Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina

77 postów w tym temacie

Niestety ja nie. Ale serwer im się zwiesił. Wiadomości nie dostałeś najpewniej, bo gdzieś tam był komentarz od CDP, że zmienili adres. Pewniej jest zadzwonić, bo słyszałem, że to "rozwiewa wszelkie wątpliwości"- (cytat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Edycja Kolekcjonerska jak sam mówi powinna być dla kolekcjonerów dla osób chcących kopic poważnie grę a nie tak ze :( zamówi sobie bo może kupi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 11:18, baniakpl napisał:

Witam

Edycja Kolekcjonerska jak sam mówi powinna być dla kolekcjonerów dla osób chcących kopic poważnie
grę a nie tak ze :( zamówi sobie bo może kupi :(


Niby czemu???
Zamówiłem EK nie dlatego, że jakoś specjalnie lubię wiedźmina. Poprostu spodobał mi się sposób wydania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Der Meister. Ja też nie jest ani fanem prozy Sapkowskiego, ani nie śledzę z wywieszonym ozorem doniesień o grze. Bardzo podoba mi się wydanie i dołączę je z chęcią do mojej kolekcji niebanalnych wydań (Heroes V, Medieval II, Company of Heroes).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, powinieneś go otrzymać od razu. Nie dostałeś? To pewnie Ci przepadła rezerwacja! xD

A tak serio, to uczcie się ludzie czytania ze zrozumieniem. W panelu wyraźnie jest napisane, że potwierdzenie zamówienia trzeba będzie złożyć 5 dni przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty grzesiooo nie strasz ludzi 5 dni przed wysyłką a wysyłka będzie w pazdzierniku nie 2 dni przed premierą więc maila dostaniemy topiero w pazdzierniku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią, że nie warto kupować bo zadrogo, bo nie chce im się czekać, bo nie wiedzą jak ta gra jest, bo nie wiedzą czy im pójdzie. Ja też nie. Ale kupuję. A wiecie czemu? Bo w październiku ceny tej edycji na Allegro pod niebo. Jak pójdzie, fajnie. Jak nie pójdzie sprzedam z dużym zyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 09:16, grzesioo napisał:

A tak serio, to uczcie się ludzie czytania ze zrozumieniem. W panelu wyraźnie jest napisane,
że potwierdzenie zamówienia trzeba będzie złożyć 5 dni przed wysyłką.


Skontaktowalem sie ze sklepem gram.pl i poprosilem o namiary na numer konta, bo za EK Wiedzmina chcialem zaplacic jeszcze w lipcu. Dostalem odpowiedz, ze nadwa tygodnie przed premiera dostane maila z numerem konta, na ktory trzeba bedzie wplacic kase. (Jako sposob platnosci wybralem przekaz pocztowy, bo w chwili obecnej jest dla mnie najwygodniejszy. A maila wyslalem po to, zeby nie bylo problemow z wysylka gry, bo kasa na czas nie przyszla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem maila z informacja, iz zalapalem sie na EK :))) Na liste rezerwowa wpisalem sie tydzien temu, myslalem, ze nie ma szans.... a jednak:) Powodzenia innym oczekujacym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować