Zaloguj się, aby obserwować  
yahoou

TEST DRIVERS PL - czyli kolejny klub dla wielbicieli TDU :)

843 postów w tym temacie

A ja dawno w TDU nie grałem, z wami nigdy a z chęcią bym sobie przypomniał grę :) Tak więc jeśli nie będzie wam przeszkadzał łysy osobnik (save mi się skopał drugi raz na 90% i nie chciało mi się już grać od nowa) to z chęcią kiedyś pojeżdżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:28, mikal15 napisał:

A ja dawno w TDU nie grałem, z wami nigdy a z chęcią bym sobie przypomniał grę :) Tak więc
jeśli nie będzie wam przeszkadzał łysy osobnik (save mi się skopał drugi raz na 90% i nie chciało
mi się już grać od nowa) to z chęcią kiedyś pojeżdżę :)


Fajnie, to jest nas już czterech;) Skoro aż tyle, to mówię już, ze mogę pojeździć w następny czwartek, piątek i sobotę(w końcu długi weekend;).

EDIT:
drobne korekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to wiemy juz cos wiecej przynajmniej :)

mysle, ze to dobry pomysl, zeby sprobowac pojezdzic w okolicach tego co nazywacie "dlugim weekendem" ;)

poki co czekamy jednak na nastepnych chetnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 06:26, player000 napisał:

Lubie TDU i gram od niedawna po sieci i chciałbym dołączyć do klubu. Mogę się przyłączyć??
A jak tak to w jaki sposób??



Skontaktuj się z Yahoou . Tylko nie wiem czy jeszcze jakieś miejsca są wolne.

A do reszty klubowiczów jak ktoś chce to moge jezdzić dzisiaj nawet zaraz i do konca tygodnia raczej tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 06:26, player000 napisał:

Lubie TDU i gram od niedawna po sieci i chciałbym dołączyć do klubu. Mogę się przyłączyć??
A jak tak to w jaki sposób??

Nigdy nie ma problemu ze wspolna jazda... gorzej jest aktualnie tylko z miejscami w klubie.

Jest to sprawa, ktora trzeba bedzie jeszcze wyjasnic. Klub mial przez ponad miesiac praktycznie zerowa aktywnosc (m.in. ze wzgledu na moja nieobecnosc), Dlatego teraz czekam najpierw na zgloszenia starych czlonkow i potwierdzenie przez nich, ze wciaz odczuwaja wewnetrzna potrzebe bycia TestDrivers''em ;) a pozniej bede ewentualnie zajmowal sie przetasowaniami personalnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:53, yahoou napisał:

> Lubie TDU i gram od niedawna po sieci i chciałbym dołączyć do klubu. Mogę się przyłączyć??

> A jak tak to w jaki sposób??
Nigdy nie ma problemu ze wspolna jazda... gorzej jest aktualnie tylko z miejscami w klubie.


Jest to sprawa, ktora trzeba bedzie jeszcze wyjasnic. Klub mial przez ponad miesiac praktycznie
zerowa aktywnosc (m.in. ze wzgledu na moja nieobecnosc), Dlatego teraz czekam najpierw na zgloszenia
starych czlonkow i potwierdzenie przez nich, ze wciaz odczuwaja wewnetrzna potrzebe bycia TestDrivers''em
;) a pozniej bede ewentualnie zajmowal sie przetasowaniami personalnymi :)


W takim razie, to czy ja też mógłbym zapisać się na listę "rezerwowych" członków klubu;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do rezerwowych członków klubu !

Jeśli ktoś chce pojeździć to zapraszam dzisiaj na X-Fire.
Lepiej się w to zaopatrzyć jeśli ktoś nie ma . Łatwiej sie komunikować w grze.
Mói nick blindsniper93.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:53, yahoou napisał:


Jest to sprawa, ktora trzeba bedzie jeszcze wyjasnic. Klub mial przez ponad miesiac praktycznie
zerowa aktywnosc (m.in. ze wzgledu na moja nieobecnosc), Dlatego teraz czekam najpierw na zgloszenia
starych czlonkow i potwierdzenie przez nich, ze wciaz odczuwaja wewnetrzna potrzebe bycia TestDrivers''em
;) a pozniej bede ewentualnie zajmowal sie przetasowaniami personalnymi :)


Ja się wypisuję z klubu. TDU idzie na Allegro, kierownica też. Nie ma to jak problemy finansowe. Muszę kupić dodatkowe 2GB Ramu i nową kartę graficznę. Dopiero potem mogę komfortowo pograć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 07:19, blind sniper napisał:

Do rezerwowych członków klubu !

Jeśli ktoś chce pojeździć to zapraszam dzisiaj na X-Fire.
Lepiej się w to zaopatrzyć jeśli ktoś nie ma . Łatwiej sie komunikować w grze.
Mói nick blindsniper93.


Mam już tego X-Fire tylko jest problem, że nie bardzo się umiem nim posługiwać. Mam wersję 1.83 i nie ma do niej spolszczenia. W związku z tym mógłby ktoś dać mi przyśpieszony kurs obsługi tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:02, dmn2 napisał:

> Do rezerwowych członków klubu !
>
> Jeśli ktoś chce pojeździć to zapraszam dzisiaj na X-Fire.
> Lepiej się w to zaopatrzyć jeśli ktoś nie ma . Łatwiej sie komunikować w grze.
> Mói nick blindsniper93.

Mam już tego X-Fire tylko jest problem, że nie bardzo się umiem nim posługiwać. Mam wersję
1.83 i nie ma do niej spolszczenia. W związku z tym mógłby ktoś dać mi przyśpieszony kurs obsługi
tego programu?

Okej, proszę podstawy "jak klikac"
1. Klikasz na ikonkę xFire
2. Logujesz się
3. Szukasz klubowiczów [przycisk "add friend" (przy standardowym skin "plus"), wpisujesz xywkę z xFire, wysyłasz zaproszenie]
4. Zaznaczasz z listy znajomych osobe z którą chcesz gadać i klikasz na "Send an Instatnt Message" (tak jak add friend - na dolnym panelu)
5. Takie sa podstawy
Ps: Jakby co: mój nick w iksie: olomax;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 18:47, OloMax napisał:

> Mam już tego X-Fire tylko jest problem, że nie bardzo się umiem nim posługiwać. Mam wersję

> 1.83 i nie ma do niej spolszczenia. W związku z tym mógłby ktoś dać mi przyśpieszony kurs
obsługi
> tego programu?
Okej, proszę podstawy "jak klikac"
1. Klikasz na ikonkę xFire
2. Logujesz się
3. Szukasz klubowiczów [przycisk "add friend" (przy standardowym skin "plus"), wpisujesz xywkę
z xFire, wysyłasz zaproszenie]
4. Zaznaczasz z listy znajomych osobe z którą chcesz gadać i klikasz na "Send an Instatnt Message"
(tak jak add friend - na dolnym panelu)
5. Takie sa podstawy
Ps: Jakby co: mój nick w iksie: olomax;)


Dzięki:) Teraz to już będzie chyba z górki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z wami ? Długi weekend sie zaczyna a tutaj nikt nie jeździ. Licze, że ktoś się pokaże . Zapraszam także członków GD.pl bo 8 z naszego klubu się nie uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:30, blind sniper napisał:

Panowie co z wami ? Długi weekend sie zaczyna a tutaj nikt nie jeździ. Licze, że ktoś się pokaże
. Zapraszam także członków GD.pl bo 8 z naszego klubu się nie uzbiera.


Ja najprawdopodobniej będę jutro, ale jakby coś nie wyszło(np.byłyby tylko 2 osoby;), to GD.pl nają spotkanie jutro o 18:00, więc będzie można się przyłączyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo jak Blu Ray,wczoraj sprzedalem TDU>ale dzieki chlopaki za super spedzone wakacje,fajnie sie jezdzilo,a samo TDu no coz nie wytrzymalo proby czasu ale i to tak kawal znakomitej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:04, FerraEnzo napisał:

Ja to samo jak Blu Ray,wczoraj sprzedalem TDU>ale dzieki chlopaki za super spedzone wakacje,fajnie
sie jezdzilo,a samo TDu no coz nie wytrzymalo proby czasu ale i to tak kawal znakomitej gry:)


Powodzenia na nowej drodze życia(bez TDU);D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować