Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Historia uzależnionego

68 postów w tym temacie

Ciekawe ile mu zapłacili za takie "wyznania" ^^.

Swoją drogą ---> Zawsze się zastanawiałem, dlaczego ludzie opowiadają o swoich prywatnych sprawach na łamach prasy. Często stawia ich to w złym świetle: "byłem uzależniony", czy "byłem kryminalistą ale..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, nie tylko WoW, wszystkie gry to zło :P
Czyżby zbyt dużo czasu mineło od ostatniej nagonki? Prawda jest taka że są to pojedyńcze przypadki które rozdmuchuje się do niewiadomo jakich rozmiarów.

Swoją drogą, sprzedając postać złamał prawo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Już o tym pisałem: to tylko sezon ogórkowy. To, ze gry uzależniają wiadomo już od wielu, wielu lat ale w tym sezonie stało się to po prostu modne. Wszystko może uzależniać, trzeba po prostu znać umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wow-a od europejskiej premiery az do czasu obecnego ( z małymi przerwami ) patrząc teraz z perspektywy czasu myślę ze mogłem ten czas wykorzystać lepiej …nie twierdze ze to zupełnie zmarnowany, czas nic z tych rzeczy, bo były chwile (np. wielki raid na miasto), które okazały się naprawdę ciekawe. Chodzi o to ze czas jaki trzeba poświęcić na zrobienie postaci jest przerażający …nie można w to grac ot tak kiedy się chce (jak np. w d2….kiedy to było :P) .. bo inaczej nigdy nie zrobisz tej ..70 (wyobraz sobie grac 2 godz dzienie to jeśli ktos jest naprawde dobry to zrobi lvl 70 w 3,5 miesiaca a początkujący …. Pol roku )a to dop. początek potem jeszcze trzeba znaleźć jakieś przedmioty wiadomo na raidach …lub ląduje na polu bitewnym i gram w ctf-a (to ja już wole Q3 :P ) obserwując jak ludzie się wciągają w ten świat az mi ich szkoda mam wrażenie ze nie maja żądnych innych przyjaciół jak tylko tych którzy sa grze .nie wiem może na prowincji ciężko o kolegów …ale może oni nie chca innych a szkoda bo to jest ucieczka od prawdziwego świata z którym potem będą mieli problem . Zastanówcie się siadając do kompa na caly dzien …i tu nie chodzi o wowa ale ogolnie o mmorpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... mam długopis i kartkę, mogę na niej napisać coś co uratuje w przyszłości ludziom życie lub rozkaz, który doprowadzi do śmierci innych ludzi. Stało się to dzięki kartce i długopisowi, ale wszyscy ludzie zwaliliby wszystko na mnie. Tak samo jest z grami. Wszystko zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz będzie że Blizzard stworzył narzędzie szatana/zniszczenia itp.
Przecież ludzie w to grają i oni sami są sobie winni...
Osobiście nie gram ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że troszku przesadzasci z komentarzami ;] zgadzam się, że gry uzależniają ale wierzecie mi, że popadnie się w ten nałóg tylko się jeśli tego chce. Gry są dla ludzi i są do grania. Ale to jak sobie ktoś zorganizuje czas to jego sprawa. PZDR :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pojedynczy przypadek, naprawdę niewiele jest takich sytuacji, sam nikogo takiego nie znam. A poza tym myślę, że MMORPG to śiwetna rzecz i może lepiej mieć czasem przyjaciół w grze niż w świecie rzeczywistym? No, bo różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam sie z autorami dwóch poprzednich postów niemożna od tak sobie uzależnić sie od gier chociaż muszę przyznać że wow zasysa ale każdy kto ma choć trochę oleju w głowie i zorganizuje sobie czas i niema skłonności do uzależnień NIE MOŻE SIĘ UZALEŻNIĆ OD GIER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że najbardziej uzależniające są gry sieciowe (WoW i podobne ;) Na szczęście gram wyłącznie w gry single player ( kiedyś z ciekawości ściągnąłem trial WoWa, ale gra nie przypadła mi do gustu). Mam nadzieję, że nie ulegnę zgubnemu nałogowi ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować