Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - na PC o 20% dłuższe

95 postów w tym temacie

Jak zwykle, nie dość że kradniemy konsoli "ekskluziwa" to nasz będzie ładniejszy (pod warunkiem, że ktoś ma kompa za 5000zł) i do tego bardziej rozbudowany :D Fajnie, szkoda tylko, że i tak nie pogram na moim złomie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Kompa trzeba będzie mieć wypasionego
2.Kosztować może tyle co Halo 2(znając życie xD)
3.Będzie zapewne wymagać Visty

PzDr, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:07, SlimPole napisał:

Jak zwykle, nie dość że kradniemy konsoli "ekskluziwa" to nasz będzie ładniejszy (pod warunkiem,
że ktoś ma kompa za 5000zł) i do tego bardziej rozbudowany :D Fajnie, szkoda tylko, że i tak
nie pogram na moim złomie ;(


To jest w zasadzie normalka... (tyle tylko, że wcale nie tak rzadko zdarza się, że konwersja jest skopana jeśli chodzi o grafikę). Wszak na PC ukazały się exclusivy takie jak MGS, MGS2, Halo, które wyszły tylko na jednej konsoli i na PC właśnie. Jedynie Nintendo ma bardzo mocną politykę nie wydawania swoich tytułów na innych platformach. Nie pamiętam już jaką ostatnią grę widziałem na PC, która miała logo Nintendo, pewnie to był Mario ze SNESa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:12, Gracz 23 napisał:

Skoro na PC już będzie takie coś to Xbox 360 stracił jednego ze swoich najlepszych exlusivów(nie
wiem jak się pisze).


Tyle że w momencie jak to się ukaże na PC, będzie to już roczny exclusive. I wbrew temu co niektórzy tu myślą, właściciele X360 płakać nie będą, grając w Mass Effect, Halo 3, Lost Odyssey, czy Project Gotham Racing 4. :)

Ja tam nic do wersji na PC w każdym razie nie mam, chociaż prawie na pewno nie zagram (oj to ostry upgrade musiałby być, albo zmniejszanie detali - blech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 14:13, hallas napisał:

To jest w zasadzie normalka... (tyle tylko, że wcale nie tak rzadko zdarza się, że konwersja
jest skopana jeśli chodzi o grafikę)


Ale przyznasz, że ciężko byłoby skopać grafę GoW ;p
Fakt też, że niektóre hity z konsol na PC okazywały się średniakami, vide wspomniane przez ciebie Halo. Pożyjemy zobaczymy, jak zobaczyłem gameplay z pecetowej wersji GoW na stronie CDA, to szczena mi opadła, grafika jest niesamowita, jak film :) Aż się obudowa kompa otwiera i prosi o nowe części ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:19, dark master napisał:

Mass Efect prędzej czy później na PC jednak będzie, taki inny KOTOR to będzie, czasowy exclusive,
z pozostałymi raczej różnie może być.


Pewnie i będzie, ale na tyle później, że Xboksowcy już zdążą o tej grze zapomnieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli wersja PC ma byc o te 20% dluzsza to chyba tyle wystarczy. Juz nie moge sie doczekac az dorwe gre w swoje lapki :) (tylko ciekawe jaka bedzie cena xP miejmy nadzieje ze max 99zl)

Sa juz znane wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować