnych(żebym wiedizał, co robić;) Ja też mam ochotę tu przejść, i to z wyłącznie jednego względu:
ze względu na prezesa, który chociaż nie miał doświadczenia, stworzył bardzo dobry klub(nigdy nie mówiłem, że mu się to nie uda, mówił to Deus...), w obecnej sytuacji najlepszy w Polsce:)(nie licząc tych, których nikt nie zna, czyli nie zrzeszających ludzi z całej Polski). I niestety, prawdą jest to, że(wiem, że nie powinienem tego mówić, ale i tak powiem...)OloMax(i ja zresztą też...) jest gorszym prezesem niż yahoou(nie tylko moim zdaniem...). Tylko ja jestem vice drugiego klubu...więc nie wiem, czy byłoby to w dobrym stylu przechodzić(a druga rzecz, to to, że w GD.pl jestem vice, a tu byłbym zwykłym "członkiem":)...jak myślicie? Oczywiście wiem, że:
1.Na razie nie ma miejsc.
2.Właściwie to nie jest pewne, czy chcielibyście mnie przyjąć:)
3. No...więcej "ale" już nie ma;)

PS:jednym z powodów z jakich mógłbym zmienić klub jest sam Karolus, którego bardzo lubię;)

Aha, jeszcze jedna rzecz, co do bezsensownych postów Alexxa...on już tak ma, i tyle, ale mimo wszystko, od takich spraw są moderatorzy, a nie zwykli użytkownicy, więc trzeba było pozostawić ten post bez komentarza, albo zwrócić na to uwagę moderatora...

FerraEnzo------>To już się ze mnie nie naśmiewaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:24, yahoou napisał:

ehehe... farcry z reklamami... sasasasa ;)


Sciągam od wczoraj... ^^

Dnia 03.09.2007 o 20:24, yahoou napisał:


A ja niby cię nie pożegnałem? Masz rację z tym niestosownym zachowaniem, ale nie przesadzaj
z tym-
"Już poza tym zauważyłem, że wy idziecie w stronę kręcenia coraz lepszych czasów, a nie zabawy...
;/", jestem pewien, że jakbyśmy mieli spotkania, to byś nie odszedł, a jak już nie jesteś z
nami, to możesz pisać o nas wszystko najgorsze nie?(co zresztą nie jest prawdą...)

To powiedz dlaczego uważałeś, że będzieszz się lepiej w nim bawić, po to żeby nie odeszło od
nas kilku następnych(żebym wiedizał, co robić;) Ja też mam ochotę tu przejść, i to z wyłącznie
jednego względu:
ze względu na prezesa, który chociaż nie miał doświadczenia, stworzył bardzo dobry klub(nigdy
nie mówiłem, że mu się to nie uda, mówił to Deus...), w obecnej sytuacji najlepszy w Polsce:)(nie
licząc tych, których nikt nie zna, czyli nie zrzeszających ludzi z całej Polski). I niestety,
prawdą jest to, że(wiem, że nie powinienem tego mówić, ale i tak powiem...)OloMax(i ja zresztą
też...) jest gorszym prezesem niż yahoou(nie tylko moim zdaniem...). Tylko ja jestem vice drugiego
klubu...więc nie wiem, czy byłoby to w dobrym stylu przechodzić(a druga rzecz, to to, że w
GD.pl jestem vice, a tu byłbym zwykłym "członkiem":)...jak myślicie? Oczywiście wiem, że:
1.Na razie nie ma miejsc.
2.Właściwie to nie jest pewne, czy chcielibyście mnie przyjąć:)
3. No...więcej "ale" już nie ma;)

PS:jednym z powodów z jakich mógłbym zmienić klub jest sam Karolus, którego bardzo lubię;)

Aha, jeszcze jedna rzecz, co do bezsensownych postów Alexxa...on już tak ma, i tyle, ale mimo
wszystko, od takich spraw są moderatorzy, a nie zwykli użytkownicy, więc trzeba było pozostawić
ten post bez komentarza, albo zwrócić na to uwagę moderatora...

FerraEnzo------>To już się ze mnie nie naśmiewaj;)


Kurde chłopie nie przesadzasz?
Robisz OT na max, ale widać nie nauczyli cię korzystania z forum :/
Nikogo nie obchodzi twoje majaczenie, swoje prywatne sprawy załatwiaj sam na sam, a nie publicznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt pierwszy: mysle że Prezes usunie "nieaktywnych" uzytkowników i pojawi sie opcja przyjecia nowych.
Punkt drugi: nasz klub jeszcze nikogo kto chcę sie dobrze bawić i czynnie uczestniczyć w życiu klubu nie odrzucił.

Co to znaczy "zwykły" członek. Chcesz jeżdzić dla przyjemności czy dla tytułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:59, andre911 napisał:

Punkt pierwszy: mysle że Prezes usunie "nieaktywnych" uzytkowników i pojawi sie opcja przyjecia
nowych.
Punkt drugi: nasz klub jeszcze nikogo kto chcę sie dobrze bawić i czynnie uczestniczyć w życiu
klubu nie odrzucił.

Co to znaczy "zwykły" członek. Chcesz jeżdzić dla przyjemności czy dla tytułu?


Nie, chodziło mi po prostu o to, że często mam dużo nowych pomysłów, a jak się jest presesem, to łatwiej się je wprowadza w życie:) No i mam dużo problemów z grą online(chociaż możliwe, że wkrótce przestanę mieć...), więc może w pewnym momencie powiedzielibyście mi, że jestem nieaktywny...

Bluray------->bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wczoraj rozmawialem na XFire z Olomaxem i zaczął wypisywać takie głupoty że naprawdę prezesowi nie przystoi ;/ Ostatnio co wieczór zaczynał rozmowę i ciągle na mnie nacierał że jestem głupi i wogóle bez honoru ;/ Sam chce jak widać pogarszać opinię o swoim klubie, ale to już jego wybór.

Na pewno przyjmiemy cię, jeśli tylko chcesz. Tak samo jak yahoou pytał mnie czy aby na pewno jestem przekonany co do decyzji odpowiedziałem TAk bez wahania. Teraz zadajemy Tobie to pytanie. Czy jesteś pewny co do swojej decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tdu od kolegi ,bez kodu do zarejestrowania.jest to rzecz jasna oryginal.nawet moge foty wrzucic.w zwiazku z tym nie moglem wyslac formularza.pytam się wiec was forumowicze
gdy odpalam gre pyta sie mnie 2 razy kaspersky o starforce ,daje akceptuj,potem wlacza sie czarny ekran i po chwili wylacza a na ekranie pojawia sie komunikat o blądzie aplikacji i "musie" jej zakończenia.to nic z płytą bo nawet ściągnołem z neta cracka i to samo było.
moj kom spelnia wymagania nie liczac radeona 9800 i tylko 2ghz procesora (radeon 2500+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:37, Borolek napisał:

mam tdu od kolegi ,bez kodu do zarejestrowania.jest to rzecz jasna oryginal.nawet moge foty
wrzucic.w zwiazku z tym nie moglem wyslac formularza.pytam się wiec was forumowicze
gdy odpalam gre pyta sie mnie 2 razy kaspersky o starforce ,daje akceptuj,potem wlacza sie
czarny ekran i po chwili wylacza a na ekranie pojawia sie komunikat o blądzie aplikacji i "musie"
jej zakończenia.to nic z płytą bo nawet ściągnołem z neta cracka i to samo było.
moj kom spelnia wymagania nie liczac radeona 9800 i tylko 2ghz procesora (radeon 2500+)


Grrr.... to jest temat o klubie TDU, a nie o pomocy TDU. Tutaj go masz: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&u=2973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować