Zaloguj się, aby obserwować  
Ponet

Skradzione konto POMOCY

6 postów w tym temacie

WItam wszystkich i prosze o pomoc czy można coś zrobić gdy jakiś #@!@$ ukradnie konto?? mi to sie zdarzyło na pewno wszystko poprawnie zrobiłem. W retrieve password na stronie gry gdy to biore zeby mi haslo wysłało na maila to pisze że takiego maila nie ma ... próbowałem wszystkiego spróbuje napisać maila do blizza , spróbuje prosić o pomoc cd-projekt ale tak tego nie moge zostawić bo wydałem na gre kupe kasy czy może mi ktoś pomóc?? PROSZE!!!!!!!!!!!!!(oczywiście mam box`a cd-keya paragon ze sklepu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o WoWa co nie? sprawa nie jest aż tak tragiczna jak się może wydawać bo w tej sprawie przesyłasz zdjęcie swojego cd-keya, podajesz dane swojego starego konta(login) i nazwe i dane na jakie ma być stworzone nowe. Tamto konto zostaje automatycznie zabanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:21, Ponet napisał:

WItam wszystkich i prosze o pomoc czy można coś zrobić gdy jakiś #@!@$ ukradnie konto?? mi
to sie zdarzyło na pewno wszystko poprawnie zrobiłem. W retrieve password na stronie gry gdy
to biore zeby mi haslo wysłało na maila to pisze że takiego maila nie ma ... próbowałem wszystkiego
spróbuje napisać maila do blizza , spróbuje prosić o pomoc cd-projekt ale tak tego nie moge
zostawić bo wydałem na gre kupe kasy czy może mi ktoś pomóc?? PROSZE!!!!!!!!!!!!!(oczywiście
mam box`a cd-keya paragon ze sklepu)


Może powiesz o jaką grę chodzi? WoW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobilem qumplowi ale tak dla jaj konto oddalem;)
Robi sie to posiadając ip serwera i odpowiednie programy do brutal force i metody slownikowej uzywa sie tez trojanów (wtedy antywir pomoże;) Ale w przypadku wow trzeba znać maila więc ktoś znajomy może kolega z neta ci to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A qumpel nie pozostal dluzny i mi gg zabral no to ja mu też to in mi znowu i tak to trwalo do rozejmu ale ja nie radze tak na serio qumplom można ale obccym nie warto i to potępiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak o wowa chodzilo sorry ale w rozpaczy nie zauwazylem ze nie napisalem :(( do blizza wyslalem maila ze zdjeciami pudelka itp i czekam na odp ale dzieki za pomoc co bedzie to napisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować