Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Heroes of Might and Magic V - informacje o polskim wydaniu i pre-ordery!

242 postów w tym temacie

MacPL: Heroes Chronicles czyli wszystkie czesci (z dodatkami) od jedynki do trojki tak? No to chyba pisze ze bedzie 1 czesc, 2 i 3...
Temat zniknal z powodu problemow technicznych (o wiele wyzej jest to napisane ;]) Jutro (w Srode) ma byc wszystko wporzadku i znowu bedzie mozna pre-orderowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gofer31: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, o co chodziło w twoim poście, ale z tego, co mi wiadomo, Heroes Chronicles to seria chyba 4 tytułów-samodzielnych kampanii, które łączy postać głównego bohatera-Tarnum, a nie tak jak ty napisałeś seria HoMM od pierwszej części. Jeśli się pomyliłem w rozszyfrowywaniu twoich intencji to przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 21:30, moonman napisał:


Dzięki, ale z głównej tego news''a usunęli. "THQ i Massive dla reklam w grach" ma id=973, a "Pokemon nie powoduje raka (już)" id=975. Pomiędzy pustka. Mam nadzieję, że wkrótce umożliwią zamawianie Heroes''ów ponownie. Tak to jest jak człowiek studiuje i pilnie chodzi na zajęcia, zamiast siedzieć w domu i się uczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rzucajcie sie tak lapczywie na H5, bo dla mnie braknie! :)

Jesli jutro juz przedsprzedaz znow bedzie dzialac, to zamowie chyba wersje dvd. Nie widze przyszlosci w moim pokoju dla tego kuferka, takze kolekcjonerska zostawiam w spokoju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 20:57, Gofer31 napisał:

Nawet fajny pomysl z tym drugim trybem walki chociaz bedzie on trudny do opanowania (trzeba bedzie byc naprawde szybkim!)


Polecam trening na Final Fantasy. Podobno w HeroesV walka w tym trybie będzie bardzo podobna do tej z FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie ma co sie martwic, CDP postara sie zeby preorder byl jeszcze przed swietami :) A ed. kolekcjonerskiej tez chyba nie zabraknie (mam taka cicha nadzieje:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 16:20, penny napisał:

no moze troche zle to ujalem. chodzi mi o to ze w zasadzie to jest ciagle to samo. ok masz
nowe czary, nowe jednostki, nowe "rasy", nowe umiejetnosci bohaterow,

I przecierz o to chodzi , nie poprawia się czegoś co jest bardzo dobre,jeśli się to próbuje to zmieniać to wychodziczęść IV i kicha, natomiast jeśli oczekujesz większych zmian to już nie pod tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 09:18, spider88 napisał:

I przecierz o to chodzi , nie poprawia się czegoś co jest bardzo dobre,jeśli się to próbuje
to zmieniać to wychodziczęść IV i kicha, natomiast jeśli oczekujesz większych zmian to już
nie pod tym tytułem.

no to tez wlasnie dla tego pisze, ze ja juz mam dosc zwyklych heroes i nie sikam w majty na widok 5 czesci :) jesli sie na nich skusze to tylko i wylacznie z ciekawosci, a nie pozadania samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:28, penny napisał:

> I przecierz o to chodzi , nie poprawia się czegoś co jest bardzo dobre,jeśli się to próbuje

> to zmieniać to wychodziczęść IV i kicha, natomiast jeśli oczekujesz większych zmian to
już
> nie pod tym tytułem.
no to tez wlasnie dla tego pisze, ze ja juz mam dosc zwyklych heroes i nie sikam w majty na
widok 5 czesci :) jesli sie na nich skusze to tylko i wylacznie z ciekawosci, a nie pozadania
samej gry.

Spróbuj bodajrze Disciples 2 jest wzorowana na Herosach ale troszkę inna , jeśli oczywiście nie grałeś w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:34, spider88 napisał:

Spróbuj bodajrze Disciples 2 jest wzorowana na Herosach ale troszkę inna , jeśli oczywiście
nie grałeś w nią.

moze masz racje... szczeze mowiac po skonczeniu trzecich herosow nie mialem najmniejszej ochoty na cos co jest chocby do nich porownywane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram wersję kolekcjonerską.
Swego czasu zagrywałem się całymi nocami w część I i III (wraz z dodatkami). W część IV grałem bardzo krótko - nie przypadła mi do gustu (więc nie żałuję, że nie ma jej w komplecie).

Mam tylko nadzieję, że HoMM-V powróci do sklepu (w tej chwili nie mogę jej znaleźć) i będę mógł zamówić wersję kolekcjonerską w pre-order''ze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...mialo byc odswierzenie Pre-Order''ow dzisiaj... a tu narazie nic ;/ (jak dzisiaj tego nie bedzie albo wyjdzie komunikat "Sory ale Pre-Order''ow juz nie bedzie bo za duzo osob juz zamowilo" (chociaz to troche nie mozliwe) to sie BARDZO wkurze ;[)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 08:20, HumanGhost napisał:

> Nawet fajny pomysl z tym drugim trybem walki chociaz bedzie on trudny do opanowania (trzeba
bedzie byc naprawde szybkim!)

Polecam trening na Final Fantasy. Podobno w HeroesV walka w tym trybie będzie bardzo podobna
do tej z FF.


nigdy nie gralem w Final Fantasy. Ale tak czytam na temat tego trybu i przypomina mi to tryb z Fallout Tactics (punkty akcji, kolejnosc itd.) czy mniej wiecej taki bedzie w H5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować