Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina

77 postów w tym temacie

Przecież tylko krowa nie zmienia swoich poglądów. Ja już się załapałem i gitara. Przecież gra nie wyszła, więc raczej nie cofają zamówień, bo gra jest marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki pozamawiały a rodzice nie dadzą im 2stów na jakąś gierkę :D ja też nie dam bo nic o tym nie wiem - powinniście najpierw demo wypuścić bo za ładne pudełko to ja nie będę płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawka - tak szybko zeszło, właściwie to w kilkanaście godzin, a teraz ostatnie egzemplarze się nie mogą odnaleźć, wśród tych zaadoptowanych już.
Widać nie wszyscy wyrabiają finansowo - i tak wychodzi... Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:14, morthi napisał:

a moze preorder jest za wczesnie :P moze jakby zrobic preorder na miesiac przed premiera to
ludzie nie wykruszaliby sie w takim tempie?

cdp zrobilo 4000 ek heroes 5 - ze nie sprzedaly sie? coz... dopiero po patchu 1.5 mozna cieszyc
sie poprawna poloniazcja. egzemplarzy zostalo wiele
ek stalkera - 1000 sztuk. gerka calkiem calkiem jednakze nie dla kazdego (wymagania sprzetowe
+ klimat potrafia zniecheic graczy laknacych prostej rozgrywki)
ek wiedzmina - 3000 sztuk... po- gothicu 3 chyba najladniejsza edycja kolekcjonerska :P tyle
ze ludzie na to wyglada ze zagrywaja sie w two worlds...

moim zdaniem problem z ek wiedzima wynika z przesuniecia daty premiery (oraz braku pewnosci
ze nowa data bedzie ostateczna) - ludziom nie chce sie czekac

ciekawe ile osob wykrusza sie - skoro powstaja tak czesto nowe listy rezerwowe to oznaczaloby
ze kazda poprzednia lista rezerwowa wyczerpala ilosc osob na niej zawarte i trzeba zrobic "dogrwke"
o kolejne wolne egzemplarze



Jest trochę prawdy w tym co piszesz ale : :)

1. Większość dodatkowych egz EK pojawiła sie tylko dla tego że ludzie zamawiający powkładali do koszyków czasami więcej niż chcieli kopić.
2. Nie wiązał bym dodatkowych EK z przesunięciem premiery. Większość forumowiczów wręcz pokreśliła że to lepiej skoro gra będzie bardziej dopracowana
3. Pamiętajcie ze pomimo tych list w dalszym ciągu całkowita pula to 2999 sz. nie mam mowy o żadnym dodruku i kiedyś EK sie skończą (z moich informacji wynika że to za chwile bo tych egz jest bardzo mało)
4. ostatnia rzeczą jest fakt ze nie ma co liczyć na niskie numery EK :)

generalnie pojawia sie mała szansa dla tych którzy chcieli kupić ale dla nich zabrakło.
i to jest chyba pozytyw :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo oj dużo rezygnuje osób z gry... Ja wiem dlaczego...chyba... Jak patrzałem na allegro to doszedłem do wniosku, że EK stoi cienko ok.240 zł. Więc tym którzy zamawiali EK i planowali opylić na allegro sięni opłaca. Zarobią marnąkasę. A po za tym jest wiele palantów, którzy zamówili tylko dlatego, by blokować innym dostęp. Sąteż tacy co się za bardzo podniecili jak ukazała się EK i zamówili. A jak pomyśleli nad tym głębiej, to zrezygnowali i zamówili normalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo oj dużo rezygnuje osób z gry... Ja wiem dlaczego...chyba... Jak patrzałem na allegro to doszedłem do wniosku, że EK stoi cienko ok.240 zł. Więc tym którzy zamawiali EK i planowali opylić na allegro sięni opłaca. Zarobią marnąkasę. A po za tym jest wiele palantów, którzy zamówili tylko dlatego, by blokować innym dostęp. Sąteż tacy co się za bardzo podniecili jak ukazała się EK i zamówili. A jak pomyśleli nad tym głębiej, to zrezygnowali i zamówili normalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwiekszym sukcesem ek byla kompania braci - rozeszla sie na pniu (chyba w przeciagu niecalego tygodnia - ale bylo jej nie za wiele) oraz dark messiash (nawet nie wiem ile bylo egzemplarzy ale chyba garstka ;) )

wiedzmin rozszedl sie najszybciej ze wszystkich ek jakie zaoferowaliscie do tej pory graczom - moim zdaniem jest to wielki sukces cdp...

patrzac jednak na zawirowania przy ek gothica 3 (tam tez byla lista rezerwowa dla osob ktore chcialy kupic a zabraklo) to dosyc dziwnym sie wydaje kolejna lista rezerwowa. Jak rozumiem kazdy tematy dotyczacy listy rezerwowej tworzy ja na nowo (czyli pojawia sie kolejna lista rezerwowa) a to dlatego ze wszystkie osoby z poprzedniej listy rezerwowej dolaczyly do szczesliwych posiadaczy potwierdzenia zamowienia - chyba ze tak nie jest a ten temat (lista rezerwowa) jest po prostu odswiezany coby zapominalscy czy tez nie wierzacy w swoje szczescie gracze mogli sie dopisac

jest tez trzecia mozliwosc - wasza pomoc techniczna jest zasypywana zapytaniami czy jeszcze mozna kupic ek mimo ze jej nie ma juz w sklepie :P wtedy taka lista jest bardzo rozsadnym rozwiazaniem - lepszym niz system antyspamowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym ja też wolę później, bo lepiej dopracują grę. A po za tym przenoszę się do nowej szkoły i we wrześniu miałbym nieco problemów z graniem. A do tego szkoła jest o wyższym poziomie więc będę musiał siędużo uczyć (albo pewniej robić godzinami ściągi ;>] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:34, Thompson napisał:

Ja chyba jednak zrezygnuję z EK... Mój numer to bodajże 0127.


jestem przekonany że ktoś sie niem troskliwie zaopiekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:31, morthi napisał:

dark messiash (nawet nie wiem ile bylo egzemplarzy ale chyba garstka ;) )


Tyle, że EK Dark Messiah bodajże w ogóle nie wydano u nas.
Z tego co wiem pre-orderów na polskie EK Dark Messiah było tak mało, że zamiast tego zaproponowano sprzedaż angielskiej EK DM. To też nie wyszło, więc podstawową edycje Dark Messiah przerobiono tak, że zawierała elementy z Edycji Kolekcjonerskiej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:22, SzaacH napisał:

1. Większość dodatkowych egz EK pojawiła sie tylko dla tego że ludzie zamawiający powkładali
do koszyków czasami więcej niż chcieli kopić.

Ja złożyłem jedno, a drugie serwer. Moje opiewało na 1 sztukę, a serwera na dwie. W sumie to drugie dość szybko sami mi anulowaliście, ale ktoś je do sprzeanych doliczył.

Dnia 25.07.2007 o 12:22, SzaacH napisał:

2. Nie wiązał bym dodatkowych EK z przesunięciem premiery. Większość forumowiczów wręcz pokreśliła
że to lepiej skoro gra będzie bardziej dopracowana

Tyle, że na forum pojawiły się już takie wpisy. Zwykle jest to tekst typu: kupić Wiedźmina EK czy xxx? xxx wychodzi pierwszy więc chyba anuluję zamówienie na Wiedźmina. Ludzie często kupują pod wpływem impulsu, a potem rezygnują. Oczywiście to nie wina CDP czy gram. Pewnie tak jak zwykle zamówienie będzie można jeszcze złożyć w okolicy daty wydania gry. Jeszcze jedno ja też należę do tych którzy wolą dłużej poczekać, ale dostać dopracowaną grę. Wspomniany Two Worlds to przykład, że czasami warto trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 11:57, SzaacH napisał:

no nie wiem akurat czy ten minus powinien być dla CDP.
Chyba bardziej dla ludzi którzy zarezerwowali sobie wersję EK (blokując czy uniemożliwiając
zakup innym fanom) a teraz świadomie z niej rezygnują z różnych sobie tylko znanych powodów....


Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to raczej wina wadliwie działającego systemu, powszechnie wiadomo, ze ludziom do koszyków wpadały nawet po 3 sztuki (czasem nawet dodatkowo zupełnie inne gry) a wyrzucić ich już nie szło, bo wyskakiwały błędy.
Napewno znalazł się ktoś kto zamówił i zrezygnował, ale taka masa anulowanych zamówień i kilka list rezerwowych na EK, wskazują raczej na wine wadliwie działającego sklepu (czyli jednak wina CDP) niż ludzi zamawiajacych i masowo potem rezygnujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować