Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2 w Złotej Kolekcji już w sierpniu.

33 postów w tym temacie

W podstawkę i dodatki grałem sporo czasu, drugą część dostałem jako dodatek do karty graficznej, grało się miło, ale nie porwała mnie tak jak pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą wiadomość czekałem. Wydatków mam dość sporo, jednak z pewnością ZE Spellforce II jest pozycją w którą prędzej czy później się zaopatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 18:24, Gryczka napisał:

> Ciekawe jaka będzie ostatnia gra :-]
Czyżbym o czymś nie wiedział ;) "Trzeci i ostatni z tytułów, które już w sierpniu zostaną
wydane w serii Złota Kolekcja, to SpellForce 2 wraz z dodatkiem Władca Smoków!"


Kurcze, to ja chyba ślepy jestem :|. No cóż, prawie żaden z tych tytułów mnie zbytnio nie interesuje, poczekam na coś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, to na pewno kupię! To MUSI być na mojej półce. A swoją drogą uważam, że Złota Kolekcja CDP to bardzo dobry pomysł. Przynajmniej jest cały komplecik w jednym pudełku i to za dość przystępną cenę. Mam taki komplecik Age of Empires III i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może czy będzie można po wydaniu złotej kolekcji dodatek kupić oddzielnie bo ja jeszcze nia kupiłem dodatku a zbieram kase na kompa i nie iwiem czy trzeba terz się zaopatrzyć w grę czy mogę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Złotej Kolekcji też będzie dodana "jedynka" tak jak w premierowym wydaniu podstawki??
Bo nie wiem czy zamiawiać dodatkowo tę jedynkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować