Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - zestawy przedpremierowe i start pre-orderów w sklepie gram.pl

143 postów w tym temacie

dzieki za info mimo ze teraz przeczytalam anlulowalam zamowienie i zamowilam osobno szkoda ze tylko trza placic podwojnie za przesylke ale czego nie robie sie dla dobra gry GW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 23:24, Lishisan napisał:

lol....a skad mam wziac kod zeby zarejestrowac pre-release??? bo ja nic takiego nie dostalem:(


GRAM.PL prześle ci kod mailem. Jeżeli nie dostaniesz go do poniedziałku to zadzwoń do nich i powiedz, że już masz zestaw przedpremierowy.

Ja zamówiłem wysyłkę pocztą :) Wysłali w czwartek, w piątek dostałem a dzisiaj (pisze po północy więc jest sobota ;) ) mailem dostałem kod do rejestracji.

No i oczywiście zamówiłem GW:EN - ale tym razem nie będe ryzykował i opłaciłem kuriera.

Podsumowując:
9,9 + 7,9 = 17,8 zł za zestaw przedpremierowy
99,9 - 30PLN +14,9 = 84,80 za GW:EN

A więc łącznie będzie mnie to kosztować 102,6 zł. A wszystko po to, żeby pograć tydzień przed premierą :)

Nie wiem czy kupując w MM lub Empiku nie byłoby taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciągle drażni decyzja której nie umiem podjąć czy kupić GWEN czy może Factions. O.o... raczej kupie Factions póki GWEN jeszcze nie sprawdzone :P. Ale chyba kupie sobie przedpremierowe wydanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"GRAM.PL prześle ci kod mailem. Jeżeli nie dostaniesz go do poniedziałku to zadzwoń do nich i powiedz, że już masz zestaw przedpremierowy."

Hmm dzisiaj dostałem pre-order packa ale kodu do rejestracji ani widu ani słychu.
Do jutra jeszcze poczekam, a jak nie przyjdzie to skontakuję się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 15:25, madjudge napisał:

> Czyli jak zamówię preorder pack, to dostane zniżke 10 zł na GW:EN i pokrycie kosztów wysyłki

> gry? Tak to mam rozumieć? :P

> Oznacza to, że jak zamówisz, odbierzesz i zarejestrujesz proorder pack, to będziesz miał zniżkę

Dnia 26.07.2007 o 15:25, madjudge napisał:

9.90 podaczas składania zamówienia na GW:EN. (czyli tak naprawdę opłaca się to zrobić tylko
jak chcesz grać w tym bounusowym weekendzie przed premierą. Inaczej jest to raczej bezsens.


dokładniej, rejestracja preorder packa na koncie gram (wg kodu z maila od CDP) daje możliwość użycia 10wPLN więcej do zakupu GWEN ;) pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko za zarejestrowanie Bonus Packa dostałem ... 0 wPLN. Czyli wychodzi na to, że mogę wykorzystać jedynie juz posiadane wcześniej wirtualne PLN. Inaczej mówiąc moge sobie odliczyć cene Bonus Packa z wypracowanych wcześniej pieniędzy a nie z tego powodu, iż zapłaciłem za niego 9.99. A co jeśli nie mam wirtualnych pieniędzy na koncie !!!. Ktos tu strzelił ładnego babola póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:44, darry napisał:

Tylko za zarejestrowanie Bonus Packa dostałem ... 0 wPLN. Czyli wychodzi na to, że mogę wykorzystać
jedynie juz posiadane wcześniej wirtualne PLN. Inaczej mówiąc moge sobie odliczyć cene Bonus
Packa z wypracowanych wcześniej pieniędzy a nie z tego powodu, iż zapłaciłem za niego 9.99.
A co jeśli nie mam wirtualnych pieniędzy na koncie !!!. Ktos tu strzelił ładnego babola póki
co.


dokładnie jest jak piszesz. Jeżeli nie masz zgromadzonych wPLN na koncie nie skorzystasz ze zniżki 10wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy sytuację wprowadzenia w błąd rzeszy klientów albo chwilowym błędem.
Oto fragment oferty gram.pl: "Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North"
Czytając to klient ma pewność odzyskania 9.99zł za zakupiony Bonus Pack po zamówieniu właściwej GWEN.
A co jesli to jejt pierwszy zakup klienta w tym sklepie - nie ma on wirtualnych PLN. To znaczy, że został oszukany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 30.07.2007 o 12:54, darry napisał:

A co jesli to jejt pierwszy zakup klienta w tym sklepie - nie ma on wirtualnych PLN. To znaczy,
że został oszukany ?


Zawsze jest 10 wpln - jako premia za założenie konta przez nowego użytkownika albo jeśli wyda wszystkie jako bonus na nowe zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 7 sztuk - to 10 wPLN tego nie pokryje. To samo mógł zrobić "dziewiczy" klient.
Życzę powodzenia w dalszym wprowadzaniu klientów w błąd. Zaufałem Wam po raz ostatni.
Akurat posiadane wPLN pozwolą mi na pokrycie tych "bonusów" ( łącznie 210 wPLN) i nie płaczę nad tym.
Po prostu uważam, że oszukaliście ludzi i tyle. Myślę, iz wiele osób podzieli moje zdanie. Do tej pory broniłem Was jako sklepu, ale tera widzę zwykłą manipulacją klientem przy reklamie produktu. Oczekuję konkretnych wyjaśnień a nie w stylu "Zawsze jest 10 wpln - jako premia za założenie konta przez nowego użytkownika albo jeśli wyda wszystkie jako bonus na nowe zakupy"
Oczekuje odniesienia się do "Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North". wpsominane 10 WPLN pokryje tylko jedna sztukę, a klient ma prawo kupić tyle ile chce i co wtedy z treścią ogłoszenia na podstawie którego ludzie zamawiali u Was Bonus Pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:39, maciorz napisał:

dokładniej, rejestracja preorder packa na koncie gram (wg kodu z maila od CDP) daje możliwość
użycia 10wPLN więcej do zakupu GWEN ;) pro


I tak też napisałem po otrzymaniu tego kodu , jak podawałem koszty całkowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... mam pytanie: to, czy zmieszczę się w tych 5000 osobach zależy od tego, czy pierwszy kupię ten pre-order, czy go dodam do konta?? Bo jeżeli to drugie... znienawidzę Masterlink na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

A może drobne słówko, np. "przepraszamy" ?

"Warto też zaznaczyć, że każdy, kto zamówi zestaw przedpremierowy w sklepie gram.pl, otrzyma zniżkę w wysokości jego ceny na zakup gry Guild Wars: Eye of the North. " - http://www.gram.pl/news_9gzfJ,7_Guild_Wars_Eye_of_the_North_przedpremierowe_zestawy_juz_wkrotce.html

Gdzie tu napisane żę zniżka będzie tylko przy wykorzystaniu PLN (skoro za rejestracje preordera żadnych się nie dostawało).
Mnie to pikuś, bo jeszcze takowe miałem, ale podejrzewam, że znajdzie kilku fanów, którzy już ich nie mają. Wprowadziliście ludzi w błąd (może niezamierzony, ale wyszło jak zawsze w Polsce :) ) Wypadałoby wydać jakieś sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowcami - to jest zwykle zdzierstwo i wp[rowadzanie w blad. nie pomoga tlumaczenia, ze mozna wydac wiecej wpln. jak bym mial tylko 20wpln to zalozenie nowego konta nie da mi lacznie 30wpln znizki, a tak byc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mieć pytanie .
Te bronie to się same aktywują czy
trzeba jakąś komendę wpisać (tak jak z mini petami)
Pytam bo pierwszy raz takie coś zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, wysłali mi wczoraj (pocztą), mam nadzieje że przyjdzie jutro :) BTW czy te kody do gry i zniżka na GWEN już są w pudełku? Bo tu mowa o jakichś kodach rozsyłanych mailem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować