Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr13PL

Wasze Choinki - zdjecia

95 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2005 o 21:58, Piotr13PL napisał:

tutaj mozecie dawać zdiecia swoich tegorocznych choinek...ja dam jutro...


Ja swojej to dam najszybciej w Wigilię => wg tradycji mojej Rodziny choinkę ubierają najmłodsi domownicy w wigilijny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 10:39, ribik napisał:

Czy nie lepiej żeby to była prawdziwa choinka rosnąca sobie w lesie a nie jakiś sztuczny drapak


A kto tu mowi o sztucznym drapaku? Ja co roku mam zywa choinke i nie wyobrazam sobie swiat ze sztucznym drzewkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham sztuczne choinki :D. Nie robią takiego "bałaganu" :P. Nie mówiąc już o kosztach... Co roku ta sama sztuczna choineczka sprawdza się doskonale ;). A ubranej jeszcze nie mam bo nikomu się jej ubierać nie chce :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będe miał ładną sztuczną. Niszczenie przyrody żeby drzewko postało pare dni, bo pachnie ładniej niż sztuczna nie wydaje mi się zbyt uzasadnione. Zresztą mniej z nią bałaganu i koszty też jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, tam - sztuczna choinka to tylko namiastka tradycyjnej, czyli zywej sztuki ^^. I jak tylko moja sie ubierze (bo na razie naga stoi w duzym pokoju ;P) to oczywiscie umieszcze jej zdjecie :) - jesli sie zgodzi :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aparatu cyfrowego (ani skanera) więc nie umieszczę zdjęcia mojej choinki. Kilka lat temu mieliśmy żywą choinkę ale non stop opadały z niej igły, święta się skończyły i nie było co z nia zrobić, więc oddaliśmy znajomemu, ktory ją asadził u siebie w ogródku. Teraz mamy sztuczną i przyznam że chyba wole taką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 11:58, Todryk napisał:

Ja będe miał ładną sztuczną. Niszczenie przyrody żeby drzewko postało pare dni, bo pachnie
ładniej niż sztuczna nie wydaje mi się zbyt uzasadnione. Zresztą mniej z nią bałaganu i koszty
też jednorazowe.


Najlepszym chyba rozwiazaniem jest zakup drzewka w doniczce i posadzenie jej po swietach w ogrodku, czy na dzialce - i wilk syty i owca cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2005 o 16:30, Hegemon napisał:


Najlepszym chyba rozwiazaniem jest zakup drzewka w doniczce i posadzenie jej po swietach w
ogrodku, czy na dzialce - i wilk syty i owca cala.


Tak, ale chcesz kupować choinkę co rok ? :) Chyba że będziesz ubierał tą w ogródku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować