Zaloguj się, aby obserwować  
Szarlej

Podziemia Świata - forumowa gra RPG

77 postów w tym temacie

[Staram się jak moge ale to nie moja wina że nikt nie chce pisać. dambialko odchodzisz z gry, przyjmujemy na twoje miejsce nową sobę. gorn63 już nie jesteś na wakacjach więc może mógłbyś zacząć pisać. Tracisz status MG, niedługo wybiore nowego. Pisać Pisać i jeszcze raz pisać. Narazie nie ma co zmieniać fabuły bbo nawet nie została o odrobinę popchnięta do pszodu więc tylko pisanie może nas uratować. NIe ma też co robić z fabułą bo jeszcze nie wiadomo ilu będzie graczy i jacy. Można się zgłaszać.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kronos zbiegł po schodach i wybiegł na zewnątrz. Mimo iż był w dobrej kondycji zmęczył się i szedł dalej w stronę miasta. Przeskoczył przez płot jednego z rolników i podjadł jabłko zrywając je z niskiej jabłoni. Znów skok i biegnie dalej nie zwarzając na to, że ma na sobie długą szatę. Dobiegł do bram miasta i musiał chwilę poczekać żeby strażnicy go wpuścili. Jeden ze stojących na murach strażników pzypuścił go tym samym otwierając bramę. Kronos teraz starał się sobie przypomnieć większość magicznych rytuałów potrzebnych na sprawdzian. doszedł do bram zamku i serce w nim zamarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[gorn63 - jeżeli nie napiszesz dzisiaj żadnego pstu odchodzisz z gry. Narazie bierzemy do zabawy jeszcze dwie osoby. Chętni zgłaszać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Z gry odpadają: Wayzin i gorn63. W grze nadal pozostaje ja i MasterMax, który napisał do mnie że nie ędzie go kilka dni. Przyjmujemy jeszcze 5 ludzi i jednego MG.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dołączyć do gry
Imie:Mathijas
Rasa:Człowiek
Klasa:Paladyn
Charakter:Neutralny
Opis:Mathijas jest człowiekiem wysokiej postury,ma krótkie czarne włosy,kozią bródke,Pochodzi od ludzi czytej krwi,W rodzinnych stronach był dowódcą garnizonu wojskowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:13, Mathijas W napisał:

p.s. moglibyście mi streścić fabułe?

[Offtopy pisz w nawiasach kwadratowych " [ ] " A co do fabuły to chodzi oto że w tym fantastycznym świecie nazwanym przeze mnie Rathgur toczy się wojna pomiędzy Ludźmi, którzy są w sojuszu z krasnoludami i elfami, a Orkami. Ludzcy magowie wymyślili jak można się pozbyć orków i otworzyli portal, przez który na powierzchnie miały się przedostać groźne stwory. Magowie ci giną podczas przyzywania portalu i nikt nie wie jak odesłać bestie spowrotem. Wybrana zostaje grupa śmiałków (nasza drużyna), która ma się pozbyć potworów wchodząc prez portal do Podziemia.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:30, Mathijas W napisał:

przykro mi,nauka w gimie niestety wiiększa ni z sie spodziewałęm,sory niestety nie będe uczestniczył
w zabawie

[No szkoda. Nie spać tylko się zgłaszać ;) jeszcze ciągle 5 osób.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można?

Imie Dealan
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik
Charakter: Dobry
Wiek: 30 lat
Opis: Wysoki, szcupły silny i zwinny Wojownik. Ma Krótkie czarne włosy. Jest jednym z najsłynniejszych wojowników w jego krainach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować