Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Heroes of Might and Magic V - informacje o polskim wydaniu i pre-ordery!

242 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2005 o 15:02, Quan19 napisał:

Może bedzie to głupie pytanie czy jesli kupuje się w sklepie gram.pl to za przesyłke trzeba
płacić czy nie ?

cytuję :
"Płatność z góry (karta płatnicza lub przelew) - za towar płacisz przy składaniu zamówienia.

Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 14,90 zł, a paczkę otrzymasz na drugi dzień po wysłaniu. Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 7,90 zł, a paczkę otrzymasz do 3 dni po wysłaniu.

Płatność przy odbiorze (gotówka) - za towar płacisz przy odbiorze paczki.

Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 15,90 zł, a paczkę otrzymasz na drugi dzień po wysłaniu. Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 12,90 zł, a paczkę otrzymasz do 3 dni po wysłaniu. "

Brawa! :) Podejrzewałem, że w pakiecie znajdą się poprzednie części (oczywiście bez czwórki). :) Kolekcjonerska DVD wymiata! Podstawowa zresztą też. :) Ja na razie nie zamawiam, bo i tak mi nie pójdzie, a upgrade kompa planowany jest najwcześniej w wakacje. Aha. Jeszcze jedno. Fajny obrazek na stronie głównej serwisu. :)

Dnia 20.12.2005 o 15:07, ADih napisał:

> Może bedzie to głupie pytanie czy jesli kupuje się w sklepie gram.pl to za przesyłke trzeba

> płacić czy nie ?

cytuję :
"Płatność z góry (karta płatnicza lub przelew) - za towar płacisz przy składaniu zamówienia.

Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 14,90 zł, a paczkę otrzymasz na drugi dzień po wysłaniu.
Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 7,90 zł, a paczkę otrzymasz do 3 dni po wysłaniu.

Płatność przy odbiorze (gotówka) - za towar płacisz przy odbiorze paczki.

Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 15,90 zł, a paczkę otrzymasz na drugi dzień po wysłaniu.
Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 12,90 zł, a paczkę otrzymasz do 3 dni po wysłaniu.
"

Wielkie dzieki za informacje :-)

Dnia 20.12.2005 o 15:13, Quan19 napisał:

tyle, ze jak zamowisz HV z gram.pl to przesylke masz darmową

a jednocześnie w informacji czytamy:

" No i korzystając z uruchomionej przez nas właśnie możliwości przedpremierowego zamówienia gry gwarantujecie sobie darmową przesyłkę (do wyboru kurier lub poczta) oraz otrzymanie paczki na dwa dni przed polską premierą gry (TYLKO w wypadku wybrania przesyłki kurierskiej)."

Rasumując, zamawiam sobie wersję DVD kolekcjonerską za 119zł (z wliczonymi kosztami wysyłki).

Swoją droga znakomita sprawa, dobre gry wychodzą nie często, a jeśli chodzi o serię HoMM to jest to gra na długie lata - więc dla prawdziwego fana serii z pewnością będzie to nie lada gratka. (dobrze, ze nie ma IV części - która ni jak nie pasowała).

Mam nadzieje, że tyle pozytywnych emocji wywoła również wydanie gry Wiedźmin.

Swoja drogą, jak rozumiem, na zestaw kolekcjonerski obowiazuje gwarancja gram.pl jeśli chodzi o nośniki ?

Mam rozumiec, że gdy zamawia się wersję zwykłą DVD, to nie ma tego "ekskluzywnego rozkładanego pudełka"? Fajnie by było, wole normalne pudełka DVD...

Dnia 20.12.2005 o 15:13, Quan19 napisał:

JEżeli kupisz herosów 5 to wtedy przesyłka jest darmowa

Dnia 20.12.2005 o 15:20, pitah napisał:

Mam rozumiec, że gdy zamawia się wersję zwykłą DVD, to nie ma tego "ekskluzywnego rozkładanego
pudełka"? Fajnie by było, wole normalne pudełka DVD...

bęzie pudełko rozkładane

I taka najwazniejsza sprawa mi sie przypomniała, w opisie wydania można przeczytać:

"Pełna, polska wersja językowa przy współudziale gwiazd kina!"

mam nadzieje, ze do wyboru będzie możliwość pozostawienia anglojęzycznej wersji ?

pamiętam czasy poprzednich części kiedy to tłumaczenie heroes wołało o pomstę do nieba:
"sporawo, wiele" - wolałbym odpowiedniki angielskie , które okreslają liczebność jednostek :)

Pozdrawiam serdecznie

Dnia 20.12.2005 o 15:24, Lex napisał:

bęzie pudełko rozkładane

A skąd wiesz? Swoją drogą to beznadziejne, po cholere mi pudełko rozkładane na jedną płytę.

a ja dla odmiany troche pomarudze ;]
no bo to juz dla mnie lekka przesada - preorder na 3 miesiace przed premiera! po co? a jak jeszcze ktos z gory za to zaplaci to juz wogole dla mnie dziwne.

mimo wszystko trzeba przyznac ze gra w koncu jakos wyglada. 3 i 4 czesc mialy juz tak nadziubdziane na tej planszy ze oczoplasu mozna bylo dostac. szkoda tylko ze koncepcja gry juz troche oklepana. mam nadzieje ze bedzie pare nowych rzeczy, a nie tylko nowe scenariusze.

Zaloguj się, aby obserwować