Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

No i nadszedł ten piękny dzień, gdy do drzwi mych zapukał pan z masterlinka i przyniósł tajemniczą paczuszkę. Po rozpakowaniu okazało się, że to... Tak, to właśnie to. 3 dni przed premierą. Jak to się stało? Nie wiem. Ale dzięki, gram.pl! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:31, toruvinn napisał:

No i nadszedł ten piękny dzień, gdy do drzwi mych zapukał pan z masterlinka i przyniósł tajemniczą
paczuszkę. Po rozpakowaniu okazało się, że to... Tak, to właśnie to. 3 dni przed premierą.
Jak to się stało? Nie wiem. Ale dzięki, gram.pl! ;-)

Było czytać niusy, na całym forum (wśród guildwarsowców) wrzało, z powodu wcześniejszej dostawy GWEN. No cóż, tym razem CDP nie zawiodło, a nawet na odwrót :) Ale z drugiej strony - 3 dni trza czekać na otwarcie gry, buuu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:34, qrczak90 napisał:

Było czytać niusy, na całym forum (wśród guildwarsowców) wrzało, z powodu wcześniejszej dostawy
GWEN. No cóż, tym razem CDP nie zawiodło, a nawet na odwrót :) Ale z drugiej strony - 3 dni
trza czekać na otwarcie gry, buuu ^^

Tak, wiem, czytałem. Ale wszyscy prawie jednogłośnie stwierdzali, że będzie jak z przesyłką GW:NF, która to potrafiła dojść dobre kilka dni (nawet tydzień, ktoś pisał) *po* czasie podanym przez gram.pl.
Ci najbardziej optymistyczni w osądach twierdzili, że GW:EN na 31. sierpnia może będzie, jak dobrze pójdzie. A tu niespodziewajka, dostałem grę w łapy jeszce przed terminem podawanym przez gram.pl... ;-)
Świetnie się składa, zresztą, bo w piątek znikam stąd na tydzień (ale biorę kompa z GW ;->), więc nie miałbym później jak odebrać paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować