Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwe Boll atakuje z drugiej strony...

61 postów w tym temacie

Czyli szykuje się hit na miarę "Terrorist Takedown" ? xD

Nie mniej jednak, jeśli Uwe robi filmy na podstawie gier, a teraz odwrotnie to i tak i tak będzie z tego crap.
Ciekawe, czy ta kaszanka będzie recenzowana w CDA ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 16:48, Luk Zombi napisał:

To albo nie oglądałeś jego filmów albo nie słyszałeś o jego "ekscentrycznych" pomysłach:/


Oglądałem :) I moim zdaniem facet wybrał kiepskie tematy na film, może to właśnie była tego przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie. Skoro filmy na podstawie (najczęściej) świetnych gier są crapam i(w wykonaniu uwe bolla), to może gra na podstawie crapowego filmu bedzie hitem? Tj. Riddick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra nie ma szans na bycie hitem, czemu??? potrojne nieszczescie, "wietnamska klątwa", tworzenie gier na podstawie filmu (do tego taka sama premiera gry jak i filmu) oraz rezyserem filmu jest Uwe Boll, z gry moglobyby cos dobrego gdyby nie to że gra przejmie filozofie filmu (i takie tam)

PS ktos tu mowil ze film o riddicku byl crapem, otoz mi sie obydwie czesci podobaly i nie jestem jedyny bo kazdego kogo widzialem a ogladal je to mu sie podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apokalipsa nadchodzi! Pierwszy jeździec, Uwe filmowiec, galopuje od dawna, drugi, Uwe twórca gier się zbliża. Błagam, jeśli ktoś jest w stanie niech powstrzyma pozostałych dwóch jeźdzców, Uwe płytę wydającego oraz Wielkiego Uwe w swym trupio bladym reality show. :P

Ja bym raczej sie bał:
trzeci jeździec: Uwe robiący system operacyjny
czwarty jeździec: Uwe robiący komputery(podzespoły do nich)

Wtedy to będzie apokalipsa w branży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A placzki juz placza.... jeszcze nie grali jeszcze nie ogladali a juz psy wieszaja. Litosci nie da sie sluchac tych marudzen. Na przekor powiem tyle , ze jego ostatni film POSTAL jest zaje...sty mozecie sobie mowic co chcecie kolo wyciagnal nauke z porazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfffffffffffffffffffff. No to katastrofa na skalę swiatową juz niedaleko. I po co to to sie pcha w branże gier jeszcze na dodatek jakby malo go bylo przy filmach badziewnych?! Co mu kto zrobil ze katuje ludzmi po kolei crapami jakich malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ma tego złego co by na dobre nie wyszło, stworzy własnągre i film? hehe, nie popsuje marki już istniejącej grze:D A tak na poważnie, uciekać, uciekać , uciekać... Ubollom mowimy stanowcze "NIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować