Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

właśnie czy istnieje taka mozliwosc aby wiedziec czy sie znalazlo wsrod tych 5000 szczesliwcow (odrazu mowie ze prosze tu o odpowiedz kogos kto to wie a nie przypuszczenia userow tego szanownego forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm , zamówilem już jedno Ek , i niegram w GW więc praktycznie niemam po co zamawiać tej gry , może jak kiedyś się skusze i gra będzie w Extra Klasyce to kupie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP (po raz kolejny): Czy jak zamówie bonus packa do GW:EN to czy musze dwa razy płacić za przesyłkę, czy poprostu otrzymam klucz po potwierdzeniu zamówienia i dostane te ulotki z bonus packa razem z grą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupuje świetna gram
mam tylko dylemat
mialem gw:p i gw:f
opłaca sie kupic gw:n czy w porównaniu z poprzednimi czesciami bylo slabe
musze miec któryś z gw by miec gw:en
którą wybrac
po pozbyciu sie tamtych gdybym teraz kupił którąś z części to tak wyjde na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...Pre-order i gra zamowione... jak ja na to czekalem... ale gram.pl sie nie popisalo. co nam z tego tygodnia przed premiera skoro i tak, normalny cylowiek zamowi gre i pre-order.... ehhh... w kaydzm razie juz czekam... Sory ya bledz, ale ja to z niemiec pisze a tu taka porabana klawiatura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:20, Miastalman napisał:

opłaca sie kupic gw:n czy w porównaniu z poprzednimi czesciami bylo slabe - każda z części oferuje inny typ rozgrywki w trybie PvE, w trybie PvP różne skille i klasy postaci, więc ciezko obiektywnie powiedzieć która jest lepsza. Wszelkie oceny będą subiektywne i zależne od preferencji wypowiadającego się.

Dnia 25.07.2007 o 22:20, Miastalman napisał:

musze miec któryś z gw by miec gw:en


Tak. Żeby zagrać w GW:EN musisz mieć aktywną przynajmniej jedną z wcześniejszych części.

Ja lubie PvE więc dla mnie najlepsze jest GW:P i GW:NF, ale to jest tylko moja opinia, Ty musisz zdecydować sam (popytaj się na głównym wątku GW, otrzymasz na bank więcej odpowiedzi i opini)

Jeżeli już pozbyłeś się tamtych dwóch, to kupowanie tej teraz będzie IMO bez sensu, lepiej już poczekaj na GW2, natomiast, jeżeli nadal masz dwie pierwsze części, to kup GW:EN, bo dzięki temu bedziesz miał dodatkową rozrywkę i będziesz mógł przenieść do GW2 część swoich charakterów (imiona itp. a nie samą postać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak to wychodzi drozej niz Factions i Nightfall (za nie placilo sie razem 90zl i nie bylo kosztow przesylki!) a teraz z przesylka (kurierem) kosztuje 95,90zl! LOL! i gdzie tu ta taniocha... ale gre zamowilem pare minut po ruszeniu zamowien... a wiec jesli sie nie zalapie do tych 5000tys. to oznaczac bedzie tylko jedno.... zostalem oszukany! ale w to watpie :P zamowienie zlozylem chyba 15min po pojawieniu sie osloszen... tylko tak naprawde ten PRE-ORDER niczego nam nnie daje... jest jak zwykle zamowienie po premierze... ani nie zapewnienia ze dostaniemy gre przed premiera (nie piszcie mi o pre-packu bo nie biore go pod uwage ze wzgdlegu podwojnej platnosci za przesylke) ani nie daje nam wiele nizszej ceny anie nie zwraca nam kosztow przesylki :/ cos tym razem nie wyszlo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:00, Konrad512 napisał:

Pytanie do CDP (po raz kolejny): Czy jak zamówie bonus packa do GW:EN to czy musze dwa razy
płacić za przesyłkę, czy poprostu otrzymam klucz po potwierdzeniu zamówienia i dostane te ulotki
z bonus packa razem z grą? :P


"to moze dla przypomnienia i dla tych, ktorzy nie mieli okazji przeczytania zeszlotygodniowego newsa o GW: EotN

tutaj pierwsze info: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25552&pid=70
a ponizej z cyklu "jak to dziala";

- dla zamawiajacych pre-order pack: znizka na gre obowiazuje po rejestracji packa, czyli odbierasz, my dostajemy info ze jest ok i wysylamy klucz rejestracji. Rejestrujesz packa i automatycznie zamawiajac gre w sklepie dostajesz znizke. rabat jest m.in. po to aby obnizyc faktyczny koszt przesylki (ktory my rowniez placimy ;/ bo przesylki dostarcza inna firma przeciez).

- dla zamawiajacych tylko gre - klucz aktywacyjny (ten do unikalnych broni) dostajesz po kupieniu gry.
czyli tutaj nie ma dostepu do wczesniejszej lykendowej rozgrywki."

Znajduje się na drugiej stronie tego wątku. Więc odpowiedź na twje pytanie brzmi: Tak musisz dwa razy zapłacić za wysyłkę, żeby skorzystać z dodatkowego weekendu. Żeby mieś dodatkowe przedmioty wystarczy, że zamówisz to raz, ale wtedy nie będziesz miał zniżki za zestaw przedpremierowy. Ona ma zrekompensować podwójne płacenie za spedycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papa WoW...pora wrócić do GW, starzy kumple czekają...4 dodatek zamówiony:). Jak ktoś nie grał w GW to polecam podstawkę+nightfall...factions był przeciętny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 00:40, Koczy napisał:

i tak to wychodzi drozej niz Factions i Nightfall (za nie placilo sie razem 90zl i nie bylo
kosztow przesylki!) a teraz z przesylka (kurierem) kosztuje 95,90zl! LOL! i gdzie tu ta taniocha...
ale gre zamowilem pare minut po ruszeniu zamowien... a wiec jesli sie nie zalapie do tych 5000tys.
to oznaczac bedzie tylko jedno.... zostalem oszukany! ale w to watpie :P zamowienie zlozylem
chyba 15min po pojawieniu sie osloszen... tylko tak naprawde ten PRE-ORDER niczego nam nnie
daje... jest jak zwykle zamowienie po premierze... ani nie zapewnienia ze dostaniemy gre przed
premiera (nie piszcie mi o pre-packu bo nie biore go pod uwage ze wzgdlegu podwojnej platnosci
za przesylke) ani nie daje nam wiele nizszej ceny anie nie zwraca nam kosztow przesylki :/
cos tym razem nie wyszlo :/


Ciut się mylisz. Ale tylko jeżeli idzie o zniżkę i pre-order.
1. Zamawiając zestaw przedpremierowy zyskujesz: dodatkowe przedmioty i jeżeli zamówisz to osobno (niestety) możliwość zagrania w GW:EN w tym bounusowym tygodniu.
2. Zniżka, którą oferują ma zrekompensować podwójne płacenie za wysyłkę, tylko tyle i aż tyle (w końcu mogło tego wogóle nie być :) )

Czy ten dodatkowy weekend z grą wart jest tego czy nie, to juz pytanie do każdego z osobna. Ale boirąc pod uwagę, że rzczy , doświadczenie i wszystko inne zdobyte w tym tygoniu będize można zachować jest plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości, że możliwość opłacenia przesyłki przy pomocy WPLn przy zamówieniu Pre-order byłaby ukłonem w stronę rzeszy graczy która postanowiła kupić GWEN właśnie poprzez serwis gram.pl.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodząc do sprawy logicznie:
Zamawiający pre-order płacą o 9,99 mniej bo nie potrzebują klucza na bonusowe przedmioty

Wnioski płyną następujące:
-ludzie zamawiający pre-order nie powinni być liczeni do "słynnego" top 5000 (po co im 2 razy ten sam kod, który działa i tak tylko raz na konto)
-koszt dodatkowych przedmiotów to 9,99
-koszt gry w przedpremierowy weekend to koszt dostawy pre-ordera

Nie zmienia to jednak faktu ze miła byłaby lista ludzi którzy znaleźli się w owym top5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko odnośnie GWEN - rozumiem, że gra będzie od razu dostępna również w polskiej wersji językowej, ale czy wydanie oferowane w sklepie gram.pl zawiera wszelkie instrukcje, karty pomocy podręcznej itd w języku polskim, czy też samo wydanie jest w języku angielskim? Niby drobnostka, ale wolę takie rzeczy wiedzieć przed niż po zamówieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 02:34, Sth`Devilish napisał:

Mam małe pytanko odnośnie GWEN - rozumiem, że gra będzie od razu dostępna również w polskiej
wersji językowej, ale czy wydanie oferowane w sklepie gram.pl zawiera wszelkie instrukcje,
karty pomocy podręcznej itd w języku polskim, czy też samo wydanie jest w języku angielskim?
Niby drobnostka, ale wolę takie rzeczy wiedzieć przed niż po zamówieniu :)


GW:N mialo tez instrukcje po polsku wiec raczej instrukcji GWEN-owskiej tez spodziewalbym sie po polsku...


I smaczkow jak "bochaterowie" :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 09:31, JoeBlack26 napisał:

wiec jesli zamowila pre order i Gwen jednoczesnie nie bede mila klucza na wekeendowy event
25-26 i jak unikatowe bronie ? prosze o dopowiedz


Nie pograsz sobie 25 i 26 sierpnia, ale bronie otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta gra bedzie tak samo przecietna jak poprzednie. nigdy nie lubiłem sie włuczyć po jakis podziemiach w ktorych calkiem łatwo bylo sie pogubic. nienawidziłem zakamarkow z ktorych wyskakuje setka trupiaków i z tyłu druga setka wyrasta z ziemi. nie powiem nie lubiłem ciemnych gier jak Baldur''s Gate czy Diablo z powodu tych ciemnych miejsc ale i tak wymiatały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować