• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
juzita

problem z kodami do Gothic II

Pytanie

nie dzialaja mi kody do gry prosze o dokladny opis jak ich uzywac, naciskam na klawisz B (nie zmienialam ustawien domyslnych) wpisuje "MARVIN" bez cudzyslowow w okno statystyk i umiejetnosci, nie pojawia sie zadane nowe okno ani miejsce gdzie moge wpisac kod, wiec wpisuje takze bezposrednio "kill" i nic sie nie dzieje. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.07.2007 o 15:49, juzita napisał:

nie dzialaja mi kody do gry prosze o dokladny opis jak ich uzywac, naciskam na klawisz B (nie
zmienialam ustawien domyslnych) wpisuje "MARVIN" bez cudzyslowow w okno statystyk i umiejetnosci,
nie pojawia sie zadane nowe okno ani miejsce gdzie moge wpisac kod, wiec wpisuje takze bezposrednio
"kill" i nic sie nie dzieje. prosze o pomoc


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=7864 - > na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki tematów i nie zaśmiecaj forum niepotrzebnymi tematami. ;)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2007 o 15:49, juzita napisał:

nie dzialaja mi kody do gry prosze o dokladny opis jak ich uzywac, naciskam na klawisz B (nie
zmienialam ustawien domyslnych) wpisuje "MARVIN" bez cudzyslowow w okno statystyk i umiejetnosci,
nie pojawia sie zadane nowe okno ani miejsce gdzie moge wpisac kod, wiec wpisuje takze bezposrednio
"kill" i nic sie nie dzieje. prosze o pomoc



Dwa tematy na raz różniące się dosłownie tylko "I" kolega ci dał link a tobie jeszcze polecam http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=9274 tam sie dowiesz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować