Zaloguj się, aby obserwować  
XBoy360

USA - przereklamowany shit?

6 postów w tym temacie

Co sądzicie o USA? Czy jest to wg. was przereklamowane państwo? W końcu cała europa wszystko wzięła (prawie ;p;p ) z USA. Np. wieżowce, McDonald itp. Ja USA luie bo jest nowoczesne, lecz ta wojna w Iraku jest niepotrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:53, JackXP napisał:

Co sądzicie o USA? Czy jest to wg. was przereklamowane państwo? W końcu cała europa wszystko
wzięła (prawie ;p;p ) z USA. Np. wieżowce, McDonald itp. Ja USA luie bo jest nowoczesne, lecz
ta wojna w Iraku jest niepotrzebna...


USA to gasnąca potęga...
O ile w krótce nie będą mieli jakiegoś wstrząsu to upadną.. a obywatele USA są coraz bardziej skretyniali...
No i coś tak wielkiego, z takimi różnicami kulturowymi, naturalnie nie ejst w stanie za długo trwać bez odpowiednich czynników..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Amerykańce, Kanadyjczyki to są Europejczyki ( jak fajnie sie rymuje), bo w końcu kto podbił Amerykę? Chociaż USA- państwo młode, a jak się rozwinęło. A jek europejczyki się zaczęłi rozmnażać, no to wiecie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niejestem pewien czy wojna w iraku jest niepotrzebna jesli amerykanie teraz by sie wycofali terroryści mogli by to odebrać jako objaw słabości i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować