Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saga Icewind Dale - okiem Szarego Płaszcza

64 postów w tym temacie

Ja osobiście polecam Icewind Dale''a nr 1 z dodatkami.
Po graniu w 2 mogę powiedzieć, że jest taka sobie. Jedynka jest pod każdym względem miła do grania. I ostatnia walka z Bossem nie jest aż tak denerwująca...

Co do wydania na DVD...
W sumie wszystko można znaleźć w necie i przy okazji, jak ktoś się natrudzi to np. muzyke sam może wyciągnąć z gry czy same filmy. Jeśli ktoś nie wie, jak, mogę podzielić się swoją "wiedzą". Zapraszam wtedy na PM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt icewind nr 1 zdecydowanie lepszy niz 2:) tu sie z toba zgodze, ale w Icewindzie II fajniejsze portrety posatci^^ no i samo tworzenie bohaterów na wiecej pozwala niz w jedynce. Namawim wszystkich na zakuop Icewinda jak ktoś sie wacha co kupić z tych SAG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe wieści! Według czasopisma (raczej chyba szmacianej gazetki) Komputer Świat Gry saga Baldur''s Gate dostała ocenę 3/5, a saga Icewind Dale 2/5. Nie ma to jak poszanowanie dla klasyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ktoś, kto komputerowe RPG odpala od przypadku do przypadku może się "Icewindem" rozczarować."

Heh? Icewind Dale był moim pierwszym eRPeGiem, w jakiego grałem (miałem jakieś 10-11 lat i grywałem w różne proste gry) i od niego sie zaczęła moja niesamowita przyjaźń z tym gatunkiem. I choć do teraz wytłukłem już wiekszość tego, co było na rynku (z erpegów), to IWD wciąż pozostaje w czołowce moich ulubionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować