Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w eXtra Klasyce neXt i Gold już dziś!

68 postów w tym temacie

Słaby zrzut. FlatOut 2 mi nie chodzi(czekam na odpowiedź od CDP może pomoże tak jak EA z B2) - mam go z EG.
Ale dla fanów gier wyścigowych, RPG-ów i strzelanek dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj o 13 zaszedł do mnie listonosz z FlatOutem2 :D Giera wypasiona, tylko to ''pierdzielnięcie''...
Cóż, widocznie w każdej grze musi być jakaś wpadka w tłumaczeniu :P Może inni nie uznają tego jako wpadkę, ale ja, jak widzę ten tekst podczas kraksy, to sikam ze śmiechu. Z drugiej jednak strony na angielskie nazwy stłuczek z FO byłoby trudno znaleźć odpowiednie polskie zamienniki. Jakoś to przeżyję, w końcu to samochodowka, a nie gra edukacujna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz mam tyle wydatków, że nie wiem skąd wezmę kase na sage Baldura i Icewind Dale, a musze mieć te gry! ;)
Mam nadzieje że za jakieś dwa tygodnie coś jeszcze zostanie w magazynach sklepu gram.pl, bo jak nie to będę musiał kupić gry w innym sklepie, ale wtedy nie będę mógł wykorzystać wirtualnych pieniędzy... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś ze znajomym empik w arkadii. Tam wybrałem sobie jedną z gierek - Sagę Baldura ;)
Wróciłem do domu strasznie zatłoczonym autobusem. Zainstalowałem BG 2 (z instalacją 1 coś nie wyszło- zawiesiło się) i rozpocząłem ponowną grę :D Dokładniej zaczynając grę byłem w tym samym momencie co ostatnio zyli na początku gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:51, Sephirath napisał:

Baldur mnie kusi, tyle że mam :P


Ale nie masz takiego wydania jakie jest w tej chwili:) Na twoim miejscu bym kupił bez zastanowienia bo 25 zeta to nie dużo;) Ja muszę powiedzieć, że jak przepatrzałem płytkę z grą to byłem bardzo mile zaskoczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei kupiłem sobie dzisiaj Painkillera (jutro mam urodziny - trzeba się jakoś rozpieszczać ;P) oraz "Piknik na skraju drogi" w tym S.T.A.L.K.E.R.''owym wydaniu ;-) Żeby przerwać Baldurso-manię.

Cieszę się, że tylu ludzi jest zadowolonych z nowej edycji Sag Infinity - siedzę w modowaniu/tłumaczeniu dla tych gier od dwóch lat... no i aż się miło robi jak nawet młodzi sięgają po te gry :-) Niedługo rusza akcja promowania tych gier, więc szykujcie się GRAMowicze i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:55, jaceloth napisał:

czyli jednak w saga baldurs gate nie zawiera żadnych modów. przynajmniej w opisie zawartości
nic nie ma na ten temat


Właśnie, że zawiera mody i inne bajery;) Są na płytce dobrze poszukaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się BG nie podoba. Dużo lepsze jest Neverwinter Nights (jedynka).
PS. Kupię we wrześniu Sagę ID
PS.2 Jedynka, bo we dwójkę nie grałem, a na dodatki do jedynki nie mam miejsca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że BG i ID znowu wydano :) Pytanie z innej beczki...Coś wiadomo o Rome:Total War ? Wyjdzie to w końcu nakładem sił CDProjekt czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Pudełko było skompletowane wcześniej niż zawartość płyty, stąd tylko info o "dodatkowych materiałach" (w tym modach - listę znajdziesz na moim gramsajcie)
- Co do NWN to mnie zastanawia jedna prosta rzecz... czemu do gier na silniku Infinity jest ponad 500 modów, kiedy nie dostaliśmy żadnego toolsetu ani wsparcia? Wszystkie narzędzia tworzone były przez *nas* tzn. modderów. To jest chyba ta ich nieśmiertelność ;-)
- 6 wPLN.
- Mhm... Rome - wspaniały tytuł. :-) Nawet mody są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:59, wdowiakm napisał:

Właśnie, że zawiera mody i inne bajery;) Są na płytce dobrze poszukaj:)

tylko sugeruję się opisem w sklepie. dzięki za info, bo od tego czy będą mody uzależniam zakup. swoja droga ciekawe dlaczego nie podają dokładnej zawartości pakietu na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:28, jaceloth napisał:

tylko sugeruję się opisem w sklepie. dzięki za info, bo od tego czy będą mody uzależniam zakup.
swoja droga ciekawe dlaczego nie podają dokładnej zawartości pakietu na gram.pl


Uwierz mi, że by to zajęło sporo miejsca;)
Ale nie bój się bo mody i inne fajne rzeczy znajdują sie na płytce nawet ścieżka dźwiękowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować