• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gnilson

Mody dla BG i IWD

Pytanie

Witam :)
W tym temacie zgłaszajcie proszę wszelkie wasze pytania/problemy/prośby związane z instalowaniem modyfikacji zamieszczonych na najnowszym wydaniu Sag BG i IWD. Postaram się możliwie pomóc.

Pozdrawiam!
- Yarpen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

117 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Odnośnie braku muzyki w BG1 (przy BGT) to znalazłem rozwiązanie ( już w innym temacie gdzieś zdajsie pisałem ).
Wystarczy po prostu podmienić plik songlist - przenieść z katalogu BGT (tam gdzieś jest) do override.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam dylemat co to konwerterw grafiki, czy lepiej zainstalować TuTu, czy BGT,kolejnośc instalowania poszzceglnych modow do BGT już mam, ale jak to jest z TuTu i czy wspłpracuje ze wszystkimi modami na płytce, a także z innymi największymi i najciekawszymi modami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam jeszcze, że znalazłe stronkę z kolejnością instalowania modów do BGT: http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics16/69.htm

Czy jeżeli pomine jakiś punkt to będę miał problermy lub błęgy w grze?
JEszcze tylko dwa pytanka:
1)Czy mógłbym prosić o tą erratę do BG?
2)Czy do grania w Region of Terror v2.1 muszę jakoś specjalnie umieć angielski i czy się opłaca go instalować?

Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2007 o 23:48, MateuszP10 napisał:

Witam i ponawiam pytasnie, czy wyszła już errata?

Ja mam, ale nie jestem pewny czy ostateczną wersję (Gnilson ma na pewno).
Mogę Ci przesłać. Podaj maila tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2007 o 23:52, Albatross napisał:

> Witam i ponawiam pytasnie, czy wyszła już errata?
Ja mam, ale nie jestem pewny czy ostateczną wersję (Gnilson ma na pewno).
Mogę Ci przesłać. Podaj maila tylko :-)


Wiesz, jeśli można to i ja skorzystam, badyl.l@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.08.2007 o 00:19, MateuszP10 napisał:

Ale jak sie skontaktować z Gnilsonem?

Tak samo jak skontaktowałeś sie ze mną czyli (jak sądzę) przez gramsajt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema ;] zostałem przekierowany do tego tematu z problemem takim:
No to tak zakupiłem sobie sage Baldur''s Gate. Zainstalowałem obie części i teraz chciałbym użyć engine z BG2 w BG1. Wchodze tam w dodatki na płycie z grami i jest, wiec biore sie za niego, robie to co jest w instrukcji. Zaczyna sie konwertować i w pewnym momencie okno sie zamyka. Wchodze do folderu z grą i pojawia sie plik bg1tutu (notatnik) i pisze mi tam: Converted 9029/16694 = 54%. Wie ktoś może jak temu zaradzić, czemu sie zamyka okno? THX in Advence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja wiem, że TuTu powoduje czasami niewytłumaczalne błędy. Sam przez to przechodziłem i przerzuciłem się na BGT, problemy same zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.08.2007 o 11:59, GanD napisał:

Ja wiem, że TuTu powoduje czasami niewytłumaczalne błędy. Sam przez to przechodziłem i przerzuciłem
się na BGT, problemy same zniknęły.


Spoko a masz moze jakiegoś linka do tego albo coś bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę...
I jeszcze pytanie, nie będzie żadnych errorów w grze, że nie bedzie sie dało z kimś porozmawiać albo wywali mi z gry przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Baldur''s Gate Trilogy - tego szukaj w google. A jeśli masz grę z EKG, to znajdziesz to na płycie w dziale z dodatkami.
Poza tym zajrzyj tutaj: http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics16/69.htm#713 - wszystkie niezbędne do tej instalacji elementy, poza tym podana dokładna kolejność instalacji - jeśli będziesz się tego trzymał, jak i wszelkich uwag autora, to nie powinieneś mieć żadnych problemów z grą. Tyle że jest mały problem... stronka znowu przekroczyła limit transferów, więc trzeba zaczekać do końca miesiąca, na szczęście to już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzieki wam za pomoc ;] Nawet nie zauważyłem, że BGT jest na tej płycie z dodatkami. Zainstalowałem i wszystko chodzi. A czy da sie coś zrobić z tym żeby były polskie czcionki bo aż nie chce czytać się dialogów widząc te znaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.08.2007 o 01:04, bastek1988 napisał:

A czy da sie coś zrobić z tym żeby były polskie czcionki bo aż nie chce czytać się dialogów widząc te znaczki...

Trzeba czytać readme modów :-) Poszukaj na płycie pliku kpzbg1.exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomocy pomuszcie !!!! Mam problem niedziała mi Spider - man 3 ! Mam system Windowns Vista I kartę graficzną Radeon X600/X500! Podczas uruchomienia gry wyskakuje problem z systemem ! " Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie" Dlatego mam problem system wyszukując problem nie potrafi odnaleść rozwiązania !!!
Serdecznie proszę o pomoc!! Na tym forum lub na kom. 0-512-250-546!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przykro mi, ale w tym wątku raczej nikt nie zdoła Ci pomóc. On dotyczy zupełnie innych gier. Tak więc spróbuj najpierw w wyszukiwarce tego forum wpisać hasło "spiderman" i szukać pomocy wśród wyników. Poza tym wydawcą tej gry w Polsce jest firma LEM, a nie CDP najlepiej będzie jeśli spróbujesz skontaktować się z właśnie ich pomocą techniczną. O ile się orientuję, to sklep gram.pl tylko sprzedaje gry LEM, ale nie prowadzi dla nich pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować