Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Ivona- syntezator mowy

65 postów w tym temacie

Ja ściągnąłem z neta ivonę , gdy wpisuję klucz niby wszystko git ale mówi jakimś innym głosem że program jest źle zainstalowany i żeby gdzieś zadzwonić. Co ma zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 13:07, dominikańczyk napisał:

Ja ściągnąłem z neta ivonę , gdy wpisuję klucz niby wszystko git ale mówi jakimś innym
głosem że program jest źle zainstalowany i żeby gdzieś zadzwonić. Co ma zrobić?


Czyli masz pirata? Klucz wpisujesz przy LEGALNIE zakupionej grze/programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 17:33, 19Ramses95 napisał:

Ivona to szajs w czystej postaci.


IVONA to najlepszy i najbardziej zaawansowany syntezator mowy dostępny na świecie. Jego angielski (amerykański) głos jest w USA uznawany za najlepszy z dostępnych na rynku. A wydaje mi sie, że polska wersja brzmi jeszcze lepiej od angielskiej. Powinniśmy być dumni z ludzi, którzy go stworzyli. Ale tacy już jesteśmy Polacy, nigdy nam nie pasuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 17:41, Ranthar napisał:

> Ivona to szajs w czystej postaci.

IVONA to najlepszy i najbardziej zaawansowany syntezator mowy dostępny na świecie. Jego
angielski (amerykański) głos jest w USA uznawany za najlepszy z dostępnych na rynku.
A wydaje mi sie, że polska wersja brzmi jeszcze lepiej od angielskiej. Powinniśmy być
dumni z ludzi, którzy go stworzyli. Ale tacy już jesteśmy Polacy, nigdy nam nie pasuje:(


Mamy gusty i guściki a większość z nas (przynajmniej ja) myśli, że umie zrobić lepiej. Chodzi mi o samą mowę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:13, mouhhg napisał:

Jak się przerabia filmiki syntezatorem mowy IVONA ?Z góry dzięki za odpowiedź .

Zapisujesz ''dialogi'' z Ivony na dysku twardym i wstawiasz je do filmu za pomocą chociażby Windows Movie Maker.
A jeśli przez godzinę z hakiem nie otrzymałeś tu odpowiedzi, i już uważasz, że to powód do zakładania nowego tematu, to szkoda mi cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 16:39, Lfdracon napisał:

A jeśli przez godzinę z hakiem nie otrzymałeś tu odpowiedzi, i już uważasz, że to powód
do zakładania nowego tematu, to szkoda mi cię.

Wież mnie nie obrażaj , a tak poza tym może szybko potrzebuje odpowiedzi i dlatego zakładam kolejny temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 17:47, Sareth14 napisał:

Czy jest takie cos co jak cos wpisze to mówi głosem czesia z Włatcy much?

Niestety chyba nie:/ Przynajmniej w góglach nic nie ma...A jak czegos nie ma w góglach to nie ma nigdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest takie cos co jak cos wpisze to mówi głosem czesia z Włatcy much?
Nie ma, ale ja mam taki program co czyta tekst głosem Tuska, Ryśka z Klanu i jak poproszę to głosem Lorda Vader z Gwiezdnych Wojen. :)

A ogólnie co do programu: większość go nienawidzi przez 10 letnie dzieci. Ile razy sie czegoś szuka na youtub''ie a tam tylko: Kooooor*a! Dodane bezczelnie do kategorii śmieszne, ochrzczone mianem parodii... Głównie są to filmiki z gier, czy teleturniejów i ograniczają sie do tematyki, seksu, przekleństw i tym podobnych rzeczy które dzieci w owym wieku rajcują.
PS. Moja babcia używa go do różnych rzeczy, mówiła mi, że to dla niej rzecz święta :) Niestety nie wiem skąd wytrzasnęła pełną wersję, niestety pirata, ale nie będę przecież babci kasował, to by było dopiero bestialstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 18:09, PrimitiveHuman napisał:

> Czy jest takie cos co jak cos wpisze to mówi głosem czesia z Włatcy much?
Nie ma, ale ja mam taki program co czyta tekst głosem Tuska, Ryśka z Klanu i jak poproszę
to głosem Lorda Vader z Gwiezdnych Wojen. :)

Jak się nazywa ten program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że program stworzony dla niepełnosprawnych jest teraz kojarzony tylko z przeróbkami tworzone przez niedowartościowane dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 14:40, Dartitwo napisał:

Szkoda że program stworzony dla niepełnosprawnych


Poważnie?

W ogóle o tym nie wiedziałem, ale dobrze wiedzieć. Dla mnie program beznadziejny, ponieważ nie wyraża emocji kompletnie. Wolę napisy, czy lektora czy nawet już dubbing byłby lepszy.
I nie mówię tu tylko o beznadziejnych netowych przeróbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, według mnie Ivona jest tandetna, raz oglądałem film z napisami program czytał "jack", a powinno być "dżak". Oczywiście chodzi mi o imię, w ogóle taki sztywny lektor by z tego był( czyli bez emocji jak wyraziłeś). Filmików takich jest pełno a dziwne że ktoś to ogląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ivona to tylko program do zabaw, też niekiedy na nim robiłem ale jeżeli chodzi o filmy to nienawidze tego programu :] (fajnie sie w nim robi reklamy biedronki) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować