Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szereg faktów związanych z FM 2008

30 postów w tym temacie

pepsi

Football Manager to seria, która cieszy się największym, spośród produkcji z tego gatunku, uznaniem wśród graczy. Co roku ludzie ze Sports Interactive usprawniają działanie swego dziecka, tak też stanie się i tym razem. Zmiany w tegorocznym FM-ie rewolucyjne nie będą, ale na pewno dadzą się odczuć.

Przeczytaj cały tekst "Szereg faktów związanych z FM 2008" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sratatata, co roku obiecują wróżki na wierzbie, setki zmian, a i tak otrzymujemy klon poprzedniej wersji z nową skórką, i 4 nowościami... Szkoda że FM nie ma konkurencji, bo od CMa 03/04 zmiany są niewielkie. Po prostu odcinają kupony....W każdym innym gatunku gier (gdzie jest jakaś rywalizacja między tytułami) zmiany takie jakie zaszły od CMa 4(sezon 02/03) do FMa 2007 zachodzą w już w następnej wersji programu. Kiedyś w CMy od SI grałem po 12h dziennie, dzisiaj w FMy nie chce mi sie grać bo... dokładnie w to samo przecież grałem 5 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Football Manager to seria, która cieszy się największym, spośród produkcji z tego gatunku, uznaniem wśród graczy."


a nie jedynym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM Rulez!

Jest to zdecydowanie najlepsza i najpopularniejsza gra w swoim gatunku.
Każdy kto twierdzi inaczej pewnia gra w "to coś" Eidos-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM jest liderem gatunku...w sumie nie ciężko być liderem jeżeli nie ma żadnej konkurencji ;P Gry są dobre, mogą się na prawdę podobać i jestem fanem FM''a. Pewna wtórność się wkrada, a jednak FM jest dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa to w ogole jest dla futbolowych lamerów którzy piłkę nożną znają tylko z migawek z wiadomości. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny mógł w ''to coś'' grać. A jak ktoś się interesuje nogą to nie ma bata żeby mu się FM nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się zagrywałem w FM 2006, ale w FM 2007 już nie, jakoś mnie tak nie porwało jak 2006. FM 2008 musi być doskonałe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa skórka wygląda okropnie, żeby nie powiedzieć jak Fifa Manager :/ :/
A FaceGen pominę milczeniem -_- .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w FM 06 i 07, to obowiązkowo zagram w 08. Grafika nie zbyt mi się podoba (z resztą nigdy mi się nie podobała), ale po prostu lubię tą grę, i polecam ją każdemu fanowi piłki nożnej, któremu nudzi się siedzenie przed telewizorem i patrzeniem na błędy trenerów ; )

"A jak ktoś się interesuje nogą to nie ma bata żeby mu się FM nie spodobał."
Ja interesuje się piłką nożną i gram w FM. Mój brat i moi koledzy również interesują się piłką nożną i grają w FM. Więc jednak jest bat ; ). W końcu kto gram w takie gry, jak nie fani piłki nożnej? Bo nie sądzę żeby ktoś, kto totalnie nie zna się na piłce nożnej grał w takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł, ależ jestem podekscytowany (zieeeeew...). Proponuję zmienić nazwę na "Excel Manager 2008", wtedy przyciągnie więcej ludzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie menager''y i musze im przyznac ze to najlepsza gra w jaka grałem jestem fanem piłki noznej i moze dla tego tak mi to sie podoba a jesli ktos chce pograc w dobrą gre o piłce to proponuje mu ten tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:34, Peter951 napisał:

I tak nie zagram w to nigdy bo ta gra jest dla mnie nudna jak flaki z olejem. Nie lepiej wziąść
piłkę i samemu pograć z kumplami ?


w grach komputerowych o to chodzi, żeby na komputerze się bawić, a nie z kumplami na dworze.
Jak mniemam są to dwie osobne kwestie ;)

i z kumplami sobie nie pograsz na spalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:34, Peter951 napisał:

I tak nie zagram w to nigdy bo ta gra jest dla mnie nudna jak flaki z olejem. Nie lepiej wziąść
piłkę i samemu pograć z kumplami ?


Wooow. Po pierwsze, w grze jesteś menedżerem/trenerem. Po drugie, Realu bądź innej Chelsea. Jeśli dojdziesz do takiego statusu, daj newsa na gramie. Będziemy z Ciebie dumni.
Takie teksty to możesz o FIFIE prawić. O Pro Evo nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować