Zaloguj się, aby obserwować  
gonjaaa

Autostrady w Europie

18 postów w tym temacie

Co sądzicie na temat autostrad w Europie ? Gdzie są najlepsze i czy opłaca się jeździć płatnymi ? Tutaj możecie wyrazić swoją opinię a także skomentować stan dróg w Polsce :P

Ja uważam, że najlepsze autostrady są w Anglii a dalej w Niemczech. Co do Polski to podoba mi się to, że nasz kraj zdążył się tak szybko zmobilizować i zasuwać z drogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o czym ty piszesz??
Jakie autostrady.Każde dziecko wie, że w naszym kraju autostrad nie ma, a jak są to są do d**y.
Oczywiście, że w innych krajach są lepsze autostray. Winą za stan naszych, krajowych autostrad powinno obarczyc rząd. Kończę bo nie przestanę.

Rozumiem tematy o muzyce, grach, filmach, ale robic temat o autostradach to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 15:21, evilADM napisał:

Człowieku o czym ty piszesz??
Jakie autostrady.Każde dziecko wie, że w naszym kraju autostrad nie ma, a jak są to są do d**y.
Oczywiście, że w innych krajach są lepsze autostray. Winą za stan naszych, krajowych autostrad
powinno obarczyc rząd. Kończę bo nie przestanę.

Rozumiem tematy o muzyce, grach, filmach, ale robic temat o autostradach to lekka przesada.


Może nie umiesz czytać ale to jest temat o autostradach w Europie...o Polsce tobie nikt nie każe wyrażać refleksji. Po drugie to w Polsce są autostrady i to 640 km nieuku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie mnie nieukiem mnie trochę skrzywdziło ;-(

Napisałem, z przekorą, że SĄ autostrady, ale w bardzo złym stanie i porównywanie autostrad Polski do innych państw Europy Zachodniej jest żalłosne. Rozumiem, że chciałeś się pochwalic wiedzą o długości autostrad w Polsce, ale nie musiałeś tego robi obrażając mnie.

A jak tak się upierasz, że to temat o autostradach w Europie to mi się podobają francuskie i niemieckie autostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autostrady w Polsce, to nic innego jak żal.pl :P
Lecz za granicą to już iny świat. Bardzo dobre autostrady są w Niemczech (Autobahn - brak limitu prędkości) oraz we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 15:54, Ceteris Paribus napisał:

Najlepsze autosttrady są w Niemczech i najgęstsze.

Śmieszna sprawa, że Austrai, Hiszpania czy inne górzyste kraje maja lepsze autostrady i to
przez Alpy niż my - kraj równinny!?

Tylko, że ich nie dotknęła komuna czy inny Kaczor...Austria weszła do Uni znacznie szybciej niż Polska podobnie jak Hiszpania. Poczekajmy, a może i u nas będzie tak jak w innych lepszych państwach. Swoją drogą ciekawe czy by się tak zabrali za autostrady gdybyśmy nie dostali Euro. Kurde, jakby było świetnie gdybyśmy mieli takie drogi jak Niemcy czy Angole (tam 3 pasy w jedną strone to jest najmniej). We Francji też są niezłe autostrady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 15:59, nekromanta7 napisał:

ta... niedlugo to bedzie temat "jakim papierem najlepiej sie podcierac ludzie.......

VELVET - miękki jak aksamit xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 15:59, nekromanta7 napisał:

ta... niedlugo to bedzie temat "jakim papierem najlepiej sie podcierac ludzie.......

Jest już taki temat :) Jeśli nie masz nic do powiedzenia to po co piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:01, PRINCE JANEK napisał:

Juz taki był: A co autostrad to w anglii też są całkiem nieżle a w Polsce no cóż za ładnych
nie ma (o ile wogóle są) :P



ej wez mi linka podaj bo musze sie dowiedziec o ten papier bo wedlug mnie reka ale zobacze moze cos lepszego niz reka bedzie
jak nie mam nic do powiedzenia??? jasne ze mam najlepiej moim bmw to sie jezdzilo po hiszpani ale w austrii tez bylo niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 15:58, Ronx napisał:

Tylko, że ich nie dotknęła komuna czy inny Kaczor...


A NRD, czy Czechy? Tam nad autostradami sie juz przed II światową pracowało. Większosć "naszych" autostrad wtey powstało i w czasie wojny.

Dnia 24.07.2007 o 15:58, Ronx napisał:

Austria weszła do Uni znacznie szybciej
niż Polska podobnie jak Hiszpania. Poczekajmy, a może i u nas będzie tak jak w innych lepszych
państwach.


Będize, kiedyś będzie. Ale pomyśl co wtedy będzie u nich :-p

Dnia 24.07.2007 o 15:58, Ronx napisał:

Swoją drogą ciekawe czy by się tak zabrali za autostrady gdybyśmy nie dostali Euro.


Ciekawe czy sie wyrobią i czy nie zatona w korupcji.

Dnia 24.07.2007 o 15:58, Ronx napisał:

Kurde, jakby było świetnie gdybyśmy mieli takie drogi jak Niemcy czy Angole (tam 3 pasy w jedną
strone to jest najmniej). We Francji też są niezłe autostrady :P


Nie musisz mi mówić. Widziałem jakiś czas temu stary film francuski, gdzie standardem były 4 pay. A film był z lat 60! U nas natomiast buduje się dalej tylko dwu pasmówki, a jazda po nich to przeżytek. Ale taka polityka - skończą i za 5 lat znów zaczna rozpierduchę robić i nowy pas dodawać. Do d...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:06, PRINCE JANEK napisał:

sry za spam ale pomagam forumowiczowi. Temat już zamknięty ale: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=825&u=216


I dziwisz się, że dostajesz degrad...po kiego to tutaj piszesz? Wiesz co to jest GG ? Tam mu to możesz napisać albo najlepiej zadzwoń do niego i mu podyktuj link...


Wracając do tematu to mimo iż na zachodzie jest znacznie więcej autostrad to przejeżdżając przez Europę widzi się mnóstwo robót przy autostradach: nowe pasy, nawierzchnia itp...w Polsce tylko dziury łatają albo budują całkiem nową autostrade :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować