Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ToCA Race Driver 3 - oficjalna wersja demo już na naszym serwerze!

23 postów w tym temacie

heh... sciagnolem je dzisiaj z gamershell.com i musze przyznac bylem optymistycznie nastawiony... ale ono jest beznadzieje !!! to Honde prowadzi sie jak poduszkowiec !! to jest cos straszneg o!! szczegolnie jak masie kamerka zza samochodu... poprostu tragedia... o graficenie wspominam bo tu akurat nie jest bajwazneijsze 9 a ta jest wspaniala) ale co z tego jak ktos zwalil modle jazdy... wracam lepiej do RD 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby działało a nie tak jak zawsze że jest błąd przy instalacji/uruchamianiu :P lub jak zwykle ściąganiu :] słynne "Połączenie przerwane" :] i to w dodatku nie z powodu mojego połączenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja generalnie samochodówek nie trawie..... ile za grę(bo chyba w sklepiku CDprojektu będzie :] ) będzie można zapłacić wirtualną forsą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w takim razie przepraszam... na gamershell.com bylo ze to nowe
nie wiem sciagne , ale fakt faktem tamto bylo niestrawne...

a propos drogi Chamberlynie.... co tam w sprawie pre-orderu HoMM V ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:42, pIERTO napisał:

a propos drogi Chamberlynie.... co tam w sprawie pre-orderu HoMM V ??

Nie jestem pewien ile wolno mi zdradzić... :) pewnie nic-a-nic... ale powiem, że już wkrótce Twoja (i nie tylko Twoja) ciekawość zostanie zaspokojona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściąga się. Zobaczę to ocenie.

ps. boję się otworzyć kolejny wątek, żeby nie zobaczyć następnego pytania bez odpowiedzi o HoMM V ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToCA ToCĄ, ale ja tu widze, że dowiedziałem się "czegoś" o HoMM V!!!! :D
CZEKAM więc na dalsze wieści w komentarzach do innych newsów.
Czy to kolejny konkurs: "Szukaj wieści o HoMM V po calej stronie gram.pl"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo duzo lepsze od poprzedniego z honda civic, tylko mnie zastanawia jedno... gdzie jest ten cudowny model uszkodzen z prezentowanych filmow i screenow? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo w pewnym stopniu rozczarowuje.
1. Na plus trzeba zaliczyć :
a. świetna grafika i efekt dźwiękowe ( w końcu antylising i filtr anizotropowy).
b. efektownie dopracowane modele samochodów.
c. wprowadzenie systemu kar za ciecie zakrętów oraz wypychanie, czy blokowanie przeciwników.
d. dobrze zoptymalizowany silnik gry, powoduje że gra dział płynnie - niewielki spadek predkości wyświetlani w porownaniu z dwójką a w sumie grafika sporo ładniejsza.
Niestety trzecia odsłona zaczyna coraz bardziej przypominac arcade - jezt zbyt łatwo ;)
Dwójka była bardziej wymagająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować