Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w eXtra Klasyce neXt i Gold już dziś!

68 postów w tym temacie

Jakbym mial wystarczajaco dobry komputer to niewatpliwa okazja jest Painkiller zwlaszcza ze jest to wersja podstawowa plus dodatek. Tez jak kogos jakims cudem ominal Baldur''s Gate to jest to ciekawa propozycja. Obie czesci plus wszystkie dodatki i to na dvd ( wygoda w zwiazku z brakiem przymusu zmieniania co chwile plyt). Jednak ja dla siebie nic ciekawego w tych nowych tytulach nie widze. Coz tak to juz jest jak sie ma wiekowy komputer ze generalnie co by nie wyszlo to za duze wymagania. Dlatego nie licze na to ze w kolejnym rzucie tytulow wyjdzie cos czym bym mogl sie zainteresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę musiał sobie na sagę Baldura i Icewinda poczekać do czasu, aż przyjdzie do mnie paczka z Wiedźminem, gdyż nie chce dublować opłat za przesyłkę, a dokładając sagi i coś jeszcze przekroczę 150zł i przesyłka będzie darmowa. Póki co mam w co grać tak, więc jakoś to przeżyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej cieszy SWAT4- syndykat, a BG moze sobie wraz z painkillerem zamowie, aby nie placic za przesylke 1 gry tylko, a moze do wrzesnia pojawia sie jeszcze jakies gry ciekawe to tez wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:51, samson92 napisał:

SWAT 4: Syndykat potrzebuje podstawki? Tzn. jest stand-alone?

Podstawka jest wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:05, Pantera-Michał napisał:

> Dobrym pomysłem by było, aby CDP dał do XKG lub XKN Ground Control 1+2. Niezły pomysł?


słaby pomysł - obie gry były już dawno temu w czasopismach i bez sensu dla mnie

Nie prawda. GC 1 nie było w ogóle w czasopismach, a dwójka wyszła W CDA 28 grudnia 2006 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro kupuję obie sagi gold.:DMoże jeszcze skuszę się na juiceda.
A SWAT''a śięnie opłaca kupowac zaoszczędzi się tylko 10 złotych.
Bo złota edycja była w platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie...Dzisiaj zauwazylem w sklepie Gram.pl ze Painkiller jest dostepny. Tak wiec pobieglem do sklepu a tam go nie bylo xP. No to kupilem plyte...A teraz czytam to :P. No i kasy nie ma ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezły jest ten napis na pudełkach: "do wyczerpania zapasu gier java"

tak jakby coś takiego mogło się wyczerpać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować