Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwe Boll atakuje z drugiej strony...

61 postów w tym temacie

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, robiąc film i grę samemu nie popsuje marki jakiejś porządnej pozycji. A tak na serio to uciekać, uciekać i jeszcze raz uciekać. Z Ciekawości, Jac22 jestes fanem Ubolli:> bo jak tak to mamy 1 w historii prawdopodobnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo z tym Uwe i z polakami to jest tak jak w naszym sejmie. Pis nawet jak zrobi cos dobrze to dla PO bedzie i tak zle. Tak jest i tutaj Uwe zrobil ostatni film POSTAL ktory zgarnal swietne recenzje i ogladajac go rowniez mowie ,ze sie zdziwilem ze jest tak dobry ale cala reszta odrazu na stos go. Wiec nie mam zamiaru wieszac na nim miesa przed ocena na wlasne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:11, Lvhr napisał:

Eeee.... a o co w ogóle chodzi? Kto to jest ten Boll i co on zrobił?


Niestety. Uve Boll to niemiecki reżyser filmowy który słynie z tworzenia adaptacji gier komputerowych oraz dziwnych pomysłów :/ Popełnia przy tym żenujące wpadki - np film Alone in the dark rozgrywa się w futurystycznym mieście podczas gdy gra toczyła się w wiktoriańskim domu w Anglii bodajże w latach 20 XX wieku. Akcja BloodRayne w filmie toczy się w ok XVII wieku podczas gdy gra tuż przed i podczas II Wojny Światowej. Zasłynął z dziwnych pomysłów takich jak: Wynajmowanie prostytutek!! do filmu BloodRayne z powodu braku budżetu; Wyzywanie na ring bokserski krytyków!!!; oraz wymyślił aukcje dla statystów - mianowicie musiałes zapłacić MU 5000 Euro aby pojawić się na planie jego filmu, oraz sam musiałeś zapłacić za pobyt i wyżywienie O_o SERIO!!!. Ostatnim jego dziełem był film "Postal" - już sam czas kręcenia wiele mówi - został nakręcony w miesiąc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Quentin Tarantino XXI w. zamierza wyrobić sobie markę i na rynku gier multiplatformowych. Pan Boll zapomina jednak o jednym fakcie- jego produkcje tworzone na kanwie słynnych gier komputerowych miały raczej głównie na celu przyciągnięcie do kin ich fanów, więc po jego popisach tak około 90% graczy będzie wyłączone. No, chyba, że ktoś mu poleci naszą rodzimą hurtownię PLAY- tam ktoś na bank pozna się na jego ogromnym, tylko nieoszlifowanym przez krytykantów talencie. Ale spokojnie- pan Uwe najmocniejszy jest w boksie, wybierając co większe kąski z różnych redakcji światowych. Powstanie może jakiś ''''Fight like fighter Boll'''' stanowiący oczywiście ogromną konkurencję dla serii Fight Night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu żenada... Po co on się do tego zabiera?!!? Przecież chyba wie, że tworzy kompletne crapy... Widziałem bloodRayne i jestem po prostu zdegustowany całą jego po... papraną twórczością. Uwe odejdź!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:14, jac22 napisał:

To zobacz POSTAL i przestan pieprzyc.


Co to miało znacyć?! To było do mnie? Ja pieprzę? Że niby Postal sprawi, że zacznę myśleć, że Uwe jest genialny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no.... Banana mu dać i niech już na emeryturę przejdzie, zanim spotkają go jakieś zardzewiałe grabie / gumowy kurczak / siekiera / zbutwiały baseball inne [można wybrać dowolną ilość odpowiedzi ] należące do fana jednej z gier, które obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jeżeli jak do tej pory robił dziadowskie filmy do dobrych gier to teraz może powstanie dobra gra do dziadowskiego filmu, albo dobry film do dziadowskiej gry... Nie no co ja gadam za głupoty, powstanie dziadowska gra do jeszcze bardziej dziadowskiego filmu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jac22, wiesz z tym Postalem , ja go jeszcze nie widzialem, szczerze to sie boje, ale moze sie wreszcie przelamie. Załużmy, ze film jest dobry... To i tak i tak nie zmyje z Uwe jego wcześniejszych porażek, plus minus może z trzy dobre filmy zrobily by coś dobrego... ale obawiam się, że większyść ludzi tutaj piszących raczej w to nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie, co chcecie, ale po tym newsie mogę stwierdzić tylko jedno - Uwe jest geniuszem. Jeśli tylko postawi na realizm w scenach walki w tunelach w swoim filmie, to zaoszczędzi na tym grubą kasę i nikt się nie będzie mógł o to przyczepić :). Poza tym należy się facetowi uznanie za to, że działa konsekwentnie wg zasady "Nieważne jak mówią, byleby mówili".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:00, Luk Zombi napisał:

No tak.. w końcu nie ma czegoś takiego jak zła sława....

Uve kończ waść, wstydu oszczędź!!

Dla wielu nieważne jest, czy zła, czy dobra - ważne, że jakaś jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować