Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz piąty

33 postów w tym temacie

A skąd on tę beczkę wziął, to pojęcia nie mam. Na pewno nie schował się w jednej ze stojących obok. To co w plecaku ją nosił, czy co? Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie normalnie ścieło z nóg (...) A myślałem że w dwójce było już max ''kąbinejszon'' interakcji z otoczeniem, trójka i system kamuflażu podbił stawke, ale to co sie będzie działo w 4 jest kosmosem :):):) Teraz będe odliczał dni do premiery normalnie. Metal Gear..SOLIDNY po raz czwarty ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chcecie kupic ps3 to kupujcie w ameryce www.bestbuy.com jest tam o !!!1000!!!!!!zl tanszy sam sobie kupilem bardziej sie opyla zaplacic ze 50 zl za wysylke niz przebulic te 900 zl w polsce tylko kupujcie teraz bo przecenili 4 dni temu z 600 $$$ na 500$$ nie tylko pley jes tam tanszy kupilem tez sobie aparat za 229 + tax(podatek 7.5% od ceny aparatu jakies 20 $)ktory w polsce kosztuje 1000zl polecam sklep bestbuy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 06:57, Dobik napisał:

jesli chcecie kupic ps3 to kupujcie w ameryce www.bestbuy.com jest tam o !!!1000!!!!!!zl tanszy
sam sobie kupilem bardziej sie opyla zaplacic ze 50 zl za wysylke niz przebulic te 900 zl
w polsce tylko kupujcie teraz bo przecenili 4 dni temu z 600 $$$ na 500$$ nie tylko pley jes
tam tanszy kupilem tez sobie aparat za 229 + tax(podatek 7.5% od ceny aparatu jakies 20 $)ktory
w polsce kosztuje 1000zl polecam sklep bestbuy.com


A jak to jest z PS3, czy że ze Stanów to nie będzie wersja NTSC, a my mamy PAL pod gry, czy już trójka obsługuje obie wersje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 22:54, Grizzly. napisał:


> Będzie! Tytuł: Metal Gear Online, oczywiście PS3 only.

A wiadomo coś więcej ? Są już jakieś informacje? Fajnie by było gdyby zrobili również na Xboxa
360 bo mam zamiar kupić... kiedyś hehe.. :)


Nie ma to jak wywalenie kasy w błoto. Zastanów się 100x przed kupnem XO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej taka maszyna to będzie obsługiwać PAL i NTSC. Ale nie masz co się martwić, bo ta gra robiona jest w HD, a tu już nie obowiązuje PAL czy NTSC, bo to są rozdzielczości DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra super najbardziej podoba mi się graficzka i efekty :D...
jak wyjdzie na PS3 to kupuje PS3
a co do grania na kompie ;] to chyba przez super emulator ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najwybitniejszych perełek na PC ?! NEVER! Ja Ps3 kupie choćby z trzech powodów. Jakich pytacie? Już odpowiadam: Metal Gear Solid 4 (i zapewne dalsze jego części), Final Fantasy XIII (dalsze dekady części :>) i GTA4 (standardowo jak i dalsze części) ^_^ Nic do szczęścia mi więcej nie potrzeba...no może pieniądze na ich kupno hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować