Zaloguj się, aby obserwować  
yahoou

TEST DRIVERS PL - czyli kolejny klub dla wielbicieli TDU :)

843 postów w tym temacie

no wiem,bo nie doczekalem sie odpowiedzi,daltego.ale nikt nie mial tego bledu??jak wam nie pasi to gralem w tdu na ps2 (co prawda nie to samo) jednak gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:33, KAROLMACIEJ napisał:

Wiesz, wczoraj rozmawialem na XFire z Olomaxem i zaczął wypisywać takie głupoty że naprawdę
prezesowi nie przystoi ;/ Ostatnio co wieczór zaczynał rozmowę i ciągle na mnie nacierał że
jestem głupi i wogóle bez honoru ;/ Sam chce jak widać pogarszać opinię o swoim klubie, ale
to już jego wybór.

Na pewno przyjmiemy cię, jeśli tylko chcesz. Tak samo jak yahoou pytał mnie czy aby
na pewno jestem przekonany co do decyzji odpowiedziałem TAk bez wahania. Teraz zadajemy Tobie
to pytanie. Czy jesteś pewny co do swojej decyzji?


OoMax, mówisz?? Nawet prezes, zachowuje się tak głupio...wiesz, co? Zgłaszam swoją kandydaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:42, Splinter Cell1 napisał:

OloMax, mówisz?? Nawet prezes, zachowuje się tak głupio...wiesz, co? Zgłaszam swoją kandydaturę.


No to świetnie, poczekaj tylko aż yahoou przyjdzie (zaloguje się) i powie Ci czy są wolne miejsca. Jak nie, to kogoś usunie, bo ma już na celowniku paru klubowiczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:31, Splinter Cell1 napisał:

Nie, chodziło mi po prostu o to, że często mam dużo nowych pomysłów, a jak się jest presesem,
to łatwiej się je wprowadza w życie:) No i mam dużo problemów z grą online(chociaż możliwe,
że wkrótce przestanę mieć...), więc może w pewnym momencie powiedzielibyście mi, że jestem
nieaktywny...


To nie jest u nas problemem. Wystarczy zagadnać prezesa lub napisać na forum jaką masz koncepcje i jezeli to bedzie sprzyjało miłej zorgrywce to nie sądzę żeby Yahoou miał coś przeciwko. Powiem Ci szczerze, od kiedy jestem w tym klubie nie miałem jeszcze problemu ze zrealizowaniem ciekawego pomysłu na jazde (trasa, wybór samochodu). Prezes trzyma klub w garści, pilnuje porzadku na spotkaniach i wszystkie decyzje przechodza przez niego. Poza tym to normalny człowiek i pozwala się tez realizowac innym. W koncu RAZEM tworzymy ten klub i wszyscy tworzymy w nim klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:46, andre911 napisał:

> Nie, chodziło mi po prostu o to, że często mam dużo nowych pomysłów, a jak się jest presesem,

> to łatwiej się je wprowadza w życie:) No i mam dużo problemów z grą online(chociaż możliwe,

> że wkrótce przestanę mieć...), więc może w pewnym momencie powiedzielibyście mi, że jestem

> nieaktywny...

To nie jest u nas problemem. Wystarczy zagadnać prezesa lub napisać na forum jaką masz koncepcje
i jezeli to bedzie sprzyjało miłej zorgrywce to nie sądzę żeby Yahoou miał coś przeciwko. Powiem
Ci szczerze, od kiedy jestem w tym klubie nie miałem jeszcze problemu ze zrealizowaniem ciekawego
pomysłu na jazde (trasa, wybór samochodu). Prezes trzyma klub w garści, pilnuje porzadku na
spotkaniach i wszystkie decyzje przechodza przez niego. Poza tym to normalny człowiek i pozwala
się tez realizowac innym. W koncu RAZEM tworzymy ten klub i wszyscy tworzymy w nim klimat.


No, w sumie masz rację...i chyba czas GramDriving.pl(obecnie GramDrivers.pl) się skończył...

KarolMaciej------>nie musicie bardzo się spieszyć(jak będzie trzeba kogoś wywalić), mogę poczekać;)
Aha, będziesz musiał nauczyć mnie jeździć na kierownicy;) Bo na razie nie jest u mnie z tym za dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:51, Splinter Cell1 napisał:

KarolMaciej------>nie musicie bardzo się spieszyć(jak będzie trzeba kogoś wywalić), mogę
poczekać;)
Aha, będziesz musiał nauczyć mnie jeździć na kierownicy;) Bo na razie nie jest u mnie z tym
za dobrze...:)


Spoko spoko, jak się uda to jeszcze dziś wieczorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:51, Splinter Cell1 napisał:

Aha, będziesz musiał nauczyć mnie jeździć na kierownicy;) Bo na razie nie jest u mnie z tym
za dobrze...:)


Tydzień czasu i już będziesz juz niezle smigał. A jaka masz kierownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:55, andre911 napisał:

Tydzień czasu i już będziesz juz niezle smigał. A jaka masz kierownice?


Ma taką samą jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 09:19, andre911 napisał:

Yahoou - może zrobimy nowe zawody w klubie. Myślałem żeby dać kilka tras (np 3 lub 4
ale mogły by byc tylko 2) i potem zsumować czasy. Nie wiem jak to by wygladało w rzeczywistości
i czy to ma sens ale taki pomysł mi przyszedł do głowy.


Ja myślę, że to bardzo dobry pomysł. Dalibyśmy 4 trasy i pojazd do przejechania Lotus Exige (na przykład ;)).
Wtedy różnice byłyby większe, niż parę sekund ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:00, KAROLMACIEJ napisał:

Wtedy różnice byłyby większe, niż parę sekund ;)


Właśnie to jest najfajniejsze. Jak ktos jest słabszy na jakiejś trasie to może sie wykazac na innej. Postaram sie dzisiaj wskoczyć do O''ahu (miedzy 21 a 22) i wybrać trasy i jakąs cieekawą furke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:05, andre911 napisał:

Właśnie to jest najfajniejsze. Jak ktos jest słabszy na jakiejś trasie to może sie wykazac
na innej. Postaram sie dzisiaj wskoczyć do O''ahu (miedzy 21 a 22) i wybrać trasy i jakąs cieekawą
furke.


Ja też bym się postarał i byśmy jakoś obczaili ;) Tylko gdybyś mógł troszkę wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:06, KAROLMACIEJ napisał:

Ja też bym się postarał i byśmy jakoś obczaili ;) Tylko gdybyś mógł troszkę wcześniej ;)


Może uda mi się być w domu już po 20 ale nie chcę obiecać. Jak tylko się pojawie to znajde Cie na Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:55, andre911 napisał:

> Aha, będziesz musiał nauczyć mnie jeździć na kierownicy;) Bo na razie nie jest u mnie
z tym
> za dobrze...:)

Tydzień czasu i już będziesz juz niezle smigał. A jaka masz kierownice?

Mam nadzieję, ale chodzi też o to, że przed zagraniem w TDU nie grałem za wiele w samochodówki(a miałem wtedy już kierownicę). I nigdy nie jeździłem na manualnej skrzyni biegów, i dalej wydaje mi się to trudne(raz próbowałem, jechać tak Maranello:) Ale już dość dobrze jeżdżę na asyście off(chociaż całkiem niedawno zacząłem ćwiczyć), niestety tylko na prostych trasach, jeśli zaczną się jakieś pagórki, to wypadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:42, Splinter Cell1 napisał:

OoMax, mówisz?? Nawet prezes, zachowuje się tak głupio...wiesz, co? Zgłaszam swoją
kandydaturę.

wyrazam szczera wole przyjecia cie do klubu :)

niestety nie moge tego zrobic osobiscie bo za 1,5 h max musze byc juz w drodze... na najblizszy tydzien ustanawiam wiceprezesem Karola - wybor ten padl tylko dlatego, ze sie najlepiej dogadacie - po tygodniu tytul wice wroci na swoje miejsce... bardzo prosze zeby pozostali klubowicze, ktorzy sa tutaj dluzaj niz Karol nie mysleli sobie ze go jakos specjalnie tytuluje i wyrozniam... to sa tylko wzgledy praktyczne :]

jednoczesnie wywalam Reinrk''a - wczoraj olal mnie sikiem prostym na xfire wiec nie odczuwam zadnych moralnych przeciwskazan mogacych mnie powstrzymac przed usunieciem z naszego grona ;)

jezeli ktokolwiek ma jakiekolwiek "ale" co do moich biezacych decyzji to zapraszam do jawnego komentowania... bez krytyki nigdy nie stane sie lepszym prezesem ;)

trzymajcie sie cieplo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:42, Splinter Cell1 napisał:

> Wiesz, wczoraj rozmawialem na XFire z Olomaxem i zaczął wypisywać takie głupoty że naprawdę

> prezesowi nie przystoi ;/ Ostatnio co wieczór zaczynał rozmowę i ciągle na mnie nacierał
że
> jestem głupi i wogóle bez honoru ;/ Sam chce jak widać pogarszać opinię o swoim klubie,
ale
> to już jego wybór.
>
> Na pewno przyjmiemy cię, jeśli tylko chcesz. Tak samo jak yahoou pytał mnie czy
aby
> na pewno jestem przekonany co do decyzji odpowiedziałem TAk bez wahania. Teraz zadajemy
Tobie
> to pytanie. Czy jesteś pewny co do swojej decyzji?
OoMax, mówisz?? Nawet prezes, zachowuje się tak głupio...wiesz, co? Zgłaszam swoją kandydaturę.

Hej moze jeszcze ja przejde do Test Drivers co wy na to???
Splinter, zastanow sie prosze czy chcesz zmieniac klub na podstawie rozmowy ktorej nie widziales i ktora byla prowadzona z Karolusem i to jego interpretacja jej... hmmm ja probowalem go tylko przekonac do swojej sprawy, rozmowe widzial kuko ozesz z nim uzgodnic teafnosc swojej decyzji na podstawie TEGO.
Oczywiscie nie zmuszam cie do pozostania w klubie. Nawet nie bede probowal ciebie namawiac, bo jak okazalo sie tutaj pewnie znowu jako test driver zaczniesz... hmmm... przekabacac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, niby jaka moja interpretacja. Słowa "człowiek bez honoru", "facet bez jaj" czy "głupek" padły z twoich ust i ja tego nie wydziwiam.... Po prostu nie wiesz jak się rządzi i tyle, byś się przyznał.... A Splintera nawet nie próbuj już przekabacać on już podjął decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Honor-klasa, to nie to samo p. KarolMaciej. Według mnie odejscie od ludzi ktorzy ci ufaja, do tego pare dni po prezesurze. Zapewniam cie, to nie ma ani troche klasy.
2. Facet bez jaj- czy kliknales na podany przeze mnie link??? Bo mi sie wydaje ze nie. Poza tym powowli sie do tego przekonuje. No bo niby odszedles bo bylo bagno. Ale zrobiles cos z nim??? Probowales jakos pomoc kolegom skoro uwazales ze jestesmy w ciezkiej sytuacji???
3. glupek-w tamtym przypadku naprawde przesadziles z fantazja. Chciaem ci przez to dac do zrozumienia, ze mylisz sie uwazajac ze TDrs.pl nie beda miec zadyszki nigdy tak jak my. takie rzeczy to tylko w Erze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:43, OloMax napisał:

1. Honor-klasa, to nie to samo p. KarolMaciej. Według mnie odejscie od ludzi ktorzy ci ufaja,
do tego pare dni po prezesurze. Zapewniam cie, to nie ma ani troche klasy.


Tak, nie wiem jak mi ufają. A już na pewo nie przyświadczyli tego po odejściu ;/

Dnia 04.09.2007 o 16:43, OloMax napisał:

2. Facet bez jaj- czy kliknales na podany przeze mnie link??? Bo mi sie wydaje ze nie. Poza
tym powowli sie do tego przekonuje. No bo niby odszedles bo bylo bagno. Ale zrobiles cos z
nim??? Probowales jakos pomoc kolegom skoro uwazales ze jestesmy w ciezkiej sytuacji???


Wiesz co było w tym linku? Post Cubstone''a... Takie rzeczy to możesz sobie wiesz gdzie schować, bo w nim nic nie było...

Dnia 04.09.2007 o 16:43, OloMax napisał:

3. glupek-w tamtym przypadku naprawde przesadziles z fantazja. Chciaem ci przez to dac do zrozumienia,
ze mylisz sie uwazajac ze TDrs.pl nie beda miec zadyszki nigdy tak jak my. takie rzeczy to
tylko w Erze.


Tak, żegnam pana, chyba że jeszcze ma mi pan coś do powiedzenia, przytacza pan niestety bezsensowne argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:43, OloMax napisał:

1. Honor-klasa, to nie to samo p. KarolMaciej. Według mnie odejscie od ludzi ktorzy ci ufaja,
do tego pare dni po prezesurze. Zapewniam cie, to nie ma ani troche klasy.

Prezesura nie ma z tym praktycznie nic wspólnego...a zachowanie reszty klubu po jego odejściu tylko upewniło go w swojej decyzji...

Dnia 04.09.2007 o 16:43, OloMax napisał:

2. Facet bez jaj- czy kliknales na podany przeze mnie link??? Bo mi sie wydaje ze nie. Poza
tym powowli sie do tego przekonuje. No bo niby odszedles bo bylo bagno. Ale zrobiles cos z
nim??? Probowales jakos pomoc kolegom skoro uwazales ze jestesmy w ciezkiej sytuacji???

Jak ktoś czegoś nie chce to mu nie pomożesz...

Dnia 04.09.2007 o 16:43, OloMax napisał:

3. glupek-w tamtym przypadku naprawde przesadziles z fantazja. Chciaem ci przez to dac do zrozumienia,
ze mylisz sie uwazajac ze TDrs.pl nie beda miec zadyszki nigdy tak jak my. takie rzeczy to
tylko w Erze.


Możliwe, że tak będzie, ale na pewno nie będzie taka długa jak nasza(a teraz właściwie już wasza...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chopaki mam problem,nie nie z gra.Ze soba tzn z czasem.Poprostu go niemam.teraz dorwalem kompa i pozniej juz nic.O boze na wtorek Wesele trza przeczytac a na czwartek Chlopów:)W zwiazku z brakiem czasu waham sie nad wystapieniem z klubu.Nie daltego ze mi sie nie podoba ale poprostu zajmuje miejsce komus kto moglby byc bardziej aktywnym graczem.Prosze o zgode yahoou.bede dalej sie udzielal na forum i jelsi zezwolice to od czasu do czasu z wami pojezdze,z nikim nie cche zrywac stosunkow tylko zwolnic miejsce w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować