Zaloguj się, aby obserwować  
Lex

Jaka gra strategiczna z oferty CD Projekt jest warta kupna?

53 postów w tym temacie

Jaka gra, a mianowicie strategia z oferty CD Projekt jest warta kupna? Myślę nad nabyciem Warhammera 40,000: Dawn of War z dodatkiem Winter Assault czy jest ona warta swej ceny (myślę o świątecznej promocji. Warhammer 40,000 DoW z 39,90 PLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W40K:Dawn of War jest warta każdej złotówki na nią wydanej. Świetna i dynamiczna strategia. Rozwija skrzydła w pełni w czasie rozgrywek internetowych. Polecam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko właśnie dotyczące W40K: dawn of War - Czy zostanie wydany jakiś Pack (czy jest planowany) w którym będzie podstawka i dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co ci pack ??? po 27 września skoczysz do media marktu i kupisz W40K DoW za 39 zeta a Winter Assault za około 49 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Dawn Of War, świetna gra. Ja teraz na dodatek czekam (jeszcze aż 18 dni:(). CDP ma sporo świetnych strategii w ofercie:

HoMM III Złota Edycja, Disciples 2, Soldiers, Silent Storm + Sentinels, Codname Panzers : Faza Druga, Ground Control 2, Settlers 3, w nieco mniejszym stopniu Settlers V (dla fana serii - gra tragedia, dla fana strategii - dobry produkt), dla ambitnych jest trójpack z serii Europa universalis i Desperados. Gdybyś byl Czechem to od razu polecałby, Rome total War ( tam grę wydało CDP, u nas LEM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od zainteresowań ;).


II WOJNA ŚWIATOWA: Codename Panzers: Faza Druga;

FANTASTYKA (ŚWIAT WARCRAFTA): Zdecydowanie Warcraft III + dodatek;

FANTASTYKA (ŚWIAT WARHAMMERA): Zdecydowanie Warhammer 40k: DOW + zbliżające się Winter Assault

TURÓWKI: Silent Storm + dodatek;

W skrócie ja to widzę tak jak napisałem wyżej ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wynika chyba kupię warhammera. a jak myślicie ile będzie kosztować warhammer 40000 DoW w media markcie a ile winter assault (tez w media markcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:16, Lex napisał:

Jaka gra, a mianowicie strategia z oferty CD Projekt jest warta kupna? Myślę nad nabyciem Warhammera 40,000: Dawn of War
z dodatkiem Winter Assault czy jest ona warta swej ceny (myślę o świątecznej promocji. Warhammer 40,000 DoW z 39,90 PLN)


Nie sąnajgorsze. Mnie przypadł do gustu jeszcze Robin Hood - bardzo przyjemnie się w to gra. Dobre są gry serii Europa Uniwersalis lub Desperados.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi W40K:DoW nie przypadł. Ja polecam:
- Homeworld (nie wiem czy 1 wydało CDP, ale 2 tak)
- Starcraft, nawet bez dodatku, ale z nim lepiej się tworzy mapy :)
- Warcraft III z dodatkami
Z turowych:
- Heroes of Might and Magic III (IV może i ma więcej opcji i jest realistyczniejsza w pewnym sensie, ale grywalność ma część trzecia)
- Wormsy byle nie w 3D, bo trzeci wymiar robali wszystko spartaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 3 + Frozen Throne
Codename Panzers Faza Druga - obecnie gram i jest całkiem nieźle :) az sie zdziwilem
StarCraft + Brood War -> ale to chyba kazdy wie
Homeworld
HoM&M 3
no i moze Silent Storm i Fallout Tactics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli strategie które kupiłem od CDP i nie żałuje tego kupna:
- Europa Universalis 2 gra warta każdego grosza wydanego na tą grę - obecna ilość modów pozwala na cieszenie się z rozgrywki MP jak i tej SP do której powstało kilkadziesiąt modów z tego 10 systematycznie i szybko się rozwija!!
- SC+BW najlepsza RTS-zręcznościówka świetna fabuła w SP o ile znasz ENG, a na Multi niezliczone godizny przesiedziane na BattleNet - dla koreańczyków pozycja obowiązkowa ("sport narodowy")
- WC3+FT nie tak dobry jak jego poprzednik SC, a nawet nie dogania WC2 które podziwiam ogromnie, jednak by zobaczyć grę której spolonizowanie kosztowało ogromną sume pięniędzy (CDP wydało na polonizacje tej gry jak dotychczas najwięcej kasy ze wszystkich firm w POL) to naprawdę warto wydać chociażby iż to dobry RTS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeslli interesują Cie mniej "militarne" klimaty to polecam "Cesarz-narodzinypaństwa środka" i "Rollercoaster Tycoon2" - ale pod warunkiem, że przymkniesz trochę oko na archaiczną grafikę i lubisz bardzie "ekonomiczne" klimaty.

OT A czy może mi ktos wyjaśnić co się stało z zapowiadanym przez CDP "Rollercoaster Tycoon 3"? Gra ta zniknęła jakiś czas temu z planu wydawniczego firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować