Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Udanych wakacji życzą Simy

41 postów w tym temacie

Simy są stare i niemodne , wogóle po co komu je , wszystkim już dawno sie one znudziły :P
Ja już niewiem ile seri wyszło , niedługo bedą Simsy 2 :Ferie Simsy 2 : Gwiazdka , Simsy 2: 1 Września itd xD
Nudda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he he, dobrze że w to nie gram bo za każdy dodatek tyle płacić to można szału dostać. A na pewno wyjdzie ich jeszcze z co najmniej 5 <lol2> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dodatek : Szydełkowanie i robótki ręczne. Widać simsy cieszą się ogromną popularnością skoro nawet EA podzieliło się na części a jedną z nich jest EA SIMS ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, już wyobrażam sobie The Sims 3, na directx 10 z serią identycznych dodatków co część pierwsza i druga. A naiwni fani kupią wszystko aby "ulepszyć" życie swojej kupy pikseli. Głupota ludzka nie zna granic, potem takie tytuły są na pierwszych miejscach list sprzedaży. ;/ żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ileż można ;|| nie wiem, co oni widzą w tych simsach. Pierwszą grę rozumiem, sam 15 minut grałem, ale te dodatki mnie przyprawiają o mdłości. Chyba tylko dziewczyny w to grają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Jasne.

Ja z wypiekami na pysiu czekam na następujące części: The Sims 2: Tajemnice piekarni, The Sims 2: Szklarnia, The Sims 2: Piana Party, The Sims 2: Podziemne Życie, The Sims 2: Fantasy, The Sims 2: Gotycki Zamek, The Sims 2: Hotel oraz The Sims 2: Chlewik.

Dziękuję i najchętniej RÓWNIEŻ życzyłbym Simom udanych (a przece wszystkim długich) wakacyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet przestałem śledzić to, jakie dodatki wychodzą do tej gry i jakby ktoś kazał mi je wymienić to napewno by mi się to nie udało ;] Obowiązku kupowania tej gry naszczęście nie ma, a fani się pewnie ucieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 12:33, rick90 napisał:

Simsy: Rok szkolny
Simsy: święta
Simsy: Nowy rok
Simsy: Chiński Nowy Rok
Simsy: W przyszłości


Sims: Święta Bożego Narodzenia i Sims: Święta Wielkanocne już są :D Więc to odpada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy powinni rozdawać wszystkim WoWerom przy okazji kupna 18 karty prepaid (3 lata gry) - bo skoro stracili jedno życie, niech mają wirtualne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu żałuję sprzedaży swojego egzemplarza The sims 2 bo mógłbym wypróbować nowy dodatek a tak muszę sie obejść smakiem albo zakupić podstawkę i inne dodatki;)
Ogólnie gra jest bardzo fajna ale z czasem nudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 16:50, Gol Galad napisał:

Ojjc ile tych dodatkow juz jest?
To juz jest chyba 9 platny dodatek co nie?
Bo juz chyba mamy "Gre, ktora ma najwiecej platnych dodatkow". ;P


I pewnie będzie ich jeszcze więcej :P
Doskonały wyciskacz kasy z tych co to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować