Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost - pierwsze szczegóły

66 postów w tym temacie

Mnie to przypomina raczej przygodówkę w tpp, widziałem przede wszystkim zagadki, i parę charakterystycznych elementów przypominających mi MYSTa ;)

Ja tam raczej bym się nie napalał, tylko wpierw zobaczył grę jak wyjdzie. Bo może zrobić nadzieje a potem zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy gierka dorówna serialowi, ja nadal oglądam Lostów, jednak jakoś bardziej wciągnął mnie Prison Break... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:28, Lee1234 napisał:

To mój najlepszy serial, a gra wygląda pięknie już się nie mogę doczekać.


Twierdzisz, że jesteś producentem tego serialu? ;p A wygląd to nie wszystko, liczy się grywalność. Nawet Ubisoft potrafi czasem coś spartolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:37, Wieśniakoo napisał:

Ja tam czekam, aż ktoś będzie chciał zrobić grę "The Heroes" - pograć sobie Hiro, oto me marzenie!
:-D

Heh... No to chyba już nie musisz czekać. Ubisoft (tak, ci sami co tworzą LOST) nabył prawa do stworzenia gry na podstawie Herosów - http://darkzero.co.uk/v4/games/news/12580/ubisoft-ubi-to-make-game-based-on-heroes-tv-show - jest to dla nich nielada wyzwanie więc premiera gry dobiero w 2009 roku. :P
---
Wracając do komentowania:
Ja tam jestem dobrej myśli. Ubisoft jak do tej pory tworzył gry, które na długo zapadły mi w pamięci... Nad Zagubionymi pracują już z 2 lata, więc o jakość tego dzieła się nie martwię, trzeba być dobrej myśli, na pewno się uda. Jeśli chodzi o premierę wydaje mi się, że będzie w lutym... W końcu 8 luty to premiera najnowszego sezonu serialu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:32, SlimPole napisał:

> To mój najlepszy serial, a gra wygląda pięknie już się nie mogę doczekać.

Twierdzisz, że jesteś producentem tego serialu? ;p A wygląd to nie wszystko, liczy się grywalność.
Nawet Ubisoft potrafi czasem coś spartolić.

Wiem o tym, że grywalność jest najważniejsza. Ale wiesz ja nie lubię jak gra wygląda brzydko nawet jak jest dobra grywalność. I nie uważam się za producenta serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:20, Bagieta napisał:

Nie odgladałem tego prawie wcale + nie ciekawi mnie to = nie będę grał.


A to z kolei klasyczny przykład nie-spamu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:31, syriusz.b napisał:

Oglądajcie Heroes, a Lost wyda wam się nudny po 2 sezonie :) Ja czekam na egranizacje Heroes
- to jest dopiero potencjał ogromny na grę :)

Tja jasne, jakoś oglądałem Heroes''ów. Nie powiem, fajne. Ale drugi sezon też będzie nudny, jak każdego innego serialu, no może oprócz 24 (i LOST). LOSTa i tak nic nie przebije ;D Co do egranizacji Heroes, grałeś w którąś z części growych X-men''ów? No to będzie wyglądało podobnie ;PP

Co do newsa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować