Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w eXtra Klasyce neXt i Gold już dziś!

68 postów w tym temacie

CD Projekt

W dniu dzisiejszym najpopularniejsza seria gier komputerowych w Polsce została wzbogacona o nowe, rewelacyjne tytuły! Są to FlatOut 2, Juiced, MotoGP 3, Painkiller Czarna Edycja oraz dodatki SWAT 4: Syndykat i Empire Earth II: Władza Absolutna.

Przeczytaj cały tekst "Nowości w eXtra Klasyce neXt i Gold już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacją tego nie nazwe, bo żadne oszałamiające tytuły nie wyszły, poczekam na kolejne gry, może wtedy sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem Sagę Baldur''s Gate ;) A tak poza tym to teraz oczekuję na jeszcze jakieś fajne gry w Extra Klasyka Gold ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja równierz zakupiłem dzisiaj Sage Baldura i rónierz czekam na jakąś fajną gierke w Extra klasyka Gold w którą jeszcze nie grałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Rewelacją tego nie nazwe, bo żadne oszałamiające tytuły nie wyszły, poczekam na kolejne gry, może wtedy sie skusze.
pomyłka, zapomniałem o Goldzie, tu żeczywiście jest bosko, świetne gry, dodatki i ładne pudełko - czego chcieć więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś? Ja już wczoraj wszystkie nowości w Empiku widziałem. Ale wiadomo - empik to empik. Jutro BG kupuję, później może Flatouta2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, dlaczego pokazujecie screeny z dema Painkillera. Pochodzą na dodatek z podstawki, a w Czarnej Edycji grafika jest trochę ładniejsza, bo wzbogacona o nowe procedury, z których korzysta BooH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro lece rano po Baldurs Gate Sagę. Miałem jedynkę z dodatkiem w Nowej Extra Klasyce, ale komuś pożyczyłem, i nie mogę odzyskac. A że chcę pograc to kupuje :). I mam odrazu dwójeczkę.
No i jest lepłna zgodnośc z Xp i Vistą. Jak dobrze pamiętam, to jedynka mi lagowała od Xp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj nabyłem. Ktoś był uprzejmy i wyciągnął gry z magazyny i grzecznie leżały sobie już na półkach. Sagi są wydane bardzo dobrze, dużo lepiej niż "zwykła" wersja. Czekam na kolejne gry tejże serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:37, swietlik94 napisał:

zekam na WarCrafta III + Frozen Throne
w eXtra Klasyce Gold.


Której zapewne nie będzie bo Blizzard ma fioła na punkcie swoich średnich gierek i nie puszcza ich do tańszych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał o 25 zł. więcej to kupiłbym jeszcze Sagę Baldura, a tak mam tylko Sagę Icewinda :) Ale w sierpniu już powinienem mieć kasę na Baldura, więc nie jest źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:50, swietlik94 napisał:

Dobrym pomysłem by było, aby CDP dał do XKG lub XKN Ground Control 1+2. Niezły pomysł?


słaby pomysł - obie gry były już dawno temu w czasopismach i bez sensu dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować