Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 18:14, HumanGhost napisał:

Hmmm tylko czemu w tym idelanym połączeniu jest zestaw przedpremierowy oferowany z Prophecies??
Eee coś chyba nie gra.. :-?


nie, wlasnie bardzo dobrze. Zeby moc zagrac w GW:EN trzeba miec przynajmiej jedna kampanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:10, Robson47 napisał:

Dobra cena jak na 35 euro w Europie.


dokladnie, polacy i tak zawsze dostaja znizke :D:D. Normalnie pre-order pack koszuje 10$ czyli ~28 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:28, HumanGhost napisał:

No dobra, to jak się zmniejsza koszt GWEN po zamówieniu zestawu przedpremierowego? Bo coś nie widze takiej opcji. ;)


I ja już zadałem podobne pytanie, ale widać nikt za bardzo nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdybyście mieli już zarejestrowany zestaw przedpremierowy GWEN to system naliczył by zniżkę na samą grę... Trzeba by jednak zamówić grę po otrzymaniu i zarejestrowaniu zestawu przedpremierowego, nie zaś zestaw przedpremierowy i grę "na raz".

Ja domyślając się, że tak to będzie wyglądać zamówiłem samą grę... i tak załapię się na 3 bonusowe bronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc,

to moze dla przypomnienia i dla tych, ktorzy nie mieli okazji przeczytania zeszlotygodniowego newsa o GW: EotN

tutaj pierwsze info: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25552&pid=70
a ponizej z cyklu "jak to dziala";

- dla zamawiajacych pre-order pack: znizka na gre obowiazuje po rejestracji packa, czyli odbierasz, my dostajemy info ze jest ok i wysylamy klucz rejestracji. Rejestrujesz packa i automatycznie zamawiajac gre w sklepie dostajesz znizke. rabat jest m.in. po to aby obnizyc faktyczny koszt przesylki (ktory my rowniez placimy ;/ bo przesylki dostarcza inna firma przeciez).

- dla zamawiajacych tylko gre - klucz aktywacyjny (ten do unikalnych broni) dostajesz po kupieniu gry.
czyli tutaj nie ma dostepu do wczesniejszej lykendowej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mialo byc taniej niz przy poprzednich czesciach! LOL! jest drozej i to o ponad 5 zl! :P ale na serio... wtedy przy PRE-ORDERze placilo sie za Faction i Nightfall po 89,90zl i nie placilo sie kosztow przesylki! a teraz razem z kosztami placi sie 95,90zl! wiec gdzie ta "taniocha" jest? ja sie spodziewalem ceny max 79,90 ale razem z kosztami przesylki! zawsze chwalilem sposoby realizacji pre-order ale teraz niestety minus dla CDP...
a Chairman i Tadzio... ten klucz z zestawu przedpremieriowego dostanie tylko pierwsze 5000tys osob ktore zamowia GW... nikt wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North."

Jak to mam rozumieć?
Jeśli ja zamawiam tylko zestaw przedpremierowy, to wtedy kiedy EotN będzie dostępne, będe mógł kupić EotN ze zniżką 9,90 zł za 90 zł ? A czy mogę kupić EotN jeszcze o 20zł mniej wykorzystując wPLN?
A żeby ta obniżka obowiązywała, mam zamawiać pre-order pack razem z EotN?

Sorki za kiepskie sformułowanie zdań. :'')

Mam nadzieję, że ktoś z CDP może nam to wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:56, Cl3rIc napisał:

Mam nadzieję, że ktoś z CDP może nam to wyjaśnić...

3 posty nad Twoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:56, Cl3rIc napisał:

"Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma
zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North."

Jak to mam rozumieć?


ze dostajesz dodatkowa znizke na gre w cenie packa, a wPLNy normalnie tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 5000 pierwszych osób, które zamówią GWEN to tylko z gram.pl czy z całego świata? Bo nie wiem, czy chodzi o rejestrację gry na serwerze GW, czy na gram.pl. Sorry, ale to dla mnie nie jest jasne.
i czy po zamówieniu gry będzie można dowiedzieć się od DOKu, czy się załapało do tych 5000, bo packa bym zamawiał tylko dla tych trzech broni, a nie dla grania na 14 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuddrussel,
Czyli jesli GWEN kosztuje 79,90, pack 9,90 co razem daje 89,80 + wysyłka to tyle zaplace kurierowi ?
Nie rozumiem jak działa ta znizka, dostane klucz mailem jesli jestem w "top 5000", wtedy wklepuje go w gram.pl i automatycznie maleje mi cena zamowienia ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować