Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec tradycyjnych MMORPG-ów?

72 postów w tym temacie

Skromniacha z tego typa... Tabula Rasa-> MMORPG+FPS-> MMOFPS-> FPSmultiplayer-> Unreal z questami :P niewile więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co złego by było w Deus Exie w necie, NC softu nie lubie, teraz nawet bardziej za zamykanie serwów Auto Assault, którą mimo firmy polubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem na czym innowacyjność Tabula Rasy ma polegać. Wiele się o tym mówi, że są jakieś rewolucyjne elementy, ale jakie konkretnie? Taktyczne planowanie walki? nie ma tego w GW nawet, że o EvE nie wspomnę? Zmieniające się otoczenie i warunki walki? Ok, to byłoby coś nowego, gdyby zrobili to na poziomie F.E.A.R.a, a wątpię, czy dziś jest sens implementować tak zaawansowane silniki fizyki do gier MMO, ograniczonych nie tylko sprzętem, ale i jakością połączenia. Symulacja realiów świata wojennego - przejmowanie baz i całych terytoriów, toczenie wielomiesięcznych wojen na wielu frontach, zaawansowana ekonomia i industrializacja zrzucona na barki graczy? Wszystko mam w EvE ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Samo Tabula Rasa ma byc ponoc MMO z szybka akcja ;P
Ale ogolnie - duze podobienstwo do EVE bedzie, w ktorym niektore te rozwiazania juz sa. Ale w TR mozna bedzie yc na powierzchni plaqnety, wiec to juz zmiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak WoW spadnie na 2 miejsce kosztem Tabula Rasa to Blizzard i tak wyda kolejna czesc WoWa, ktora bedzie bila Tabula Rasa na glowe... bo to w koncu Blizzard ;) Zawsze najlepsze gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę racji w tym jest - mi np jako wielkiemu entuzjaście gier online, WoW zwyczajnie zaczął się przejadać. Wszystko przez to, że ta gra w gruncie rzeczy ogranicza się już tylko do jednego - nieustannego wyścigu szczurów, kto pierwszy ubije jakiego bossa i skompletuje dany gear (zbroje i uzbrojenie). Dodatek TBC troszkę to zmienił, ale gra szybko wróciła na poprzednie tory i znowu mamy morderczy wyścig "kto pierwszy ten lepszy", który w zasadzie bardziej przypomina drugą pracę, niż rozrywkę...

Także wg mnie WoW faktycznie tą erę tradycyjnych mmo zakończy. Owszem. A potem Blizzard wyda World of Warcraft 2, łączące (mam nadzieję) najlepsze rozwiązania z WoW, GW i innych gier i znowu będzie na topie, a jak przypomnimy sobie tego newsa, to zbierze nam się tylko na śmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:54, Troy90 napisał:

Jak WoW spadnie na 2 miejsce kosztem Tabula Rasa to Blizzard i tak wyda kolejna czesc WoWa,
ktora bedzie bila Tabula Rasa na glowe... bo to w koncu Blizzard ;) Zawsze najlepsze gry :D

naucz się cztyać! gdzie masz napisane że TB ma rywalizować z WoWem? jest powiedziane że WoW ma zamykać pewną epokę MMO a TB ma otwierać nową a nie że przebije WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z gildii na LOTRO jest w beta testach Tabuli. Jego zdaniem to kolejna gra gdzie idziesz do gościa, dostajesz za zadanie wykończenie jednego bardzo złego lub iluśtam mniej złych. No to lecisz/jedziesz/pedałujesz i ich wykańczasz. No i wracasz. No i znowu masz kogoś wykończyć. No i tak k...a bez końca. Facet zęby zeżarł na MMO (znamy się jeszcze z EQ). Skoro on rewolucji nie widzi to ja jej tam raczej nie przewiduję. Kupię i zagram ale obecnie czekam już tylko na Warhamera i modlę się jak nigdy żeby choć to było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA bym się za rewolucję nie obraził. Dobre rewolucje w grach nie są złe. Natomiast poczekam sobie z ocenami dopóki będę w stanie przetestować te nowe, rewolucyjne MMORPG-i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby zakonczyc ta nierowna walke i jako ,ze przygode z beta Tabuli zakonczylem jakies 4 miechy temu poweim ze rewolucji nie ma i nie bedzie . Poprostu znow to samo czyli dno wodorostu i kupa mulu... Niech Rydzyk ma was w opiece.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować