Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 18:54, Adamzzz napisał:

Z chęcią kupię, ale po uprzednim 14-dniowym trialu :P


Nie będzie triala GWEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:16, sferis napisał:

> Z chęcią kupię, ale po uprzednim 14-dniowym trialu :P

Nie będzie triala GWEN


Skąd masz takie informacje? Może pewna osoba, która kupi Eye of The North da mi 14 dniowy klucz aktywacyjny, który znajduje się w pudełku? No chyba, że go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane ze pre-ordera wysylacie 31 sierpnia, a jak wiadomo tego dnia jest premiera GWEN.
Mozliwe ze paczki z gra dojda w ten sam dzien do osob mieszkajacych blisko siedziby gram.pl, ale co z osobami ktore mieszkaja w dalszych zakątkach Polski? Co to bedzie za pre-order skoro gre dostane dzien lub (jesli historia sie powtorzy) kilkanaście dni po premierze?
Czy pre-ordery nie powinny byc wysylane od 25/26 sierpnia, aby wszyscy zaczeli gre rowno z otwarciem serwerow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ze dostajesz dodatkowa znizke na gre w cenie packa, a wPLNy normalnie tez..."

Aha, czyli EotN będę mógł wraz z obniżkami kupić za 70 zł.
Jak dla mnie to dobra cena za dodatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:23, Adamzzz napisał:

Skąd masz takie informacje? Może pewna osoba, która kupi Eye of The North da mi 14 dniowy klucz
aktywacyjny, który znajduje się w pudełku? No chyba, że go nie będzie.


Nie będzie go. A jak Ty to sobie wyobrażasz? Przecież to jest dodatek wymagający poprzednicg części gry. Chyba, że będzie można przetestować tylko w przypadku, gdy masz już jakąś część gry. Tak jak w przypadku Burning Crusade w World of Warcraft. Ale nie wiem jak to będzie. Gaile Gray coś tam mówiła, że prawdopodobnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wg cdp preorder nie zapewnia Ci wcześniejszego otrzymania paczki, a jedynie gwarantuje kopię gry, żeby nie zabrakło... piszą że wysyłają wtedy a wtedy, możesz sie zgodzić, albo popylać do empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zamówienie będzie zawierało per order zestaw i zamówienie przedpremierowe pełnej wersji GW:EN to kiedy co zostanie zrealizowane?:). Czy ten pre order zestaw zostanie przyslany razem z pelna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zamówię ten zestaw za 9.90 to czy będe musiał płacić za przesyłkę dwa razy czy coś? Czy dostane poprostu razem z GW:EN w paczce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:28, Vastor napisał:

Czy pre-ordery nie powinny byc wysylane od 25/26 sierpnia, aby wszyscy zaczeli gre rowno z
otwarciem serwerow?


oczywiscie, ze chcemy wyslac tak aby przesylki dotarly jeszcze przed premiera, ale jest to uzaleznione
od jednego bardzo istotnego czynnika - dostawy gier :). wyslemy najwczesniej jak to bedzie mozliwe,
na pewno tez jesli bedzie tylko taka szansa poinformujemy wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: Grę zamówiłem, jednak nie wiem czy załapię się do tej pierwszej pięciotysięcznej grupy szczęśliwców. Czy w takim razie muszę brać koniecznie pre-order pack by na 100% mieć dodatkowe itemy?

Myśląc czysto, wydaje mi się, że się załapię. Bo skoro Wiedźmin w liczbie 2999 do tej pory nie może się zużyć (listy rezerwowe) to w takim razie raczej do 25-26 sierpnia raczej nikt nie zamówi 5k egzemplarzy. To jak w końcu będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby GWEN było w pre-orderze za 9,99 złotych xDDD
Coś wam ostatnio chochliki tam często coś klikają za szybko ;] Powinno być chyba pre-release albo coś w tym stylu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 20:52, Inuki napisał:

Ja mam jedno pytanko do CDP: czy planowana jest również edycja kolekcjonerska GW:EN?

Nie ma i nie będzie EK. Nigdzie. Ani w Polsce, ani nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować