Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Rising 2? Nic pewnego

20 postów w tym temacie

Niech Capcom nie dyskutuje nad pierdołami, tylko całkowicie się skupi nad Residentem 5, bo aż mi 4 litery ściska, że muszę czekać ponad rok na ten masakryczny tytuł o masowej eksterminacji Murzynów (pewnikiem pozwy sądowe się posypią) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał 1 na pc, niż wieści o 2 (skoro capcom wydał ostatnio tyle tytułów na pc to mógłby i to). nievil ja też czekam na RE5 ale przecież nie nie będziesz grał w tę gre wiecznosć przydało by sięcoś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising, jedynka była chora, ale nie była zła. Druga część, hmm niby nieźle, większy wybór tutułów na rynku. Ja tam też na RE5 czekam *____*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie grałem w pierszą część, ale kiedyś czytałem recenzje. Podobno średniak, jednak zobaczymy co autorzy wykombinują w drugiej części, jak taka powstanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:00, Widow4 napisał:

ja tam nie lubie takich gierek z zombiakami no może oprócz Resident Evil''a


Resident Evil....świetna seria....jestem jej fanem i dla piątej części chyba kupię PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odtwórcze i nudne bieganie po markecie i zabijanie martwiaków, tylko p oto by po przejściu kilku kroków pojawili się nowi w tym samym miejscu? Jedyną radością było poszukiwanie nowych przedmiotów jakimi można było eliminować zombie. Cienizna. Nie ma sensu robić sequela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...(podrapał się amelli po brodzie, bo dopiero wczytał się w newsa)...myślę, że dwójka jednak wyjdzie. I tym optymistycznym akcentem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka nie byla najgorsza chociaz sterowanie lipne ;/ celowac sie prawie nie dalo. ale za to rzez niezla, mozna sie wyladowac przy tej gierce. slabym rozwiazaniem byly ograniczenia czasowe, nie mozna bylo chodzic gdzie sie chcialo bo zaraz sie czas konczyl i game over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę nie grałem, ale nigdy za wiele saquelów dobrych gier "oceny wahały się w granicach 8-9 w dziesięciopunktowej skali".

PS: Byle tylko te saquele były porządne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:56, kuba-jab napisał:

jedynka nie byla najgorsza chociaz sterowanie lipne ;/ celowac sie prawie nie dalo. ale za
to rzez niezla, mozna sie wyladowac przy tej gierce. slabym rozwiazaniem byly ograniczenia
czasowe, nie mozna bylo chodzic gdzie sie chcialo bo zaraz sie czas konczyl i game over


Nieprawdę piszesz, żadnego game over po przekroczeniu czasu przecież nie ma. Tzn. jasne, główny wątek się wtedy urywa, ale grać można dalej. :P

Ja właśnie jedynkę skończyłem i gra naprawdę świetna. Niełatwa i momentami faktycznie frustrująca (ze względu na owe ograniczenia czasowe właśnie), ale jej plusy zdecydowanie przyćmiewają minusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować